softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14054
  • Užívatelia: 3178

Najlepšie módy pre Fallout 4

Autor: Redakcia  |   Publikované: 30.12.2015 | Zobrazené: 2924x

Možno sa vám zdá, že je na poriadne módy pre F4 príliš skoro, ale šikovní modderi si vždy s hrami od Bethesdy skvele rozumeli. Necelý mesiac po vydaní hry tak už vznikla celá kopa zaujímavých módov. S tými najzaujímavejšími vás teraz zoznámime.

Lepšie dialógy

Dialógy vo Falloute 4 nie sú zle napísané, je v nich celý rad vtipných výmen názorov a majú občas aj hlavu a pätu. Trpia však dvoma obrovskými problémami - ignorujú všetky staty okrem charizmy, s čím nič nenarobíte, a tiež dopredu neviete, čo presne náprotivku poviete, pretože odpovede sú obmedzené na nie príliš jasné heslá. S týmto módom ale pred odpoveďou uvidíte presne to, čo potom poviete, čo výrazne zvyšuje šancu, že váš panáčik nevyplodí nejakú sprostosť.

Full Dialogue Interface sťahujte TU

Optimalizácia textúr

Fallout 4 je pekná hra, ale Bethesda má nejaké tie neduhy - tento mód za ňou jeden pochová. Zmenšuje totiž niektoré z prehnane veľkých textúr a vylepšuje ich komprimáciu. Rozdiel v kvalite by mal byť minimálny, ale v počte snímok za sekundu v závislosti na PC aj veľmi veľký.

Texture Optimization Project sťahujte TU

Krajšia Pustina

Farebnejšie spracovanie sveta, s ktorým Fallout 4 prišiel, mnohým ľuďom nesedí, ale ak by ste chceli ešte o niečo živšiu grafiku, oceníte tento mód. Ten pridáva na kontraste a saturácii, takže Pustatina vyzerá zase o niečo príťažlivejšie.

Sťahujte mód Enhanced Wasteland

Vrstvenie zbroje na akékoľvek oblečenie

Fallout 4 síce ponúka veľa typov oblečenia, ale ich využiteľnosť pri putovaní je značne diskutabilné, pretože sa na väčšinu nedá navliecť zbroj. To sa netýka napríklad oblekov z Vaultov a pár ďalších, ale ak chcete byť štýlovo v obleku, tak máte jednoducho smolu. Teda nemáte, ak si nainštalujete tento mód, ktorý vrstvenie umožňuje aj v tých kombináciách, ktoré sú v hre inak nemožné.

More Armor Slots sťahujte TU

Stovky nových predmetov na postavenie

Mód Settlement Supplies Expanded vám dá možnosť stavať výrazne viac predmetov ako v základnej hre. Jednoducho totiž odomkne predmety, ktoré sa normálne v hre vyskytujú, ale Bethesda ich do budovateľského režimu z nejakých dôvodov nezaradila.

Settlement Supplies Expanded sťahujte TU

Craftite si náboje

Crafting nábojov je jedna z vecí, ktorá veľa ľuďom v novom Falloute chýba. Vytvárať možno skoro všetko možné, tak prečo nie náboje? Bethesda tým určite chcela podporiť preskúmavanie sveta a obchodovania, ale ak vám to nevyhovuje, s týmto módom môžete v Chemistry Station vytvárať aj náboje.

Craftable Ammo sťahujte TU

Užite si trochu nahoty

Chcete nahé ženské postavy? Klasický mód pre všetky Bethesda hry vám to umožní. Zatiaľ iba bez ďalších zmien, ktoré by dané vyzlečené telá ďalej skrášľovali, ale na tom čoskoro zapracujú ostatní modderi, tým sme si istí.

Glorious Female Nude Mod sťahujte TU

Značky

Podobné články

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Ako spúšťať staré hry v DOSBoxe - návod

Ako spúšťať staré hry v DOSBoxe - návod

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Minecraft návod -  crafting a recepty na elixíry 2

Minecraft návod - crafting a recepty na elixíry 2

Nová NHL 21 – čo o nej vieme?

Nová NHL 21 – čo o nej vieme?

Najlepšie online hry

Najlepšie online hry

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 0 3 8 3 6  :
 
Odkaz :