softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 12088
  • Užívatelia: 2858

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Ako riešiť problém s prihlásením na Skype?

Autor: Jan Juránek  |   Publikované: 15.5.2017 | Zobrazené: 569x

Volanie alebo posielanie správ cez Skype znamená v dnešnej dobe to isté, čo kedysi komunikácia pomocou ICQ - každodennú samozrejmosť. Ak sa tak na svoj Skype účet nemôžete prihlásiť, ide o zásadnú nepríjemnosť. Pozrite sa preto na niekoľko možností, ako prihlasovanie opraviť, ako obnoviť zabudnuté heslo, prípadne rovno na návod na preinštalovanie programu Skype.

Ako si vytvoriť nový účet na Skype?

Ak ešte nemáte vlastný účet, prípadne chcete založiť úplne nový, máte hneď niekoľko možností. Prihlásenie môžete vykonať ako na stránkach Skype, tak aj priamo prostredníctvom programu/aplikácie Skype. Odkazy nájdete v tabuľke:

Návod na inštaláciu Skype

Inštalácia programu Skype je naozaj jednoduchá. Autori pochopiteľne chcú, aby program používalo čo najväčšie množstvo ľudí a zložitá inštalácia by tomu zbytočne bránila. Stačí si tak stiahnuť inštalačný súbor s koncovkou .exe (prípadne archív inštalácia .zip) a na ten 2x kliknúť. Inštalácia vás potom krok po kroku navedie k cieľu. Iba odporúčame dávať pozor na ponuku tretích služieb (počas inštalácie odškrtnite 2 štvorčeky s ponukou integrácie vyhľadávača Bing).

Instalace Skype Pozor na Bing vyhledávání

Detailný návod nájdete v samostatnom článku:  Ako nainštalovať Skype.

Ako vyriešiť problém s prihlásením na Skype?

Ako užívatelia sa môžete stretnúť hneď s niekoľkými typmi problémov s prihlásením. Riešenie je možné vyberať opäť z niekoľkých možných variantov. Problém tak môžete riešiť jednoduchým ukončením programu a jeho opätovným zapnutím, reštartovaním počítača, prípadne rovno preinštalovaním celého Skypu.

Přihlášení na Skype

Zaujímavosť: S jedným emailom si môžete založiť hneď niekoľko Skype účtov. Až použité heslo určí, do ktorého z účtov sa chcete prihlásiť.

Spomínané tri opravné metódy (ukončenie programu, reštartovanie, odinštalovanie) rieši veľký rad problémov s prihlásením. Stretnúť sa však môžete aj so špeciálnymi problémami, ktoré vyžadujú špecifický prístup. Príkladom môže byť modro podfarbené zadávacie pole. Do oblasti pre meno a heslo nejde nič vpísať (prípadne sa kolónky vôbec neobjavia) a prihlásenie tak nie je možné. Detailný popis problému nájdete v poradni – Modrá obrazovka Skype.

Ak ostatné metódy zlyhali, ste si istí, že zadávate správne údaje a nemáte omylom prepnutý CapsLock, potom je čas Skype preinštalovať. Návod na preinštalovanie nájdete opäť v poradni – Ako preinštalovať Skype.

Obnova hesla na Skype

Zabudnuté heslo: obnovenie hesla je otázkou niekoľkých sekúnd. Stačí len zadať prihlasovací email a nechať si na neho nové heslo (resp. odkaz pre jeho zmenu) zaslať. Odkaz na obnovu Skype hesla aj s návodom nájdete opäť v poradni.

Značky

Podobné články

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

10 najlepších tipov pre Twitter

10 najlepších tipov pre Twitter

ICQ, Skype a ďalšie komunikačné programy pre PC

ICQ, Skype a ďalšie komunikačné programy pre PC

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Ako nainštalovať Skype do mobilu a tabletu s Android, iOS a Windows Phone

Ako nainštalovať Skype do mobilu a tabletu s Android, iOS a Windows Phone

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c d b e 8 f  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)