softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14891
  • Užívatelia: 3232

Dr.Geo

79 %

Geometria ľahko a rýchlo

Slovo geometria vzniklo z gréckeho slova γεωμετρία. Je to spojenie dvoch slov, ktoré znamenajú krajina a meranie. Môžeme tak ľahko zistiť, k čomu bol tento vedný odbor najskôr používaný. Jeho počiatky sa datujú do doby starovekých civilizácií, ale geometria, ako ju poznáme dnes, bola vyvinutá až slávnymi gréckymi filozofmi ako Euklides, podľa ktorého je základná forma tejto vednej disciplíny pomenovaná (Euklidovská geometria). Vďaka tejto aplikácii ľahko objavíte všetky kúzla jednej z najstarších vedných disciplín.
S týmto edukačným softvérom ľahko vytvoríte rad interaktívnych geometrických obrazcov. Môžete ich konštruovať ručne alebo cez ich matematické vlastnosti. S vytvoreným objektom potom môžete ľubovoľne pracovať bez toho, aby ste narušili jeho geometrickú korektnosť. Ľahko tak predvediete atraktívnu prácu s geometrickými obrazcami, ktorú na papieri nemôžete nikdy znázorniť.
Aplikácia má veľmi prehľadné užívateľské rozhranie, s ktorým sa veľmi ľahko pracuje. Skúmať taje a možnosti tejto vednej disciplíny tak môžu aj tí najmladší z vás. Program využijú aj učitelia matematiky, ktorí s ním môžu nadchnúť nejedného študenta.
Dr. Geo je open-source program, lebo autori veria, že by malo byť vzdelanie zadarmo a dostupné všetkým. My s nimi môžeme len súhlasiť a poďakovať, že nám tento softvér dali k dispozícii.

Dr.Geo

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Výučbový program
  • Interaktívna geometria
  • Jednoduchá práca s programom

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Botanický Herbář

Botanický Herbář

4321 Matematika

4321 Matematika

Periodická sústava prvkov

Periodická sústava prvkov

Diktáty

Diktáty

Graph

Graph

Learn To Speak Italian

Learn To Speak Italian

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 4 8 4 5 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Dr.Geo

Dr.Geo

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  d 7 c c f f  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia