softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14640
  • Užívatelia: 3221

Kvarteto najlepších hudobných prehrávačov pre váš mobil

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.12.2014 | Zobrazené: 4655x

Hudba k mobilom neodmysliteľne patrí už od dôb predsmartphonovských. Spomeňme napríklad na legendárny rad walkmanov od SE. Dnes už hudbu musí zvládať každý telefón, resp. v moderných smartphonoch už ani tak nezáleží na konkrétnom modely, ale na použitom softvéri. Práve ten rozhoduje o tom, aké príjemné bude počúvanie hudby. Nasledujúca štvorica hudobných prehrávačov by vás pritom nemala sklamať, pretože ide o to najlepšie, čo je na smartphonoch k dispozícii.

Music Folder Player Free

Music Folder Player Free je také zjavenie. Na rozdiel od ostatných kvalitných prehrávačov vám kašle na tagy (autorov, CDčka, interpretov,...) a necháva vás prehrávať zložky a podzložky. Taký systém sa môže hodiť aj v prípade, že vaša hudobná zbierka má tagy vyplnené správne a hlavne jednotne – chcete si práve pustiť zložku so svojimi obľúbenými pesničkami a nechce sa vám zdĺhavo vytvárať na dotykovom displeji playlist? Proste si prehrajte zložku a nemusíte nič viac riešiť, čo sa vám so žiadnym z nasledujúcich programov bohužiaľ nestane.

Google Music

Skôr služba než prehrávač, ale pri troche invencie poslúži aj k veľmi pohodlnému prehrávaniu bez nadväznosti na ďalšie veci. Po prvé, Google Music vie prehrať hudbu uloženú vo vašom zariadení. Po druhé, na servery Googlu si môžete nahrať až 15 000 pesničiek a tie si následne stiahnuť do mobilu alebo si ich streamovať. To všetko je zadarmo. Vďaka skvelému designu a ovládaniu teda môžeme Google Music odporučiť aj ako prehrávač. Ďalšou funkciou je obchod s hudbou a predplatné umožňujúce neobmedzené streamovanie a sťahovanie hudby do vašich zariadení (to vyjde na nejakých 5 € mesačne) z obrovskej databázy Google Music.

WinAmp

Prehrávač WinAmp zažil svoje chvíle slávy už na počítačoch, kde mu bol konkurentom nepoužiteľný Windows Media Player. Slávne meno ale (horko-ťažko) prežilo aj do modernej éry prenosných zariadení, čo znamená, že si WinAmp môžete stiahnuť aj pre Android. WinAmp je vynikajúci prehrávač, ak má vaša hudba správne vyplnené tagy, podľa ktorých je radená. Zároveň ale WinAmp poteší aj obrovskou zbierkou online rádií (funkcia SOUHTcast) a asi najlepším užívateľským rozhraním.

Spotify

Priamou konkurenciou pre Google Music je ďalšia „skôr služba než prehrávač! Spotify. Ten si ale ani neinštalujte, ak si nechcete zriadiť predplatné. Áno, aj zdarma si môžete nechávať streamovať hudbu, ale s audio reklamami, čo je podľa nás absolútne nepoužiteľné, obzvlášť v konkurencii, ktorá nenechá v štichu ani užívateľa neplatiaceho. Inak je ale Spotify super a ponúka plnohodnotnú alternatívu pre užívateľov, ktorí nechcú riešiť nahrávanie hudby do mobilu, ale chcú len počúvať – či už zadarmo s reklamami, alebo bez otravných reklám za 6 € mesačne, čo je o niečo málo viac ako za Google Play.

Značky

Podobné články

Na Twitch prichádza Premier League, NHL, NBA aj UFC

Na Twitch prichádza Premier League, NHL, NBA aj UFC

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Najlepšie multimediálne prehrávače pre váš počítač

Najlepšie multimediálne prehrávače pre váš počítač

Najlepšie programy pre úpravu a strih hudby na stiahnutie zadarmo

Najlepšie programy pre úpravu a strih hudby na stiahnutie zadarmo

Pokročilí video editor LumiaFusion vyšla na Androidoch. Aké funkcie čakať?

Pokročilí video editor LumiaFusion vyšla na Androidoch. Aké funkcie čakať?

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 2 c 2 6 1  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia