softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13921
  • Užívatelia: 3153

Disk Explorer Professional

Verze 3.60.f11 - 3,04 MB

Disk Explorer Professional

67 %

Katalogizácia diskov, CD, DVD, FTP serverov.

Disk Explorer Professional slúži k vytvoreniu databázy všetkých vašich CD, DVD,diskiet či iných výmenných médií, pevných diskov, sieťových diskov alebo dokonca FTP serverov. Číta kompletne adresárovú štruktúru jednotky, vrátane štruktúry archívu (ZIP, RAR, ARJ, LZH, CAB, TAR/GZIP, ACE, JAR a ďalších) a to i samorozbaľovacích (EXE).
Aplikácia dokonca vie automaticky vložiť do databázy popisy zo súborov, ako sú file_id.diz apod, z MP3 či OGG súborov prečítať názov a ďalšie informácie(ID3 TAG - teraz je podporovaná aj verzia 2.3), prefiltrovať grafické súbory (ako bitmapy tak video) a vytvoriť na nich náhľad, zistiť informácie o zvukových formátoch a to i o moduloch vytvorených trackermi, zo spúšťacích súborov zistiť meno, verziu a copyright, z dokumentov Microsoft Office zistiť užitočné informácie a z HTML súborov zistiť názov. K akejkoľvek jednotke si môžete vytvoriť svoj vlastný komentár..
V aplikácii je možné pracovať s akýmikoľvek dátami či to sú vaše stiahnuté programy z internetu, CD, časopisov,kolekcie hudby (napr. MP3, OGG, WAV) alebo grafickej kolekcie fotografií atp.<br/ V databáze je potom možné vyhľadávať súbory či zložky, pričom nemusia byť média fyzicky prítomné v mechanike.

Disk Explorer Professional

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

DBF Viewer Plus

DBF Viewer Plus

Knihy

Knihy

BookDB

BookDB

ViRent

ViRent

PSČ

PSČ

CATVids

CATVids

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 5 a c d 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Disk Explorer Professional

Disk Explorer Professional

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f 0 1 5 b 9  :
 
Nadpis:
Text: