softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14642
  • Užívatelia: 3222

Hrajte FIFA 23 v predstihu. Early Access má niekoľko podôb

Autor: Redakcia  |   Publikované: 27.7.2022 | Zobrazené: 621x

Najnovšia FIFA 23 už je za rohom. Konkrétne príde už 30. septembra, ale je tu možnosť, ako si ju zahrať už skôr. S vydaním traileru prišla aj oficiálna informácia o predbežnom prístupe, ktorý potvrdili sami vývojári. Tento early-access bude možné získať tromi spôsobmi.

Možno sa sami seba pýtate, že prečo? Veď cena je v takom prípade o čosi vyššia. Pravdou však je, že predbežný prístup má viacero skvelých výhod pre hráčov, ktorí preferujú online hranie vo FUT móde. Tí si tak môžu o čosi skôr začať skladať vlastnú jedenástku, ktorá bude v deň oficiálneho vydania mať už nabehané nejaké tie kilometre po trávniku.

Ďalšou výhodou je sprístupnenie obchodu s hráčmi, kde je možné predať nechcených alebo získať tých žiadaných. Pár hodín či dní pred oficiálnym dátumom vydania dokáže zamútiť vodu a dať skvelú výhodu tým, ktorí ašpirujú len na tie najlepšie umiestnenia v Ultimate Team móde. No a aby sme nezabudli, výhodou je aj to, že hráči s predbežným prístupom dostanú nové mechaniky hry do rúk skôr, než väčšina iných.

Ak vieme, že drvivá väčšina hráčskej základne FIFA si hru kúpi až od 30. septembra a vyššie, prečo nezískať výhodu nad konkurenciou už od štartu? Ak sa rozhodnete pre FIFA 23 predbežný prístup, máte k dispozícii 3 možnosti, ako si hru vyskúšať s predstihom.

Prihlásenie k odberu EA Play

Služba EA Play stojí na celý rok len 599 Kč, mesačne potom 99 Kč. Za túto malú sumu získate predbežné prístupy k mnohým novým hrám vrátane FIFA 23. Pokiaľ zvolíte túto možnosť, získate 10 hodinový predbežný prístup pred oficiálnym vydaním hry, no je možné, že bude obmedzený len na špecifické módy. Možné obmedzenie sa týka len tejto 10-hodinovej periódy a po oficiálnom vydaní bude FIFA plne dostupná so všetkým, čo ponúka.

Prihlásenie k službe EA Play Pro pre PC

Ak hľadáte možnosť, ako hrať FIFA 23 čo najskôr a bez akýchkoľvek limitácií, musíte si predplatiť službu EA Play Pro. Ide o exkluzivitu pre hráčov na počítačoch, ktorí si ale hru budú môcť vyskúšať až 10 dní pred oficiálnym vydaním. FIFA 23 bude v tejto službe dostupná a to vo verzii Ultimate Edition.

Predobjednávka FIFA 23 Ultimate Edition

Posledným spôsobom, ako získať hru pred jej oficiálnym vydaním, je samotné predobjednanie hry FIFA 23 v Ultimate Edition. V tomto prípade pôjde o 3-dňový predbežný prístup a bez akýchkoľvek obmedzení. Ak si náhodou platíte aj základné predplatné EA Play a hru si predobjednáte, získate kombinovaný 6-dňový early access na 10 hodín. Po zahratí tohto času sa budete môcť prihlásiť do hry 3 dni skôr pred oficiálnym dátumom vydania a užiť si plnohodnotné 3 dni náskoku.

Prečo si predobjednať?

Možno aj preto, že je to vôbec posledná možnosť, ako si novú FIFU užiť skôr, než ostatní. FIFA 23 bude poslednou s týmto označením a od budúcej sezóny ponesie séria názov EA Sports FC. S predbežným prístupom ku hre získate možnosť vyskúšať si nový systém animácií HyperMotion2 skôr, než ostatní a rovnako tak si budete môcť užiť aj cross-play podporu. To znamená, že budete môcť hrať proti hráčom na rôznych platformách. Tešiť sa môžete aj na rozšírenie ženského futbalu o dve samostatné ligy, pokrytie Majstrovstiev sveta v Katare alebo najširšiu ponuku licencovaných hráčov, tímov a líg.

Značky

Podobné články

Nová NHL 21 – čo o nej vieme?

Nová NHL 21 – čo o nej vieme?

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Ako prepojiť PS4 ovládač s PC a hrať novú FIFA 21?

Ako prepojiť PS4 ovládač s PC a hrať novú FIFA 21?

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

Dota Underlords tutoriál nielen pre začiatočníkov

Dota Underlords tutoriál nielen pre začiatočníkov

CS:GO rank systém – tabuľka

CS:GO rank systém – tabuľka

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 a 8 f e 8  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia