softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Counter-Strike: Source

85 %

Modifikácia pre skvelú online tímovú akčnú hru

Counter-Strike bol po dlhú dobu najhranejšou online akčnou hrou. Okolo tejto legendárnej hry vyrástla neskutočne veľká hráčska komunita, ktorá si dokázala užiť samotné hranie aj chatovanie v hernom chate pri čakaní na koniec každého kola.

Counter-Strike: Source vychádza z veľmi obľúbené a stále hranej verzie CS 1.6. Založený je však na engine HL2 Source, na ktorom je postavený práve druhý diel skvelé žúru s Gordonom Freemanom - Half-Life 2. Tento engine vyniká hlavne prakticky dokonalou fyzikou, ktorá umožňuje manipuláciu s predmetmi. Veľmi dobre sa dá tento rys pozorovať pri padaní najrôznejších predmetov (krabica, mŕtve telá, apod).

Princíp celej hry je založený na už spomínané predchádzajúcu verziu CS 1.6. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov - Teroristi a Antiteroristé (Counter-Terrorists, Policajti). Podľa použitej mapy, majú tímy špeciálne úlohy, ktoré sa pri každom kole snažia splniť. Na de_maps sa snažia teroristi položiť bombu a uchrániť ju až do jej výbuchu. Policajti sa snažia bombu zneškodniť. Čas v tú chvíľu hrá proti nim. Naopak u cs_maps sa teroristi držia rukojemníkov, ktoré sa snažia policajti oslobodiť. Pre víťazstvo je nutné zabiť všetkých teroristov alebo odviesť rukojemníkov na vopred vyhradené miesto. Opäť je všetko obmedzené časovým limitom.

Pri začiatku každého kola si hráči za peniaze získané pri minulej hre nakúpi vybrané zbrane. Ďalej môžu dokúpiť špeciality typu granátov, kevlarového oblečenia alebo iných doplnkov.

Hlavným rysom hry je potom dôraz na realistickosť. Ak bežíte a snažíte sa niečo trafiť, ste bez šance. Rovnako tak pri takzvanom full-out režime, kedy vystrieľate všetky náboje zásobníka na jednu dávku. Zbraň získa taký rozptyl, že protivníka ani neškrábnete. Ďalej je veľmi dôležité, do ktorej časti tela hráča zasiahnete. Najťažšie, ale zároveň najúčinnejšie je zásah do hlavy, na ktorý väčšina hráčov hrá.

SCI FI 3: Hardwired [3.02 final]
Hardwired predstavuje špeciálnu singleplayerovú verzii Counter-Strike Source. Pre hráčov je pripravených 42 misií, ktorými musí prejsť. Hra je potom veľmi podobná samotnému Half-Life 2 a úlohe Gordona Freemana.

Mód je založený na hernom engine Source, ale ten ešte dodatočne vylepšuje a pridáva množstvo nových predmetov, hlavne zbraní. Veľmi znateľného vylepšenia potom doznala už tak veľmi dobrá umelá inteligencia, z ktorej sa teraz stáva skutočný protivník.

Jednotlivé misie majú svoj cieľ, ktorý je potrebné dosiahnuť dobrú orientáciou na mape a hlavne taktickým bojom so silným protivníkom.

Counter-Strike: SourceBomba položená

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Veľké množstvo zbraní
  • Dokonalá fyzika
  • Lepšie grafické spracovanie
  • Tímová hra
  • Skvelé herné prostredie

Modifikácie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Fistful of Frags

Fistful of Frags

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Apex Legends

Apex Legends

Alien Arena 2010

Alien Arena 2010

Portal 2

Portal 2

Angels Fall First: Planetstorm

Angels Fall First: Planetstorm

Diskusia

fero fero reagovat 21.03 17:34

Dobrý,chcel by som sa opítať,že prečo my nejde normálne spustiť cs ale ked dám začať hru tak my to stále vyhadzuje iný server

Patrik Patrik reagovat 22.03 10:15

Dobrý deň, napíšte sem, čo presne vám to napíše.

Tomas Tomas reagovat 20.03 10:22

Dobry, chcel by som sa opytat, ze co v pripade ak mi pocitac tuto verziu nechce nainstalovat ?

Patrik Patrik reagovat 20.03 17:22

Dobrý deň, v čom presne je problém? Hlási vám to nejakú chybu?

Tomas Tomas reagovat 25.03 11:31

Ano hlasi. Stale tu istu Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy. More informaton at: http://nsis.sf.net/NSIS_Error

Patrik Patrik reagovat 25.03 13:50

Skúste hru stiahnuť znova.

Tomas Tomas reagovat 25.03 21:29

Znova ta ista chyba. Pri spusteni aplikacie mi vyhadzuje rovnaku chybu. Myslim si ze riesenie by bolo v tom keby uploader znova nahral prislusne subory sem...

Honza Honza (administrátor) reagovat 26.03 11:36

Dobrý den, děkujeme za upozornění, verze byla opravena a je k dispozici pro okamžité stažení.

miso956 miso956 reagovat 02.03 17:53

e ide counter aj na windovs vista 7

Patrik Patrik reagovat 04.03 12:25

Dobrý deň, CS: Source ide na Windows Vista aj Windows 7

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 3 8 b 0 a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source

Bomba položená

Bomba položená

de_dust2 - Začiatok kola

de_dust2 - Začiatok kola

de_dust2

de_dust2

Headshot

Headshot

Nákup zbraní

Nákup zbraní

Záškodník

Záškodník

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 b d a 7 7  :
 
Nadpis:
Text: