softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14892
 • Užívatelia: 3232

Mass Effect: Andromeda

78 %

Vydajte sa s posádkou lode do systému Andromeda na kolonizačnú misiu

Herná séria Mass Effect od spoločnosti BioWare je jedným z najlepších príbehových sci-fi RPG, ktoré sme mali možnosť na PC hrať a Mass Effect: Andromeda sa snažila držať zaužívaných trendov. Nie všetko sa jej ale podarilo na jednotku a vzišli z toho aj nepriaznivé recenzie, ktoré na jednu z najočakávanejších hier posledných rokov (od minulého dielu ubehlo dlhých 5 rokov) nemali veľa pekných slov.

Dej sa odohráva v ďalekom systéme Andromeda, kde sa prepravuje niekoľkočlenná posádka v lodi, aby spoznali nový svet, nadviazali kontakt, pozreli sa na suroviny, ktoré sa tam nachádzajú a ak sa dá, aj kolonizovali svet. Hlavné duo tvoria Ryderovci, brat a sestra, ktorých si na začiatku môžete zvoliť ako svojho vojaka. Z rádového člena posádky sa ale po čase stane hlavný veliteľ, ktorý bude mať na starosti všetko od vedenia politiky, po zadávanie misií a komunikáciu s domovom.

Andromeda vás zavedie na krásne lokality, kde budete musieť plniť rôzne misie. Tie častokrát pôsobia len ako prostriedok na predĺženie celkového herného času a príliš originality nepobrali. Čo už je ale lepšie a pozitívnejšie, tak sú súboje samotné. Tie sú zvládnuté na výbornú a vy tak dostanete dynamický zážitok, kde budete zvádzať tuhé súboje najmä proti rase Kettov. Tí síce nepôsobia originálne, ale v niektorých miestach poriadne potrápia. Na ich likvidáciu a plnenie misií si môžete sami určovať, akým vývojovým stromom schopností sa vaša postava vydá. Takisto si môžete vytvárať vlastné zbrane, pomenovať si ich a používať ich podľa potreby. Dobíjanie je ale možné prevádzať len na určitých miestach, takže je v súbojoch potrebné dávať pozor na muníciu.

Séria Mass Effect je známa najmä vďaka svojim skvelým príbehovým linkám, ktoré ste si mohli sami ovplyvňovať a vždy skončiť inak. Tentokrát je ale príbeh v ústraní a aj pri hlbšom preniknutí do hry jednoducho neponúka to, čo ponúkali predošlé diely série. Rozhodovanie postáv (teda vás) je ale vyriešené lepšie ako v predošlých dieloch. Nemusíte totiž vybrať len čiernu alebo bielu možnosť, ale aj niečo medzi podľa toho, ako sa práve postava cíti. Môžu to byť ako racionálne rozhodnutia, tak aj voľby plne ovládané emóciami. Na druhej strane je to stále viac než nadpriemerný počin, kde dostanete množstvo kvalitného obsahu. Pri video scenériách vám častokrát padne sánka a pri dialógoch sa zase zasmejete aj si zaspomínate na časy predošlé. Animácie výrazov postáv sú asi najkomickejším aspektom hry. Často sú dobugované a BioWare sa v tomto ohľade dosť pozabudlo. 

Mass Effect: AndromedaKrásny výhľad

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Veľa hodín hrania
 • Dynamický systém súbojov
 • Craftenie zbraní a predmetov
 • Plnenie misií
 • Objavovanie nových svetov
 • Krásne lokality
 • Horšie spracované animácie postáv
 • Menej príbehového čara predošlých dielov
 • Nezapamätateľní nepriatelia
 • Vtipné NPC postavy

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Worms-Strike

Worms-Strike

Dead Cells

Dead Cells

Battlefield 2

Battlefield 2

DataJack

DataJack

No More Room in Hell

No More Room in Hell

Marvel’s Spider-Man Remastered

Marvel’s Spider-Man Remastered

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 6 1 3 d 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

Krásny výhľad

Krásny výhľad

Hlavné postavy

Hlavné postavy

Výber postav

Výber postav

Planéta

Planéta

Súboj

Súboj

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b b 7 6 d e  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia