softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13811
  • Užívatelia: 3103

Vanish

81 %

Dostaňte sa zo strašidelného bludiska

Dobre sa stratiť môže byť veľké umenie. Je rozdiel, či sa človek stratí v pokojnom a pohodovom svete alebo v strašidelnom bludisku. Hlavnému hrdinovi tejto hry sa podarilo to menej príjemné.
Dostali ste sa do naozaj nezávideniahodného prostredia. Ste stratení v spletitej sieti kanálov. Otázkou však zostáva, či dokážete nájsť cestu von. Počas hľadania denného svetla budete nachádzať rôzne pohodené zápisky tých, ktorí rovnakými chodbami blúdili pred vami. Ich postrehy a pomôcky pre vás budú nesmierne cenné a užitočné.
Jedinečnosť tejto hry spočíva v tom, že prostredie je automaticky generované na základe toho, čo urobíte. V praxi to znamená to, že ak sa vydáte doľava, objaví sa vľavo aj pomôcka a všetko, čo budete potrebovať. Nemá cenu si pamätať, kedy ste kam zahli, skôr by vás to miatlo. Aj napriek tomu, že sa vám bude zdať, že blúdite, tak sa rozhodne nestratíte. Väčším problémom bude nedostatok svetla alebo strašidelné zvuky.
Jednotlivé pomôcky budete nachádzať postupne, takže sa nemusíte báť, že sa v príbehu stratíte. Hra má nesmierne desivú atmosféru a dokáže vyľakať aj tie najsilnejšie povahy. Všetko je doplnené brilantnými zvukovými efektmi. Tie zapríčinia zrýchlený tlkot srdca a možno aj strach. Hra rozhodne nie je pre ľudí, čo sa ľahko ľakajú, pretože je veľmi strašidelná. Ak sa však nebojíte, určite si ju zahrajte.

VanishUžitočné nápovedy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Úžasné zvukové efekty
  • Zaujímavý príbeh
  • Nevšedný herný koncept

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Bez peněz do hospody nelez!

Bez peněz do hospody nelez!

Little world

Little world

Loutkové divadlo 2 - Nevinné duše

Loutkové divadlo 2 - Nevinné duše

Sedm bran

Sedm bran

Broken Sword 3

Broken Sword 3

Hloubka zrady

Hloubka zrady

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 e d 0 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Vanish

Vanish

Užitočné nápovedy

Užitočné nápovedy

Strašidelné prostredie

Strašidelné prostredie

Desivá atmosféra

Desivá atmosféra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 f 8 d 6 e  :
 
Nadpis:
Text: