softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Najlepšie módy a trucky pre Spin Tires (1. diel)

Autor: Redakcia  |   Publikované: 23.9.2014 | Zobrazené: 6216x

Milovníci 4 a viac kolies na mnohotonových strojoch majú opäť dôvod na radosť. Po obrovsky obľúbených módoch pre Farming Simulator a ešte viac obľúbených doplnkoch pre ETS 2 prichádza ďalšia superstar, Spin Tires, ktorá je v mnohom podobná, ale dostatočne osobitá. Ak hru nepoznáte, spadne vám z nej sánka, rovnako ako z nekonečnej záplavy módov a modelov, z ktorých si dnes predstavíme len zlomok. Najprv si však povieme viac o tejto fenomenálnej hre.

Hra sa radí medzi simulátory, musíme však dodať, že trochu nezvyčajne cieli na terénne pracovné vozidlá. Väčšie i menšie nákladiaky sa v mäkkej pôde správajú realisticky, nepredvídateľne a hlavne zábavne. Vaše pneumatiky v bahne vytvárajú hlboké koľaje a zapadnúť je otázkou sekúnd. Čo potom? Stlačiť reset vozidla? Ale kdeže, príde monštrum s ťažným lanom a vyslobodí vás. Hra obsahuje aj kampaň, kde ide o prevážanie materiálu, alebo multiplayer, ktorý dodáva úplne novú rovinu zážitkov, hoci nejde o vyložene kooperatívny, alebo kompetitívny titul. Hra je britského pôvod, financovaná s pomocou Kickstarteru, ale obsahuje vozidlá sovietskej a ruskej výroby. Chcete ale tento unikátny titul zažiť v kabíne iného vozidla? Nie je problém, stovky truckov a nespočetné množstvo módov si môžete do hry už teraz stiahnuť. Každé vozidlo v hre je navyše upraviteľné, aby zvládlo konkrétnu pracovnú úlohu. Opomenúť nesmieme ani vynikajúce grafické spracovanie, čo ale hre nebráni bežať aj na slabších strojoch.

Textúry na vozidlá

Vizuálne módy pre Spin Tires 2014 môžeme rozdeliť do dvoch kategórií. Buď ide o textúry, alebo celé nové modely. Oba dva módy sa nahrávajú iným spôsobom, avšak obidva úplne jednoducho. Nové textúry pre vozidlá (vo formáte .dds), ktoré sú obsiahnuté v základnej hre, ľahko nahráte do zložky TexturesCache, kam vedie cesta: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires.

UAZ military camouflage

Pekné vojenské maskovanie pre UAZ je základnou úpravou vzhľadu, na ktoré si môžete otestovať, „že to funguje“.

UAZ military camouflage sťahujte zde

Viditeľnejšie lano navijaku

Táto textúra si berie za cieľ zviditeľniť ťažné lano. To je tak svetlejšie a "žiarivejšie", čo nemusí každému vyhovovať, viď obrázok.

Textúru lana navijaku sťahujte tu

Nové vozidlá a upravené modely

Väčšina vizuálnych úprav si však žiada aj úpravu modelov. Tie sa inštalujú do zložky Media, kam vedie cesta: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires. Občas sa inštalujú aj hlbšie (uvedieme pri každom modely).

Kirovets K-700

Veľký a silný traktor vyrábaný od roku 1962 je typický svojím hranatým ňufákom. Dokážete sa v ťažkom teréne s touto prerastenou partiou dostatočne obratne pohybovať, alebo nie je Kirovets K-700 pre vás?

Kirovets K-700 pre Spin Tires sťahujte tu

Jeep Willys

Legendárny Jeep, ktorý dal meno všetkým "džípom". V mnohých úpravách prešiel druhou svetovou vojnou a svojím nezameniteľným vzhľadom láka ku zvezeniu dodnes. Ideálne osobné vozidlo do terénu.

Jeep Willys pre Spin Tires sťahujte tu

Mercedes-Benz G65

Strieborný fenomén, toľko nepodobný ostatnej produkciu automobilky Mercedes, je jedným z najslávnejších off-roadov na svete. Vďaka tomuto módu si ho môžete užiť aj v plnej verzii Spin Tires.

G65 pre Spin Tires sťahujte tu

Niva VAZ 2121

A máme tu ďalšiu legendu, tentoraz sovietskeho strihu. Jeden z predchodcov moderných off-roadov a all-roadov. Nadčasový dizajn sa objavuje neustále aj u novších modelov automobilky Lada.

VAZ 2121 pre Spin Tires sťahujte tu

Značky

Podobné články

Návod: ako si založiť Minecraft server

Návod: ako si založiť Minecraft server

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Kompletný zoznam cheatov pre RDR2 na PC, PS4 a Xbox One

Kompletný zoznam cheatov pre RDR2 na PC, PS4 a Xbox One

World of Warplanes: nebeská alternatíva k World of Tanks

World of Warplanes: nebeská alternatíva k World of Tanks

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

World of Warships už čoskoro rozšíria svet World of Tanks

World of Warships už čoskoro rozšíria svet World of Tanks

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 6 7 3 d a  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia