softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Najlepšie mapy pre Landwirtschafts Simulator 2013

Autor: Redakcia  |   Publikované: 20.1.2014 | Zobrazené: 6928x

Hra Landwirtschafts Simulator (známa tiež ako Farming Simulator) je najlepšou a najobľúbenejšou farmárskou simuláciou. Najnovšia verzia s číslom 2013 priťahuje nielen hráčov, ale aj modderov, ktorí vytvárajú stovky módov, modelov a tiež celých máp. Práve tento fanúšikovský obsah zapríčiňuje obrovskú popularitu Farming Simulatoru, hoci aj samotný základ hry má niečo do seba. My sa teraz pozrieme na trojicu skvelých máp, ktoré obohatia vaše virtuálne farmárčenie.

Ako nainštalovať mapu

Mapy stiahnuté od nás sú vo formáte ZIP. Treba sa však pozrieť, či nie sú súčasťou tohto archívu ďalšie ZIP súbory. Ak áno, tento archív je potrebné rozbaliť, ak však ZIP obsahuje už ďalšie typy súborov a priečinkov, stačí tento ZIP umiestniť do zložky Mods, ktorú nájdete v Dokumenty\My Games\Farming Simulator.

Vojvodina specijal

Vojvodina patrí medzi najprepracovanejšie a najvydarenejšie mapy pre LS2013 vôbec. Vytvoril ju tím srbských modderov, ktorí si ako predlohu vzali Vojvodinu, dôležitú časť Srbska na severe krajiny, ktorej metropolou je Novi Sad. Hráčom ponúkne množstvo nového obsahu (ide o modpack, teda veľa rôznych módov, ktoré dohromady tvoria dokonalý celok).

Mapu Vojvodina sťahujte TU

Two Rivers

Tam kde Vojvodina vsádza na trochu jednoduchú srbskú rovinu, tam sú Tworivers alpské a malebné. Úroveň detailov je naozaj neskutočná a krajšiu mapu pravdepodobne nenájdete. Veď príroda, realistická a napriek tomu, či práve preto, krásna, bola hlavným cieľom autora módu. Rovnako ako Vojvodina sa aj Tworivers inšpiruje v skutočnej lokalite, tentoraz v tej rakúskej. Údolie rieky Salzach vám poskytne veľa možností na kochanie sa aj na farmárčenie.

Mapu Two Rivers sťahujte TU

Paradise

Úplne inak ide na vec mapa Paradise. Tá bola vytvorená hlavne pragmaticky, teda takým spôsobom, aby sa dobre hrala. Farma je dobre vybavená a polia sú obrovské, aby ste mohli ľahko maximalizovať svoje zisky. Prepracované boli napríklad aj textúry, aby hra vyzerala o niečo lepšie než originál.

Mapu Paradise sťahujte TU

Značky

Podobné články

Cheaty pre GTA V na Playstation, Xbox a PC

Cheaty pre GTA V na Playstation, Xbox a PC

Oculus Rift preview development kit

Oculus Rift preview development kit

Najlepšie mapy pre Minecraft na stiahnutie zadarmo

Najlepšie mapy pre Minecraft na stiahnutie zadarmo

Bude FIFA 23 multiplatformná s podporou crossplayu?

Bude FIFA 23 multiplatformná s podporou crossplayu?

Bad Piggies – Pokračovanie Angry Birds je tu!

Bad Piggies – Pokračovanie Angry Birds je tu!

Minecraft crafting - ako vyrobiť dvere, tehly a postele

Minecraft crafting - ako vyrobiť dvere, tehly a postele

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a e 1 1 4 7  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia