softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15027
  • Užívatelia: 3236

The Neverhood

93 %

Úžasná logická adventúra so skvelým príbehom

The Neverhood je vo svete počítačových hier niečím veľmi zvláštnym, netradičným a ojedinelým. Autorský prístup by sa dal prirovnať k Machinariu od brnenského štúdia Amanita. Každá scénka v krajine Neverhood je totiž vytvorená z plasetlíny a následne zosnímaná. Hráč sa teda dostane do kontaku so stovkami hodín umeleckej práce. Výsledok však stojí za to a Neverhood sa stal doslova kultom.

Okrem skvelého vzhľadu treba spomenúť aj originálny soundtrack. Ten je dielom hudobného skladateľa, ktorý hudbu dokonale prispôsobil celkovému poňatiu hry, vďaka čomu je hráč vo vytržení, ako zo samotného vzhľadu, tak z dokonalého soundtracku.

Príbeh sa zameriava na hrdinu menom Klayman. Ten sa jedného dňa prebudí v neznámom svete, bez toho aby vedel kde je a kto je. Počas hry teda hráč musí získavať "nahrávky", ktoré mu pomáhajú v rozpomínaní na vlastnú minulosť. Hráč musí absolvovať množstvo logických úloh rôznej dĺžky a náročnosti. Čaká ho veľa putovania, hľadania a skúšania. Našťastie je všetko podfarbené kvantom vtipných scén, ktoré nikoho nenechajú bez úsmevu. Medzi také scény dozaista patrí i tá s muchotrávkou. Ak hráč odtrhne z klobúka červenej muchotrávky bodkú a zje ju, Klayman si mierne grngne. Pokiaľ bude činnosť opakovať, asi pri tretej bodke bude grgnutie takmer minútové a bude počuť široko ďaleko. 

Jednoducho, The Neverhood je skvelá hra, ktorá dokáže zaujať veľmi široké publikum. Pobaví skvelými scénkami, potrápi zaujímavými logickými úlohami a uchváti výbornou grafikou a ozvučením.

The NeverhoodMenu

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Vynikajúci príbeh
  • Unikátna grafika
  • Čarovný hudobný sprievod
  • Množstvo logických úloh

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Workaholic Cyberpunk

Workaholic Cyberpunk

Sudoku-lh

Sudoku-lh

GRIS

GRIS

The Treasures Of Montezuma 2

The Treasures Of Montezuma 2

Tajemná písmena

Tajemná písmena

Vampires!

Vampires!

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 5 5 0 1 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
The Neverhood

The Neverhood

Menu

Menu

Špeciálne vozítko

Špeciálne vozítko

Hmyzák s klepetami

Hmyzák s klepetami

Puzzle

Puzzle

Sieň nahrávok

Sieň nahrávok

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 e 8 3 c e  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia