softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15076
  • Užívatelia: 3237

OneLaunch

79 %

Prístup k všetkým aplikáciám z jedného miesta a zlepšenie zážitku vo Windows

OneLaunch vytvára epicentrum pre váš počítačový svet a zlepšuje zážitok z používania Windows. Je to akoby spúšťací dok na steroidoch, ale s odlišným príbehom. Svojím spôsobom sa zdá byť priateľom, plným prekvapení, ktoré čakajú na objavenie.

Ak chcete do svojho digitálneho života vniesť trochu akčnosti, OneLaunch je tu pre vás. Je to kúzelná skrinka plná zaujímavých možností a zábavy. Zatiaľ čo niektoré funkcie môžu pôsobiť trochu nadbytočne, sú tam, aby vám poskytli možnosť prispôsobiť si prácu presne podľa seba a ušetriť čas.

Dizajn aplikácie je ako mix inkluzivity a trošky chaosu. Ako keby ste mali multimediálny cirkus priamo na počítači. Niekedy to môže byť príliš, ale ak máte radi prekvapenia, môže to byť práve to pravé pre vás. Hry, hry a ešte raz hry! Nie je to nevyhnutné, ale ak máte radi oddychové aktivity, možno si to občas vychutnáte.

No a potom sú tam tie pracovné veci. Vaše dokumenty, priečinky, všetko, čo potrebujete pre efektívny deň v práci. To je miesto, kde OneLaunch vyčnieva a exceluje. To je váš rýchly prístup k produktivite bez zbytočného rozptyľovania. Rýchlejší prístup znamená viac času na kávu alebo dokonca na obľúbený seriál.

Ale čo je s tými hľadaním a prehliadaním? Či už ide o pracovné dokumenty alebo zábavný obsah, OneLaunch je tu, aby vám uľahčil život. Ale pravda je, že vyhľadávač a prehliadač sú tak trochu ako pridaný bonus, niečo, čo niektorí ľudia možno ani nepotrebujú.

A to nie je koniec príbehu. Widgety s počasím, správami, kalkulačkou a dokonca aj receptami. Áno, OneLaunch si zobral kúsok zo všetkého. Je to akoby maloobchod pre všetky možné aspekty vášho života. Pre niekoho to môže byť dar z nebies, ale pre iných to môže byť až príliš.

Hlavná myšlienka OneLaunch je jasná - je to dokovacia stanica a centrum aplikácií v jednom. Pre tých, ktorí majú starší operačný systém, je to ako začiatok nového života. Ale pre tých, ktorí majú najnovšie systémy, to môže byť viac ako potrebujú. Je to však ako výlet na horských dráhach - buď si to zamilujete, alebo si poviete, že to nie je pre vás.

OneLaunchOneLaunch

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Rýchly prehliadač
  • Prístup k všetkým programom
  • Kalkulačka a recepty
  • Widget na plochu
  • Zvýšenie produktivity
  • Šetrí čas
  • Rýchly prístup ku všetkému
  • Jednoduché rozhranie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

DiskState

DiskState

Cool Tray Panel

Cool Tray Panel

Start10

Start10

Process Hacker

Process Hacker

RegSeeker

RegSeeker

SSD Tweaker

SSD Tweaker

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 0 5 3 9 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

OneLaunch

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 6 8 d c 3  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia