softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15021
 • Užívatelia: 3234

Assassin's Creed II

95 %

Vraždy z pomsty v Taliansku 2.0

Pokračovanie úspešnej asasínskej série Assassin's Creed II sleduje príbeh Ezia, mladíka a syna bohatého bankára z Florencie, ktorý si postupne osvojí zručnosti zabíjať a rozpúta sa jeden veľký festival smrti. Dej je zasadený do Talianska v 15. storočí, konkrétne do miest Florencia a Benátky, ktoré sú centrom renesancie, základov osvietenstva ale aj intríg, tajných machinácií a spolkov.

Na hráčov čaká ešte dlhší a bohatší príbeh než v prvej časti a tešiť sa môžu prakticky na všetko, čo milujú z predošlej hry, len v oveľa väčšom rozsahu. Samozrejmosťou je kopec noviniek, ktoré len znásobujú pocit skvelo odvedenej práce jednej z najlepších stealth hier. Najčastejšou aktivitou je opäť lezenie po budovách, skákanie zo strechy na strechu, zakrádanie sa a splynutie s davom tak, aby boli stráže v mestách neisté a neobjavili, čo má Ezio za lubom. K pohybu po zemi mu pribudla aj možnosť zaplávať si, keď to situácia vyžaduje.

Hráči tak postupne odkrývajú dlhý a spletitý príbeh pomocou šiestich kódexov a radu logických úloh, matematických príkladov, symbolov a pod. Spoločnosť im robia tie najlepšie dobové zbrane a vynálezy od samotného Leonarda da Vinciho. Bojový arzenál sa rozšíril a Ezio môže používať klasické skryté čepele, poniard, vrhacie nože, jedovaté šípy, rôzne druhy mečov, sekery, kopije, kladivá, dymové granáty atď. Priam čarovným je zážitok v lietajúcom stroji, s ktorým sa hráči budú vznášať nad mestom. Jednotlivé metódy zabíjania je možné ľubovoľne vyberať a kombinovať tak, aby sa za niekoľko desiatok hodín nestali fádnymi.

Stráže si tentokrát dávajú väčší pozor na praktiky asasínov, takže aj hráči s Eziom musia byť viac opatrnejší. Zároveň aj dostanú viac úderov, pribudli vypäté situácie a nie každý súboj sa skončí víťazstvom. Je treba si zvyknúť aj na ústup alebo klasické maskovanie v dave. Využiť je možné systém najatých mešťanov, ktorí dokážu spôsobiť chaos na ulici, odpútať pozornosť a zabaviť stráže. Okrem hlavného príbehu je Assassin's Creed II plný vedľajších misií a úloh, ktoré sa oplatia plniť pre odmeny aj dobrý pocit. Pomocou schopnosti Orlieho zraku je ďalej možné nájsť rôzne odkazy z minulosti skrývajúce sa na strechách významných budov v piatich rôznych mestách.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1,5 GB
GPU: 256 MB / GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700 B
HDD: 8 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 9.0, Win XP
Assassin's Creed IIPouličný súboj

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Skoro bezchybné pokračovanie
 • Florencia a Benátky
 • Taliansko 15. storočia
 • Pohyb po strechách
 • Nádherne spracované lokality
 • Lepšia umelá inteligencia stráží
 • Bezkonkurenčný príbeh
 • Pomocník Leonardo da Vinci
 • Hľadanie odkazov z minulosti

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Survarium

Survarium

Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations

Gore Special Edition

Gore Special Edition

Tactical Monsters Rumble Arena

Tactical Monsters Rumble Arena

Contra: Hard Corps

Contra: Hard Corps

Counter Strike 2D

Counter Strike 2D

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 5 3 3 a c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Pouličný súboj

Pouličný súboj

Prekvapenie stráží

Prekvapenie stráží

Rozhliadanie

Rozhliadanie

Skok z výšky

Skok z výšky

Vo vode

Vo vode

Zabitie zo sena

Zabitie zo sena

Zakrádanie

Zakrádanie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 5 f 6 f 8  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia