softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15076
  • Užívatelia: 3237

SnipSVG

78 %

Editor na snímanie obrazovky a grafiky

SnipSVG je editor na snímanie obrazovky a grafiky, ktorý ako primárny formát používa vektorové obrázky SVG. Obrázky SVG možno používať priamo v HTML a mnohých ďalších aplikáciách. Poskytujú rovnakú ostrú kvalitu pri všetkých nastaveniach zväčšenia a na rozdiel od obrázkov JPG alebo PNG môžete vždy upravovať všetky prvky obrázka samostatne.

SnipSVG je navrhnutý pre intuitívne používanie. Množstvo šikovných pomocných funkcií, ako je automatické zapamätanie štýlu a galéria obľúbených položiek, prináša úžasné výsledky len niekoľkými kliknutiami myšou.

Keď sa však pozriete trochu hlbšie, zistíte, že SnipSVG obsahuje širokú škálu výkonných nástrojov na úpravu obrázkov, ktoré v iných aplikáciách na snímanie obrazovky nenájdete. Orezávajte snímky obrazovky, rozmazávajte citlivé informácie, fyzicky upravujte veľkosť veľkých fotografií, pridávajte text vo formáte HTML.

Preferovaný formát ukladania v aplikácii SnipSVG je vektorový formát, ktorý sa pri zväčšení plynule škáluje, napríklad na webovej stránke. Podporuje aj vytváranie interaktívnych prvkov vašich snímok pomocou skriptov a hypertextových odkazov.

SnipSVGSnipSVG

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Zachycovanie obrazovky
  • Konverzia do SVG formátu
  • Kvalitné výstupy

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

ADOBE ILLUSTRATOR

ADOBE ILLUSTRATOR

SVigio

SVigio

inkScape

inkScape

Ghostscript

Ghostscript

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

biTmiX GP

biTmiX GP

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 7 d 5 f 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
SnipSVG

SnipSVG

SnipSVG

SnipSVG

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 6 7 b e 5  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia