softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14986
  • Užívatelia: 3233

Microsoft Office 2010

90 %

Všetky kancelárske aplikácie v jednom profesionálnom balíku

Chcete dosahovať lepšie výsledky v oblasti práce a štúdia? Potom si stiahnite najnovší balík profesionálnych aplikácií Office. Vďaka kvalitným nástrojom bude Vaša práca kreatívnejšia a budete môcť vytvárať zaujímavé zostavy či prezentácie. Microsoft Vám ponúka novinku v podobe prístupu k Vašim súborom cez webový prehliadač. V praxi to znamená, že ku svojim projektom budete mať prístup bez toho, aby ste sedeli pri Vašom počítači. Tiež môžete efektívne spolupracovať s inými užívateľmi v rôznych oblastiach a časových pásmach.

Microsoft Office ponúka 3 rôzne verzie balíčkov. 2010 pre študentov a domácnosti obsahuje Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Verzia pre podnikateľov je rovnaká ako pre študentov, až na to, že obsahuje aj Outlook. Posledná verzia Professional je rozšírená o Publisher a Access

MS ukončil podporu skúšobnej verzie

Spoločnosť Microsoft ukončila podporu a teda aj možnosť získania skúšobnej verzie populárneho kancelárskeho balíka MS Office 2010. Používateľom však ponúka viac ako plnohodnotnú alternatívu v podobe skúšobnej verzie najnovšieho z radu kancelárskych riešení - MS Office 365. Odkaz na stiahnutie obsahuje aj veľmi dôležitý popis, ktorý dôrazne odporúčame prečítať. Jedná sa o stručné zhrnutie podmienok použitia.

Aktuálna záplata zadarmo na stiahnutie

Majitelia verzie s označením 2010 si zároveň môžu stiahnuť najaktuálnejšiu záplatu ako kompletné kancelárske riešenie. K dispozícii ju nájdete pod týmito odkazmi: MS Office 2010 SP1 32-bit alebo 64-bit.

Alternatívny k MS Office free

Funkčne veľmi pokročilé a užívateľsky prívetivé balíky kancelárskych aplikácií môžete získať aj úplne bezplatne. Ide predovšetkým o OpenOffice a z neho odvodený LibreOffice. Sú v slovenčine a v porovnaní s MS Office im nič nechýba, teda okrem tučnej cenovky. 

Microsoft Office 2010Klúč

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Kompletný balík profesionálnych programov
  • Vo Worde ľahko napíšete všetko bez chýb
  • Excel Vám pomôže s náročnými grafmi a tabuľkami
  • S PowerPointom zase hravo vytvoríte pútavé prezentácie
  • Skúšobná verzia je obmedzená na 60 dní

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

vcf2csv

vcf2csv

Pošta a kancelář

Pošta a kancelář

ScreenAware Time Tracker

ScreenAware Time Tracker

Tabulky

Tabulky

PDF Meld

PDF Meld

GraphTablet

GraphTablet

Diskusia

Marcel Marcel reagovat 27.05 16:40

Bolo by dobré uviesť že to je česká verzia nie slovenská.

Slawo Slawo reagovat 04.04 19:54

Dobry den chcem sa spytat ten powerpoint co som si uvas stiahol mam navždy či je časovo obmedzeny ??

Patrik Patrik reagovat 05.04 09:50

Dobrý deň, ak máte na mysli Powerpoint z balíka MS Office 2010, tak ten je časovo obmedzený na 60 dní.

Peter Peter reagovat 03.04 18:15

Zdravím,chcem si nainštalovať novo kúpenú verziu office 2010 krabicovú bez DVD.pri všemožných pokusoch mi vypisuje že mám neplatný product key.píšu že daný softvare na inštaláciu stiahnem z internetu ale pri zadaní kodu mi napíše že pre daný produkt je neplatný. dík za radu.

Patrik Patrik reagovat 04.04 10:04

Dobrý deň, v tom prípade kontaktujte priamo predajcu, ktorý vám danú verziu predal.

Nellka Nellka reagovat 25.03 09:25

Dobry den, chcela by som sa informovat, mam zakupenu licenciu na 3PC MS2007 (home a student verziu), kde nebol outlook, ale ked som mala stiahnute podklady vo formate msg program mi ich otvoril, hoci som nemala outlook. po nainstalovani tretej licencie na novy pc sa mi subory v tomto formate uz nedaju vobec otvorit. bolo by to mozne nejako aktivovat? dakujem.

Patrik Patrik reagovat 25.03 13:47

Dobrý deň, môžem sa spýtať v akom programe sa vám súbory .msg otvorili?

Nellka Nellka reagovat 25.03 15:53

dobry den, otvorili sa v ms outlooku.

Patrik Patrik reagovat 25.03 19:09

Tak teraz úplne nerozumým, píšete, že sa otvorili v MS Outlook, ale predtým ste písala, že Outlook nemáte?

nellka nellka reagovat 25.03 23:36

podla licencie neobsahuje tento balik outlook, preto neviem, ako je mozne, ze vedela otvorit taketo subory. moja otazka znela, ako si ho stiahnut do noveho pc, nakolko po instalacii dalsej licencie z rovnakeho cd to uz nie je mozne. je to mozne? dakujem

Patrik Patrik reagovat 26.03 09:58

Není to možné. Můžete si zakoupit nejnovější verzi Office 2013 pro domácnosti, který obsahuje MS Outlook.

nepoviem nepoviem reagovat 22.03 14:23

Jeto naozaj zadarmo na vždy? alebo ked uplynie 60dni potom sa to plati

Patrik Patrik reagovat 22.03 15:49

Dobrý deň, prečítajte si prosím pozorne popisek aplikácie. Táto verzia už v súčasnej dobe nie je podporovaná. Skúste novšie verzie MS Office alebo nejakú alternatívu.

Katka Katka reagovat 18.03 22:09

Dobrý večer, nainštalovala som si Office 2010, ktorý tu ponúkate, ale pýta odomňa Product Key...Kde ho môžem zohnať? Ďakujem za odpoveď.

Honza Honza (administrátor) reagovat 19.03 09:25

Dobrý den, prosím věnujte pozor popisku aplikace, kde je vše vysvětleno - společnost MS přišla na trh s novou verzí, která má jako jediná aktuálně podporu co se zkušební verze týče. Všechny odkazy jsou umístěny v popisku aplikace.

Marek Marek reagovat 01.05 11:42

Dobrý den, Tak ja potom nechápem, prečo tu stále ponúkate túto verziu na stiahnutie s popiskom ,,shareware" keď už nie je podporovaná

Honza Honza (administrátor) reagovat 01.05 17:09

Dobrý den, omlouváme se za případné nejasnosti, ale pokud se podíváte do záložky Verze, najdete tam další doplňky a záplaty, které jsou určeny pro stávající uživatele produktu. V popisku pak najdete množství užitečných rad a hlavně přesměrování na aktuální verzi, která je nyní společností Microsoft nabízena.

Adriána Adriána reagovat 17.03 12:25

Dobrý deň, kupila som si nový noteboook a neviem kde mam najsť key pre office dakujem

Natalia Natalia reagovat 03.03 16:42

Ahoj v moje notebooku je office tak ako v iných keď si aktualizujem pomocou produkt key budem musieť platiť nejaké poplatky alebo je to bezplatné? Vopred ďakujem za odpoveď.

Patrik Patrik reagovat 04.03 12:26

Dobrý deň, product key získate práve zakúpením produktu.

Janka Janka reagovat 26.02 19:17

dobrý večer zakupila som pc z nainštalovaním cd ofice a v zadu pot notebukom som mala key ale moja dcera ho skôra ako som ho zadala vymazala nemôžete mi neako pomoct???dakujem

Patrik Patrik reagovat 27.02 10:20

Dobrý deň, obávam sa, že získať tento product key bude dosť náročné, pretože sa jedná o verziu získanú spoločne s novým pc. Môžete skúsiť kontaktovať Stredisko pre aktiváciu produktov spoločnosti Microsoft alebo priamo kontaktovať výrobcu notebooku.

Miška Miška reagovat 26.02 18:21

Dobrý deň chcela by som sa opýtať. Pred rokom som si kupila nový notebook.. balík office som aktivovala. Len teraz mám menší problém pretože mi to nechce fungovať.. A ak som to chcela opäť aktivovať ..Zadala som produkt key len mi vypísalo,že tento produkt key nie je platný. čím to môže byť ?

Patrik Patrik reagovat 27.02 10:11

Dobrý deň, čo presne sa stalo? Office nejde spustiť? Nezobrazuje sa nejaká chybová hláška?

Lukas Lukas reagovat 09.02 15:58

Dobrý deň ňemáte aj na windows wista 32bit Dakujem

Dominika Dominika reagovat 08.01 17:14

Dobrý deň, kúpila som si nový notebook a v ňom nainštalovaný Microsoft Office 2010 ale ked ho chcem aktivovať pýta to product key, ktorý ja nemám...čo mám prosím vas stým robiť?

Jakub Jakub (administrátor) reagovat 09.01 11:05

Dobrý deň, pravdepodobne bola na váš počítač nainštalovaná skúšobná verzia, ktorá po určitom počte dní prestane fungovať až do zakúpenia plnohodnotné verzie. Našťastie si môžete nainštalovať aj veľmi obstojne kancelárske balíky zadarmo. Veľmi moderné je dnes LibreOffice http://softmania.sk/kancelarske-programy/libreoffice

Gabika Gabika reagovat 02.01 13:42

Dobrý deň, v PC sme mali od nova MS Office Start, teraz by som si rada nainštalovala MS Office 2010 ale pri inštalácii mi stále vypíše, že inštalátor nevie nájsť Word.sk-sk/WordRL.cab a tam musím inštaláciu zrušiť, lebo tento súbor neviem nikde nájsť. Ďakujem

Jakub Jakub (administrátor) reagovat 02.01 14:43

Dobrý deň, nájsť súbor by vám rovnako nepomohlo. Ide o pomerne notoricky známu chybu, ktorá však nemá žiadne jednotné riešenie. V niektorých prípadoch stačí prekopírovať obsah DVD na disk počítača a inštaláciu spustiť odtiaľ, inokedy je potrebné odinštalovať všetky predchádzajúce verzie Office a nainštalovať nový Office znova, niekedy však nepomôže ani to. Odporúčame kontaktovať technickú podporu spoločnosti Microsoft, prípadne využiť niektorý zo spoľahlivých bezplatných náhrad ako je LibreOffice, alebo OpenOffice.

libor libor reagovat 10.12 08:30

Mám staršiu verziu MSO 2003.Doteraz šlapala OK.Po stiahnutí SP 3 neide Excel. Vyhadzuje že chýba PRO11MSI a chybovú hlášku 0x0024002D.Čo s tým?

Honza Honza (administrátor) reagovat 10.12 11:44

Dobrý deň, jedná sa o poškodenie / zmazanie označeného súboru. Najlepším riešením je využiť pôvodného CD a zvoliť režim opráv. Ten daný súbor nahradí a celkovo program Office opraví. Ďalšie možné riešenie spočíva vo vytvorení špeciálnej zložky. Najprv otvorte priečinok, kde je umiestnená nainštalovaná verzia programu (najčastejšie Program Files \ Microsoft Office \ Office11) a vytvorte v nej zložku, ktorú pomenujte Xlstart. Zatvorte zložku, reštartujte PC a Excel spustite.

Mirec Mirec reagovat 06.12 17:05

takže keď kliknem na OPEN OFFICE a LIBRE OFFICE a dám ich stiahnuť,tak sú zadarmo??? A čo to v pravo hore,to stiahnuť verze MS OFFICE 2010???To je tiaž zadarmo?

Honza Honza (administrátor) reagovat 07.12 09:25

Dobrý deň, všetky programy na našom serveri sú zadarmo. U OpenOffice a Libre Office sa jedná o plnú verziu zdarma (freeware). MS Office 2010 je tiež na stiahnutie zadarmo, ale jedná sa o testovaciu verziu, ktorá má obmedzenú dobu platnosti.

andrej andrej reagovat 05.12 14:50

stiahmo mi verziu, dal som spustit aplikaciu, potom vyhodilo tabulku ze pockajte konfigurujem a potom nic..samo od seba vyplo instalovanie. Viete prosim vas kde je chyba. dakujem

Honza Honza (administrátor) reagovat 05.12 15:29

Dobrý deň, bez chybové hlášky nie som schopný určiť, v čom je problém. Zksute inštaláciu opakovať, prípadne OPE opakovaním reštartujte PC.

jessica jessica reagovat 30.11 17:28

dobry den, chcela by som sa opytat ci tieto aplikacie a subori su na stiahnutie zadarmo???

Honza Honza (administrátor) reagovat 30.11 18:13

Dobrý deň, áno, všetky aplikácie a programy na našom serveri sú na stiahnutie zadarmo.

Zdena Zdena reagovat 25.11 13:49

Dobrý deň. Mám jeden problém... Mám notebook HP Pavilion g6, nainštalovali sme po jeho kúpe microsoft Office 10. Nedávno ešte v poriadku fungoval, no včera i dnes mi vypisuje toto: ,,Produkt Microsoft Word Starter 2010 sa nepodarilo otvoriť. Skúste to znova alebo opravte produkt v časti Ovládací Panel." Mysleli sme si že len nemáme dostatok miesta aby Word mohol fungovať a tak sme odinštalovali niekoľko programov pre viac miesta. Lenže to stále nešlo. Súrne potrebujeme poradiť, ďakujem vám predom za odpoveď. Zdena

Honza Honza (administrátor) reagovat 26.11 11:13

Dobrý deň, MS Office 2010 a MS Office Start sú dva rôzne programy. Štart je základná verzia, ktorá je zadarmo súčasťou novo kupovaného PC s OS MS Windows. Akonáhle ju raz odinštalujete, už nie je možné ju vrátiť späť. Naproti tomu MS Office 2010 je plnohodnotný program, ktorý ste sám inštaloval. Spustite ponuku Štart a do textového poľa napíšte Word. Ihneď by Vám mala vyskočiť tabuľka programy a tu by mal byť výber dostupných programov. Vyberte Word 2010 a spustite ho.

Mia Mia reagovat 27.10 21:14

Dobrý deň chcela by som sa opýtať. Mám malý netbook a predinštalovanú verziu MS Office 2010 na 30 dní. CDčko však do malého netbooku nedám. Ako môžem získať plnú verziu?

Honza Honza (administrátor) reagovat 29.10 10:26

Dobrý deň, verzii možno jednoducho aktivovať zakúpením licenčného čísla a jeho následného zadania do stávajúcého programu.

oli oli reagovat 16.10 17:04

Dobrý deň, kúpili sme si nový PC, kde od nás chcelo pre Office 2010 zadať product key, ten sme dokúpili taktiež, ale ikona s Officom nám zmizla a nevieme ho nikde v PC nájsť. Čo sa stalo ?!

Honza Honza (administrátor) reagovat 16.10 18:18

Dobrý deň, spustite Ponuku Štart a napíšte do textového okna Microsoft Word. Systém by mal program nájsť. Následne ho môžete spustiť a zadať kľúč.

jaro jaro reagovat 10.08 14:07

v januári som kúpil laptop, kde už bol nainštalovaný Microsoft Office, minulý týždeň,keď som chcel otvoriť excel resp. word, stále mi vypisuje hlásenie-"zlyhanie konfigurácie technológie klikni a spusti". viete mi poradiť ako odstrániť spomenutý problém? ďakujem

Honza Honza (administrátor) reagovat 13.08 09:38

Dobrý deň, skúste reštartovať PC a skontrolujte, či máte funkčné pripojenie k internetu. Ak Vám programy stále nebudú fungovať, pošlite presný text chybového hlásenia. Ďakujem.

filip filip reagovat 27.06 15:00

dobry den mam otazku mám novy PC a vnom ofice 2010 ale produkt key co bol na pc tak vypise ze tento kod neexistuje čo mam robit ? ;) ;)

Marek Marek (administrátor) reagovat 02.07 11:19

Dobrý deň, ak máte nový počítač, Microsoft Office už by mali byť nainštalované spolu s dodaným systémom. Ak ste Microsoft Office nainštaloval z CD, mal by byť priložený product-key. To isté platí aj v prípade pre inštaláciu priamo z PC. Je možné, že ste iba opísal kľúč zle.

Ondrej Ondrej reagovat 20.06 19:25

čawte chcel by som sa opýtať či je program v češtine alebo v slovenčine a či ked mi vyprši 60 dni či to ide nainštalovať znovu.Vopred ďakujem

Marek Marek (administrátor) reagovat 21.06 18:13

Dobrý deň, program je len v angličtine a po ukončení skúšobnej lehoty ho nie je možné nainštalovať znova ako TRIAL.

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 1 b 0 e 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010

Klúč

Klúč

MS Excel

MS Excel

MS Onenote

MS Onenote

MS PowerPoint

MS PowerPoint

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 f 7 2 a f  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia