softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Najlepšie módy pre World of Tanks

Autor: Redakcia  |   Publikované: 27.5.2013 | Zobrazené: 18681x

Najpopulárnejšia online hra súčasnosti je častým terčom moderov, ktorí upravujú jej najrôznejšie funkcie, väčšinou pre uľahčenie orientácie a zvýšenie prehľadu hráča. Niektoré zásahy boli dokonca také radikálne, že hráčom dávali neférové výhody. Tie však už Wargaming.net zakázal a hráčov za ich použitie banuje. Nižšie nájdete niekoľko užitočných, alebo inak zaujímavých módov, ktoré môžu vylepšiť herný zážitok a pomôcť vám pri hraní, avšak v rámci pravidiel World of Tanks.

Ako módy inštalovať?

Inštalácia módov je pomerne jednoduchá. Stačí rozbaliť spakované súbory do priečinku World of Tanks\res-mods\0.8.5 (alebo iné číslo aktuálnej verzie hry).

Zoznam módov

Najprv sa pozrieme na niektoré šikovné módy, ktoré si samozrejme môžete priamo stiahnuť. Ako vám pomôžu?

Camera Zoom Mod

Rozšírenie FOV je jednou z najbežnejších funkcií módov. Presne na to sa sústredí aj Camera Zoom Mod, ktorý vám umožňuje výrazné oddialenie kamery od vášho tanku, čím získate na bojisku lepší prehľad.

 

Scope Shadow Remover

Mód, ktorý by sme snáď aj zakázali. Je totiž príliš šikovný :) Zásadne rozširuje oblasť, ktorú vidíte v sniper móde - viď obrázok.

 

XVM

Obrovská modifikácia, ktorá sa sústredí na komplexnú úpravu herného interface tak, aby bolo viac personalizované a zároveň funkčnejšie. Najviac nás asi zaujala možnosť upraviť si pôvodne ťažkopádnu minimapu presne podľa svojich prianí. Ak by ale sme mali vo výpočte noviniek pokračovať, zabrali by polovicu článku. Na stiahnutie ponúkame aj špeciálne upravené moduly pre XVM: Roughnecks, ENGIAND's a Grandpa's KISS Interface, ktoré sú prednastavené pre jednoduchšie použitie.

Premium Hangar

Nechce sa vám platiť, ale páči sa vám vylepšený hangár? Môžete si ho stiahnuť aj do svojho World of Tanks.

Čo sa modifikovať nesmie?

Zakázané sú predovšetkým modifikácie, ktoré zobrazujú mierenie nepriateľov (ako laserový zameriavač). Ďalej je to voľná kamera (zoomovanie je ale povolené), odstraňovanie vegetácie pre zvýšenie viditeľnosti a ďalšie neférové výhody.

Zoznam zameriavačov

Zameriavače sú jednoduché, no veľmi populárne a užitočné módy, ktoré upravujú... zameriavanie. Ide nielen o vizuálne, ale predovšetkým funkčné úpravy, ktoré do zameriavania pridávajú mnoho hodnotných informácií o cieli či stave vlastného tanku. Všetko teda máte neustále na očiach.

 

J1mB0's Crosshair Mod

Celkovo najobľúbenejší zameriavač, ktorý prináša najmä prehľadnosť a ľahkú nastaviteľnosť, vďaka ktorej si mód môžete prispôsobiť svojim potrebám.

 

Melty Maps Miracle & Magical Mod

Veľmi moderný až futuristický zameriavač, ktorý obsahuje aj ďalšie funkcie, napríklad upravenú minimapu alebo užívateľské rozhranie.

CZ zameriavač

Na tomto zameriavači je najzásadnejším bonusom, že je v češtine, takže sa nemusíte nijako namáhať s pochopením anglických popisov, teda v prípade, že s nimi máte problémy.

MeltyMap's MathMod

Tento zameriavač je vytvorený tak, aby vám vždy podával čo najviac informácií. Využijú ho predovšetkým hráči, ktorú chcú mať situáciu pod úplnou kontrolou.

Značky

Podobné články

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

Five Nights at Freddy’s - láska na prvé zľaknutie

Five Nights at Freddy’s - láska na prvé zľaknutie

Angry Birds Séria

Angry Birds Séria

5 najlepších hier zadarmo na toto leto

5 najlepších hier zadarmo na toto leto

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

Výber 12 najlepších športových hier a herných sérií pre rok 2022

Výber 12 najlepších športových hier a herných sérií pre rok 2022

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b b a 9 8 e  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia