softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14054
  • Užívatelia: 3178

Návod na nahrávanie hovorov cez Skype

Autor: Redakcia  |   Publikované: 28.4.2015 | Zobrazené: 2763x

Skype nahrávanie hovorov nevie, ale ani sa nesnaží v tom ostatným brániť. Vďaka tomu existuje obrovské množstvo programov, ktoré si s nahrávaním hovorov v pohode poradia. My sa dnes pozrieme na dva, ktoré sú úplne zadarmo a bez problémov fungujú. Prvý zvládne zaznamenať iba zvuk, zatiaľ čo ten druhý si poradí aj s videom a celkovo disponuje oveľa širšími možnosťami, hoci od vás za to bude chcieť bezplatnú registráciu.

MP3 Skype Recorder – pre tých, ktorým stačí zvuk

Jednoduchý program, ktorý si stiahnete, nainštaluje a vlastne už nič viac nemusíte riešiť. V defaultnom nastavení zaznamenáva všetky vaše hovory a spúšťa sa pri štarte PC. Všetko môžete zmeniť, ale nemusíte. Jediný problém, ktorý sme s týmto programom zaregistrovali, bolo nahrávanie až pár sekúnd po štarte hovoru. To je pravdepodobne dané tým, že program sa nenapája priamo na Skype, ale funguje skôr samostatne, takže mu chvíľu trvá, než nový hovor zaregistruje. Callnote Premium, ktorý sa napája priamo na Skype, je bez tejto chybičky.

Callnote Premium – zvláda aj video

Callnote je v mnohom opakom MP3 Skype Recorder. Nie je tak úplne jednoduchý a pripravený na prácu hneď po inštalácii, ale zase nie je tak funkčne obmedzený ani primitívny. Zmieriť sa budete musieť s tým, že od vás bude chcieť registráciu a aktiváciu, inak ho nemôžete používať. Navyše sa napája priamo na Skype, čo musíte v Skype schváliť (vyskočí vám pri hornej lište v Skype okne). Navyše musíte nastaviť, či chcete nahrávať automaticky všetky hovory, alebo si zapínať nahrávanie manuálne.

Lenže keďže je program oveľa komplexnejší, ponúka aj možnosti, o ktorých sa môže vyššie popísanej konkurencii len snívať. Nahrávanie videa je hlavná výhoda, ale Callnote zvláda aj prácu s obrázkami v hovore, alebo uploadovanie videí do Evernote, alebo Dropboxu.

Značky

Podobné články

Návod na inštaláciu programu Skype

Návod na inštaláciu programu Skype

Ako sa dostať na Skype – problém s prihlásením

Ako sa dostať na Skype – problém s prihlásením

Google Inbox – náhrada za Gmail?

Google Inbox – náhrada za Gmail?

Gmail – tipy pre používanie obľúbenej emailovej služby (1. diel)

Gmail – tipy pre používanie obľúbenej emailovej služby (1. diel)

iOS 7 beta pre iPhone: novinky a download

iOS 7 beta pre iPhone: novinky a download

Komunikácia v internetovom prehliadači

Komunikácia v internetovom prehliadači

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 7 9 e 1 3  :
 
Odkaz :