softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15025
  • Užívatelia: 3235

Ako riešiť problém s prihlásením na Skype?

Autor: Redakcia  |   Publikované: 15.5.2017 | Zobrazené: 21988x

Volanie alebo posielanie správ cez Skype znamená v dnešnej dobe to isté, čo kedysi komunikácia pomocou ICQ - každodennú samozrejmosť. Ak sa tak na svoj Skype účet nemôžete prihlásiť, ide o zásadnú nepríjemnosť. Pozrite sa preto na niekoľko možností, ako prihlasovanie opraviť, ako obnoviť zabudnuté heslo, prípadne rovno na návod na preinštalovanie programu Skype.

Ako si vytvoriť nový účet na Skype?

Ak ešte nemáte vlastný účet, prípadne chcete založiť úplne nový, máte hneď niekoľko možností. Prihlásenie môžete vykonať ako na stránkach Skype, tak aj priamo prostredníctvom programu/aplikácie Skype. Odkazy nájdete v tabuľke:

Návod na inštaláciu Skype

Inštalácia programu Skype je naozaj jednoduchá. Autori pochopiteľne chcú, aby program používalo čo najväčšie množstvo ľudí a zložitá inštalácia by tomu zbytočne bránila. Stačí si tak stiahnuť inštalačný súbor s koncovkou .exe (prípadne archív inštalácia .zip) a na ten 2x kliknúť. Inštalácia vás potom krok po kroku navedie k cieľu. Iba odporúčame dávať pozor na ponuku tretích služieb (počas inštalácie odškrtnite 2 štvorčeky s ponukou integrácie vyhľadávača Bing).

Instalace Skype Pozor na Bing vyhledávání

Detailný návod nájdete v samostatnom článku:  Ako nainštalovať Skype.

Ako vyriešiť problém s prihlásením na Skype?

Ako užívatelia sa môžete stretnúť hneď s niekoľkými typmi problémov s prihlásením. Riešenie je možné vyberať opäť z niekoľkých možných variantov. Problém tak môžete riešiť jednoduchým ukončením programu a jeho opätovným zapnutím, reštartovaním počítača, prípadne rovno preinštalovaním celého Skypu.

Přihlášení na Skype

Zaujímavosť: S jedným emailom si môžete založiť hneď niekoľko Skype účtov. Až použité heslo určí, do ktorého z účtov sa chcete prihlásiť.

Spomínané tri opravné metódy (ukončenie programu, reštartovanie, odinštalovanie) rieši veľký rad problémov s prihlásením. Stretnúť sa však môžete aj so špeciálnymi problémami, ktoré vyžadujú špecifický prístup. Príkladom môže byť modro podfarbené zadávacie pole. Do oblasti pre meno a heslo nejde nič vpísať (prípadne sa kolónky vôbec neobjavia) a prihlásenie tak nie je možné. Detailný popis problému nájdete v poradni – Modrá obrazovka Skype.

Ak ostatné metódy zlyhali, ste si istí, že zadávate správne údaje a nemáte omylom prepnutý CapsLock, potom je čas Skype preinštalovať. Návod na preinštalovanie nájdete opäť v poradni – Ako preinštalovať Skype.

Obnova hesla na Skype

Zabudnuté heslo: obnovenie hesla je otázkou niekoľkých sekúnd. Stačí len zadať prihlasovací email a nechať si na neho nové heslo (resp. odkaz pre jeho zmenu) zaslať. Odkaz na obnovu Skype hesla aj s návodom nájdete opäť v poradni.

Značky

Podobné články

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herných mechanizmov

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herných mechanizmov

Na TikToku nemám žiadne pozretia na videu. V čom je problém?

Na TikToku nemám žiadne pozretia na videu. V čom je problém?

Dual-sim telefóny už nie sú žiadna exotika

Dual-sim telefóny už nie sú žiadna exotika

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Komunikácia v internetovom prehliadači

Komunikácia v internetovom prehliadači

Diskusia

Dagmar Matejová Dagmar Matejová reagovat 13.09 11:54

Včera mi Skype oznámil, že som sa odhlásila (čo som neurobila). Po prihlásení mi stále ukazovalo nesprávne heslo. Tak som požiadala o zmenu hesla, to sa stalo, aj som sa prihlásila, ale to vyzerá na nový účet, nakoľko tam nemám žiadne kontakty. Môžete mi poradiť ako sa k ním dostať?. Ďakujem Matejová

oneeeee oneeeee reagovat 26.03 19:45

tak skype po preinštalovaní w10 ide nainštalovať ale prihlásenie sústavne zlyháva . nechce ma to pustiť na mje pôvodné meno a heslo , čo už mám asi 20 rokov . a nové cez konto microsoft , nepotrebujem . sústavne ma to vracia na konto microsoft , ktoré ani nemám , a ani nechcem vytvoriť . vyzerá to tak že mi zostane len ten viber a kakaotalk .

Santo Santo (administrátor) reagovat 31.03 00:42

Vo svojom profile musíte mať primárnu e-mailovú adresu, pretože to Skype používa, aby vás kontaktovali s dôležitými informáciami o vašom účte Skype.

Popri svojej hlavnej e-mailovej adrese môžete pridať aj viac e-mailových adries „profilu“, ktoré vašim priateľom a kontaktom pomôžu nájsť vás na Skype. Je to užitočné, ak napríklad vaši kolegovia vedia iba vašu pracovnú e-mailovú adresu, ale ako svoju primárnu e-mailovú adresu použijete svoju osobnú.

Dagmar Matejová Dagmar Matejová reagovat 25.01 15:28

Nemala som 2 dni internet, konečne funguje a neviem sa prihlásiť do Skypu, lebo po zadani mena hesla, pri poslednom zabezpčení chcú mi poslať kód a mám tam uvedenú starú mailovú adresu a neviem ju opraviť. Ak mám zmeniť mailovú adresu? Ďakujem

Viera Viera reagovat 21.06 21:40

Dobry den. Zadavam spravne skype meno a nevezme. Zadam email a nevezme. Skype mam cerstvo preinstalovany a nic nepomohlo. Moje skype meno som si overila na inom konte a je spravne. Mozete mi poradit? Dakujem

Santo Santo (administrátor) reagovat 03.07 13:19

Dobrý deň,

skúsili ste posledný krok spomínaný aj v článku, a teda zistiť problémy s prihlásením a na email si nechať zaslať nové heslo?

Eva Krajnikova Eva Krajnikova reagovat 07.01 12:54

Prosím o obnovenie Skypu. Ďakujem

eva garajova eva garajova reagovat 01.05 15:46

d.den prosim vas vzdy som sa dostala na stranku skyp od 1.5.18 sa neviem dostat skyp nefunguje.prosim o radu a vyriesenie mojho problemu dakujem

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f b 5 a 3 6  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia