softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15076
  • Užívatelia: 3237

Assassin's Creed IV: Black Flag

93 %

Pirátske dobrodružstvo od Ubisoftu

V šiestom plnohodnotnom pokračovaní úspešnej série AC sa stretávame so starým známym pirátom Edwardom Kenwayom. V Assassin's Creed IV: Black Flag je síce stále členom rádu zabijakov, ale jeho princípy sa výrazne zmenili – neplánuje sa zúčastňovať na odvekom súboji rádu s Templármi, ale jeho cieľom je plieniť lode a mestá ako obávaný pirát. Na pomoc si opäť môže zavolať a naverbovať iných členov rádu, ktorí s ním budú plniť misie, ale už nemôžu vykonať misiu priamo za neho.

Dej sa odohráva pred udalosťami z hry Assassin's Creed lll, konkrétne v roku 1715 v Karibiku. Všetko sa točí okolo troch hlavných miest Havany, Nassau a Kingstonu, ktoré sú ovládané inými frakciami a silami. Hráči sa s Edwardom budú najviac venovať objavovaniu prostredia (ostrovy, atoly, mestá, zátoky, podmorský svet, vraky lodí...) a loveniu zvery na súši aj pod vodou. Lodná doprava umožňuje rýchly presun a zaujímavé možnosti vyžitia na ostrovoch. Ako každý pirát, aj Edward sa špecializuje na hľadanie pokladov, lúpenie menších lodí aj veľkých flotíl a na zabíjanie celkovo.

Svet je v hre Assassin's Creed IV: Black Flag otvorený a hráčom nechali tvorcovia z Ubisoftu voľnú ruku pri výbere destinácií. Oproti predošlému dielu tak ide o výrazný posun dopredu, keďže v AC lll sa odomkla plnohodnotná hra s vlastnými rozhodnutiami až po nekonečne dlhom tutoriáli. Samozrejme, že aj tentokrát ide všetko podľa určitej šablóny, ale spôsob, akým hráči misiu splnia, je čisto na nich. Obrovský herný svet si vyžadoval poznávacie znaky a spôsoby, ako sa pohybovať. Boli preto pridané značky priamo na mapu ukazujúce na dôležité body. Po odkrytí podstatných miest sa dá medzi miestami pohybovať pomocou obmedzeného teleportu.

Postavy je opäť možné vylepšovať a hrať si tak podľa preferovaného štýlu. Zbrane sa líšia použitím aj silou a je dobré voliť ich pozorne, pretože proti presile s menšími dýkami a slabšími zbraňami postava Edwarda nie vždy obstojí. Stealth prístup je všadeprítomný, ale viac spojený s priamočiarym zabíjaním a riešením situácií čo najrýchlejšie. Nechýba ani multiplayer odohrávajúci sa výhradne na pevnine (námorné bitky sú súčasťou iba otvoreného single player sveta) ponúkajúci známe herné módy.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz / AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM: 2 GB
GPU: Nvidia Geforce GTX 260 / AMD Radeon HD 4870
HDD: 30 GB voľného miesta
Ďalšie: DirectX
Assassin's Creed IV: Black FlagZabitie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pirátske pokračovanie
  • Otvorený herný svet
  • Pohľad tretej osoby
  • Nekonečné možnosti objavovania
  • 3 hlavné mestá
  • Presun teleportom
  • Stealth prístup aj priamočiara akcia
  • Multiplayer výhradne na súši

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield

12 Is Better Than 6

12 Is Better Than 6

SAS: Secure Tomorrow

SAS: Secure Tomorrow

Affected Zone Tactics

Affected Zone Tactics

BLACKHOLE

BLACKHOLE

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 5 5 1 9 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

Zabitie

Zabitie

Job is done

Job is done

Rozbúrené more

Rozbúrené more

Pod hladinou

Pod hladinou

Skok z lode

Skok z lode

Na strome

Na strome

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 d 2 6 e f  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia