softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14246
  • Užívatelia: 3202

Dve nové hry od Epic Storu – This War of Mine a Moonlighter – sú zadarmo

Autor: Michal S.  |   Publikované: 29.7.2019 | Zobrazené: 1007x

Pomaly ale isto. Týmto heslom sa riadia v spoločnosti Epic Games, pokiaľ ide o rozširovanie svojej hernej aj hráčskej základne. Od decembra predošlého roku, kedy bola založená ich herná platforma Epic Games Store, lákajú vývojárov nízkymi cenami za sprostredkovanie služieb, a hráčov zase na herné tituly úplne zadarmo. Začalo to nevinne vypustením jednej hry každé dva týždne, postupne sa kadencia zvýšila na týždenné rozdávanie a momentálne si môžeme bezplatne stiahnuť celé dve hry – This War of Mine a Moonlighter.

Ponurá záležitosť This War of Mine od poľských 11 bit Studios vás zavedie do obdobia ľudského úpadku, kedy vojna zničila spoločnosť a posledných pár preživších je vo vašich rukách. Ocitnete sa v centre diania a spoznáte smutné príbehy postáv, za ktoré sa musíte rozhodovať. Otázky života a smrti budete riešiť na dennom poriadku, takže sa pripravte na lúčenie s postavami, na ktorých vám síce záležalo, ale zásoby liekov a potravy im neumožnili prežiť do nasledujúceho dňa. Ruiny mesta vytvárajú silnú kulisu, na ktorej základoch sa odohrávajú ťažké životné osudy postáv. Možno to nie je hra, ktorú by ste chceli hrať, ale určite je to hra, ktorú by ste hrať MALI. Popri nekonečnom zástupe strieľačiek je TWoM vynikajúcim osviežením presahujúcim herné bariéry. Dostane sa vám pod kožu a odnesiete si mnoho.

This War of Mine bezplatne na stiahnutie

Druhou voľne dostupnou hrou je Moonlighter – akčné a zábavné RPG -, v ktorom sa spriatelíte s postavičkou menom Will, aby ste sa spolu s ním stali slávnymi. V pixelovej grafike sa odohráva vtipný príbeh mužíka behajúceho cez portály do nových svetov/dungeonov. V nich sa nachádzajú po zuby ozbrojení a nebezpeční nepriatelia, no zároveň aj skvelé odmeny. V dedinke Rynoka, odkiaľ Will pochádza, sa potom dá korisť výhodne predať, čím si nahonobíte bohatstvo, získate väčší vplyv a bližšie sa priblížite svojmu cieľu poskočiť v spoločenskom rebríčku na vyššie priečky. Tešiť sa môžete na zaujímavé hádanky, vtipné dialógy postáv, RPG elementy, craftenie, priatelenie sa s inými postavičkami aj nádherný soundtrack perfektne dotvárajúci atmosféru kobiek

Moonlighter na stiahnutie zadarmo

Už teraz vieme, že nasledujúcou kombináciou bezplatne vypustených hier budú For Honor a Alan Awake.

Značky

Podobné články

Fallout 4 recenzia

Fallout 4 recenzia

Overwatch bude zadarmo a čoskoro príde s betou

Overwatch bude zadarmo a čoskoro príde s betou

BeamNG Drive módy a autá na stiahnutie zadarmo

BeamNG Drive módy a autá na stiahnutie zadarmo

Monitory – nové technológie do kancelárií i hráčskych pevností

Monitory – nové technológie do kancelárií i hráčskych pevností

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Lost Ark RECENZIA: Vynikajúce MMORPG s nádhernou grafikou a skvelými súbojmi

Lost Ark RECENZIA: Vynikajúce MMORPG s nádhernou grafikou a skvelými súbojmi

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 0 6 f 3 4  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia