softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Ako loviť a skrotiť zvieratá vo Fortnite?

Autor: Michal M.  |   Publikované: 21.4.2021 | Zobrazené: 1367x

Chcete vedieť, ako chytať a skrotiť divé zvieratá vo Fortnite? Nová sezóna so sebou prináša rad noviniek, ako napríklad nový systém craftenia a výrobu zbraní alebo vyrobenie svojho vlastného oblečenia na lov zvierat.

Na Fortnite ostrove momentálne nájdeme päť druhov zveri, ktorá sa potuluje po krajine. Každý zvierací druh je špecifický pre inú lokalitu. No a zatiaľ čo také kurence a žaby sú neškodné, vlky a kance sú agresívne na všetko, čo sa v ich okolí pohne. Zvieraciu svorku dopĺňajú raptory, ktoré sa vyliahli z vajec na ostrove. Ak chcete vedieť, kde jednotlivé zvieratá nájsť alebo ak ich skrotiť, vydajte sa s nami do divočiny a vyskúšajte si to na vlastnej koži.

Ako loviť zvieratá vo Fortnite

Samotný lov je pomerne jednoduchý, teda pokiaľ máte zbraň. Všetky zvieratá majú pomerne málo životov a za ich zabitie získate cenné kosti a mäso. Než začneme s podrobnosťami, je dobré vedieť, že zvieratá sa vyskytujú len v Solo, Duo, Trio a Squad módoch. Naopak, nenájdeme ich v Team Rumble móde.

  • Sliepky – Väčšina sliepok sa zdržiava pri vežičkách rozmiestnených po mape alebo v okolí fariem. Sú neškodné a akonáhle vás zbadajú, budú utekať. Ak ale sliepku chytíte do rúk a vyskočíte, trošku si poletíte, akoby ste sa na malý okamih vznášali.
  • Žaby – Obývajú oblasti blízko vody a sú voči vám pasívne. Za ich zabitie získate cenné suroviny, z ktorých si môžete vytvoriť luk.
  • Diviaky – Nájdete ich v lesoch alebo pri farmách. Sú mimoriadne útočné a budú sa brániť všetkými možnými prostriedkami. Dajú sa ale skrotiť, a to je to podstatné.
  • Vlky – Ich domovom sú lesy a obyčajne sa pohybujú vo svorkách. Zaútočia na všetko, čo sa v ich okolí pohne, no zároveň sa vyhýbajú oblastiam, kde žijú ľudia. Takisto sa dajú skrotiť.
  • Raptory – Mimoriadne nebezpečné prehistorické tvory, ktoré sa pohybujú v skupinkách a ak náhodou objavíte nejakého samotára, privolá si na pomoc zbytok svorky. Aj raptory sa ale dajú skrotiť.

Ako skrotiť diviakov vo Fortnite

Namierte si to priamo k farme s kukuricovými poľami a začnite kukuricu sekať. Akonáhle si natrháte nejakú kukuricu, nájdite diviaka a hoďte mu túto pochúťku. Keď sa do nej pustí, pribehnite k nemu a skroťte ho. Akonáhle sa tak stane, bude diviak behať popri vás a chrániť vás. Je to robustné zviera a veľa toho znesie, ale nie je až tak bystré, takže sa bude na nepriateľov vrhať len priamo.

Ako skrotiť vlky vo Fortnite

Mäsožravca nalákate jedine na mäso. Zabite tak hocijaké zviera, vylootujte z neho mäso. Následne nájdite vlka, zamierte a mäso k nemu hoďte. Akonáhle sa do neho pustí, pribehnite k nemu, stlačte tlačidlo interakcie a skroťte ho. Vlk sa potom stane vaším priateľom a bude útočiť na všetkých, ktorí po vás začnú strieľať. Má veľké poškodenie ale znesie toho menej ako diviak.

Ako skrotiť dinosaury vo Fortnite

Postup je úplne rovnaký ako pri vlkoch – zabite zviera, vezmite z neho mäso, nájdite raptora, hoďte mu mäso a stlačte tlačidlo interakcie. Bravo! Získali ste prehistorického domáceho maznáčika, ktorý vám bude pomáhať v boji. Dinosaury majú v hre najvyšší damage spomedzi všetkých zvierat a sú aj značne rýchlejšie ako vlky, takže ste práve získali najlepšieho spoločníka na cesty.

Značky

Podobné články

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v septembri, na PC o čosi neskôr

GTA 5: návrat do San Andreas na PS3 a Xbox 360 už v septembri, na PC o čosi neskôr

Nové Star Wars hry prejdú od EA k novému švédskemu štúdiu

Nové Star Wars hry prejdú od EA k novému švédskemu štúdiu

Ako zapnúť taktický šprint vo Fortnite?

Ako zapnúť taktický šprint vo Fortnite?

Minecraft crafting - návod na vybavenie

Minecraft crafting - návod na vybavenie

Noví Votrelci na obzore. Chystajú sa dve hry, jedna s podporou VR

Noví Votrelci na obzore. Chystajú sa dve hry, jedna s podporou VR

Najlepšie mapy pre Farming Simulator 2015

Najlepšie mapy pre Farming Simulator 2015

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f d 7 9 b 9  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia