softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13900
  • Užívatelia: 3141

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

85 %

Realistická sniper hra s množstvom skvelých vlastností

Sniper je vojak samotár, ktorý odstraňuje dôležitých ľudí, ničí zadané ciele a sabotuje akcie. V hre Sniper Ghost Warrior 3 je ale na misiu vyslaný spolu s bratom, ktorý mu má kryť chrbát. Cieľ je jasný – zneškodniť biologickú zbraň ukrytú v horách skôr, než sa jej zmocnia teroristi. Všetko sa ale zvrtne, keď brata unesú a do hry vstúpi osobný život. Profesionalitu tak miestami nahradí rodinný sentiment a Sniper Ghost Warrior 3 si tak užijete aj kopec videí odhaľujúcich pozadie za akciami, ktoré postavy vykonávajú.

Hra je zameraná na pomalú a tichú akciu v tieňoch, kedy musíte nájsť najlepšiu pozíciu a z bezpečnej vzdialenosti odstrániť nepriateľov. Okrem toho sú v hre ale mnohé vedľajšie misie a úlohy, ktoré je treba plniť. Budete sa snažiť infiltrovať do základne, nahackovať do systémov a pod. Pri všetkom vám bude v predvoji pomáhať váš dron, ktorý urobí špinavú robotu za vás. Odhalí pozície nepriateľov, preskúma oblasť a dostane elektroniku na miesta, kam sa s postavou nedostanete.

Sniper Ghost Warrior 3 stavia na obrovskej hernej mape, po ktorej sa pohybujete na autách. Celkovo ide o 27 kilometrov štvorcových, ktoré poskytujú dostatok priestoru na vybláznenie, no zároveň nenudia, pretože všade sa dá niečo nájsť. Na mape je okolo 200 záujmových bodov, ktoré takisto skrývajú cenný obsah v podobe lekárničiek, nábojov, bočných questov a pod. Dôležitým prvkom hry je realistickosť, s ktorou sa tvorcovia z CI Games poriadne vyhrali. Je treba dávať si pozor na náboje, na dýchanie popri strieľaní, zvuky, ktoré vydávate a pod. Tlmič je veľmi potrebné vybavenie, ktoré je treba mať neustále v najlepšom stave, inak sa stane, že vás nepriatelia začujú a všetky NPC po vás pôjdu. Ak vám vyhovuje pomalé herné tempo a stealth akcia okorenená skvelými vsuvkami videí, Sniper Ghost Warrior 3 je novinkou, ktorú si užijete. Zatiaľ je hra len pre jednotlivcov, ale do budúcnosti sa plánuje pridať aj multiplayer.

Sniper Ghost Warrior 3V kanáli

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Stealth akcia
  • Pokračovanie obľúbenej série
  • Veľká mapa
  • Ovládanie drona
  • Veľa misií a bočných questov
  • 200 záujmových bodov
  • Prepracovaný príbeh
  • Zatiaľ len singleplayer

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Glitch

Glitch

Mass Effect 2

Mass Effect 2

Verdun

Verdun

Refuse: Home, Sweep Home

Refuse: Home, Sweep Home

Band of Defenders

Band of Defenders

Friday the 13th: The Game

Friday the 13th: The Game

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 a c b 9 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

V kanáli

V kanáli

Výbuch

Výbuch

Vypustenie drona

Vypustenie drona

Sniper

Sniper

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 0 4 8 5 0  :
 
Nadpis:
Text: