softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13894
  • Užívatelia: 3141

Mass Effect 2

Verze 2 - 2.009,81 M

Mass Effect 2

87 %

Akciou nabité vsmírne RPG

Mass Effect 2 je pokračovaním veľmi úspešnej hry z vesmírneho prostredia. V druhom dieli sa hráč opäť stretáva s obľúbeným hrdinom menom John Shepard. Ten je vybraný, aby spoločne s dvoma ďalšími bojovníkmi porazil skupinu šialených hmyzo-robotov, ktorí napadli okolité planéty.

Príbeh ale začína o niečo skôr. John je veliacim dôstojníkom na vesmírnej lodi Normandy. Pri kontrolnom prelete nad planétou je loď napadnutá a následne zničená. Veľká časť posádky unikne v záchranných moduloch. Nakoniec uniká aj sám Shepard, počas záchrany sa však udusí. Na planéte je objavený, oživený a následne zapojený do nebezpečnej misie.

Hra je pomerne netradičná. V prvom rade každého hráča upúta skvelá grafika, ktorá poskytuje takmer filmový zážitok. O vzhľad sa totiž stará veľmi kvalitný grafický engine. Ďalšou zaujímavosťou je spojenie akcie a RPG. Hráč má na výber z niekoľkých zbraní či brnení a určitý počet životov - presne tak ako pri bežných akčných hrách. Lenže hranie obohacuje veľky rad úloh, niekoľko spoločníkov a hlavne pohľad tretej osoby. Dohromady to všetko funguje výborne, hráč nie je limitovaný a má veľmi dobrý prehľad v dianí.

Zaujímavosťou je vydávanie príkazov a pokynov. Hra môže byť zastavená uprostred boja, hráč môže rozdať pokyny ostatným a opäť sa vrhnúť do víru guliek a rakiet.

Postavy počas bojov získavajú skúsenosti, vďaka ktorým je možné vylepšovať  ich schopnosti. Tieto vylepšenia sú v mnohých súbojoch priam kľúčové a bez ich aplikácie prakticky nie je možné hru prejsť.

Mass Effect 2Hlavná postava - John Shepard

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Vynikajúce grafické prevedenie
  • Skvelý príbeh
  • Zaujímavé postavy
  • Pohľad tretej osoby
  • Dĺžka hry + možnosť zasahovať do deja

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Men of Valor: Vietnam

Men of Valor: Vietnam

Dead Lab

Dead Lab

Tremulous

Tremulous

The Stalin Subway

The Stalin Subway

Psycho Logy

Psycho Logy

Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Blue Shift

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 7 2 8 1 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Mass Effect 2

Mass Effect 2

Hlavná postava - John Shepard

Hlavná postava - John Shepard

Začiatok hry

Začiatok hry

Herný pohľad

Herný pohľad

Zameranie

Zameranie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 f 9 4 f 1  :
 
Nadpis:
Text: