softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14005
  • Užívatelia: 3167

Softmaker FreeOffice

Verze 2012 - 60,53 MB

Softmaker FreeOffice

74 %

Sada kancelárskych programov

Kancelárske aplikácie sa tešia veľkej popularite, pretože, podobne ako internetové prehliadače, patria k najpoužívanejším počítačovým programom . Najznámejším balíkom takýchto riešení je komerčný produkt MS Office. Popri ňom však existuje množstvo bezplatných alternatív, ponúkajúcich bohaté a zaujímavé možnosti. K takýmto programom patrí aj Softmaker FreeOffice. Obsahuje tri najzákladnejšie nástroje, ktoré pokryjú prakticky všetky potreby bežného aj pokročilejšieho užívateľa.

Textový procesor FreeOffice Textmaker ponúka textový editor kompatibilný s MS Word. V tomto nástroji je možné vytvárať textové dokumenty tak, ako je užívateľ zvyknutý z ostatných programov. Široká paleta funkcií umožňuje komplexnú úpravu a tvorbu dokumetov.

Tabuľkový procesor FreeOffice PlanMaker umožňuje vytvárať tabuľky či grafy a všeobecne pracovať so vzorcami a matematickými alebo štatistickými dátami. Program opäť disponuje kompatibilitou s MS Excel.

Na vytváranie prezentácií je v sade obsiahnutý program FreeOffice Presentation. Pomocou tejto aplikácie je možné zostavovať prehľadné a zaujímavé prezentácie, ktoré nielen splnia účel, ale aj zaujmú.

Aplikácia je ponúkaná kompletne zadarmo, pred prvým spustením je však potrebné vykonať registráciu. Registrujte sa zdarma na tomto odkaze (k ničomu sa nezaväzujete).

Softmaker FreeOfficeTextMaker

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jednoduché ovládanie
  • Prehľadné rozhranie
  • Tri najzákladnejšie nástroje

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

BarCode XP

BarCode XP

Eyeblink

Eyeblink

doPDF

doPDF

PaRS

PaRS

Infotex

Infotex

PREMIER system

PREMIER system

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 8 1 c d 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Softmaker FreeOffice

Softmaker FreeOffice

TextMaker

TextMaker

PlanMaker

PlanMaker

Presentations

Presentations

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 6 e 9 0 2  :
 
Nadpis:
Text: