softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15025
  • Užívatelia: 3235

Nejlepšie módy pre Minecraft

Autor: Redakcia  |   Publikované: 28.10.2013 | Zobrazené: 12985x

Osobne si myslím, že najlepší je Minecraft bez módov, len tak, ale to som v menšine. Preto sa teraz pozrieme na peknú kôpku podarených a veľmi populárnych módov, ktoré do Minecraftu niečo pridávajú, alebo ho inak menia.

Magic Launcher

Začneme "náčiním", totiž malým programíkom, ktorý vám pomôže v inštalovaní ďalších módov. ML oceníte vždy a pri inštalácii viac ako niekoľko málo kompatibilných módov ho budete potrebovať úplne nutne. Ide o správcu módov, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o nainštalovaných a spúšťaných módoch a vyhnete sa manuálnemu prepisovaniu súborov. Jednoznačne odporúčame, ak to s módmi pre MC myslíte vážne.

Magic Launcher sťahujte TU

Optifine

Najlepší mód pre Minecraft? Pre každého, kto miluje Minecraft, ale šklbe sa mu, celkom určite. Optifine dokáže bez nejakých zásadných obmedzení zapríčiniť, že váš MC pôjde aj 2x rýchlejšie, než ste zvyknutí. V inej verzii zas posunie kvalitu grafiky vyššie - záleží teda len na vás, aké máte priority a kde vidíte Achillovu pätu tejto skvelej hry.

Optifine sťahujte TU

Xray

Xray je mód a cheat v jednom, respektíve to je rozšírenie hry, ktoré vám dá obrovskú výhodu. Máte s ním totiž röntgenový zrak, ktorým vidíte dôležité suroviny bez toho, aby ste ich museli objavovať kopaním dole. Navyše vidíte aj lávu, takže sa vám nestane, že si vykúrite miestnosť, či svoju maličkosť touto žeravou substanciou. Jediné zmysluplné a férové ​​využitie vidíme pri hľadaní rozsiahlych lávových polí, ktoré sú dôležité pre niektoré pokročilé mechanizmy v Minecrafte.

Pozor, využitím tohto módu výrazne zvyšujete šancu, že vás Minecraft prestane predčasne baviť.

Xray sťahujte TU

HackSlashMine

Minecraft rozhodne nevyniká svojimi súbojmi. Majú v sebe čosi primitívne príťažlivé, ale vďaka minimu monštier aj vybavenia si budete časom pripadať trochu hlúpo, keď svojím diamantovým očarovaným mečom budete kosiť creepy, alebo zombíkov, predsa len proti drakom nebojujete každú chvíľu. V Hack Slash Minec sa celá craftovacia hra mení, pri zachovaní najdôležitejších princípov, na nefalšované akčné RPG z pohľadu vlastných očí.

Hack slash Mine sťahujte TU

Mo' Creatures

Zverstvo v Minecrafte je trochu chudobné, obzvlášť s prihliadnutím na to, že so všetkými zvieracími obyvateľmi sa dá niečo robiť. Psa alebo mačku si skrotíte, kravu zožeriete, ovcu ostriháte, kone osedláte, prasa osedláte aj zjete ... Tento mód rieši nedostatok zvierat veľmi komplexne, takže sa stretnete s množstvom nových skvelých bytostí a na nich naviazanom craftingu a ďalších akcií.

Mo' Creatures sťahujte TU

Rei's Minimap

Po Optifine je minimapa jasne najužitočnejším módom, vďaka ktorému už sa nebudete tak často strácať aj bez vytvárania nevzhľadných majákov a craftovania kompasu. Minimapa má veľa možností a funguje naozaj skvele. Ak máte problémy s orientáciou a neustále strácanie sa v rozľahlom svete Minecraftu vás už nudí, Reiova Minimapa je jasnou voľbou.

Rei's Minimap sťahujte TU

Inventory Tweaks

Inventár v Minecrafte má rozhodne k ideálu ďaleko. S Inventory Tweaks už je to ale lepšie, takže sa môžete tešiť na automatické nahrádzanie rozbitého náčinia, alebo rovnaním predmetov v inventári. IT výrazne spríjemňuje hranie Minecraftu.

Inventory Tweaks sťahujte TU

BuildCraft

Staviate radi? Využívate mechanizmy z Ruditu? Určite si nainštalujte aj BuildCraft, ktorý váš Minecraft zmení na nepoznanie. Budete môcť vytvárať také komplexy, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Jeden z najúžasnejších módov pre všetkých, ktorých nebaví Survival.

BuildCraft Minimap sťahujte TU

Weather &Tornadoes

Ako už z názvu spoznáte, ide o simuláciu počasia a to vrátane ničivého tornáda. Pamätáte si ešte na legendárny film Twister, v ktorom vzduchom letela bučiaca krava? Tak tu to môžete zažiť znova, pretože počasie konečne dokáže s prostredím Minecraftu urobiť divy.

Weather &Tornadoes sťahujte TU

Millenaire

V SP Minecrafte ste väčšinou sami. Áno, NPC dediny existujú a teoreticky sa v nich dá aj trochu obchodovať, ale priznajme si, že to nie je ono. Millenaire to napraví, pretože dedina s ním konečne funguje aj inak, než ako liaheň zombíkov a lacný zdroj semienok pre vaše vlastné pole, prípadne pri umiestnení mäsa.

Millenaire sťahujte TU

WizardCraft

WizardCraft pridáva do MC palice. A to nie len tak hocijaké, ale čarovné. Vďaka nim môžete čarovať, čo ocenia najmä mobovia, ktorých už určite nebaví umierať monotónne pod čepeľou vášho meča, alebo na hrote vystreleného šípu.

WizardCraft sťahujte TU

Better Breeding

Vypočujte si superprasa, ktorého šunky sú chutnejšie a výživnejšie! S Better Breeding sa nám do Minecraftu dostávajú základy genetiky (tiež ste skúšali vytvoriť chov sliepok z jedného jediného vajíčka?), teda hlavne kríženie. S trochou snahy si môžete vytvoriť naozaj nadradenú rasu, aby vaše stádo alebo kŕdeľ produkovalo viac surovín.

Better Breeding sťahujte TU

Biomes O'Plenty

Viac Biomov, bodka. Nie, takto vás neodbijem. V Minecrafte sa síce 99% času pohybujete pod zemou, ale aj tak je príjemnejšie, keď krajina okolo vyzerá aspoň trochu realisticky. S biomes OPlenty sa síce z MC nestane prevratná prírodu simulujúca hra, ale vďaka novým prostrediam pôsobí rozhodne trochu atraktívnejšie, než pôvodné krajinky.

Biomes O'Plenty sťahujte TU

The Flashlight

Baterka sa do Minecraftu skvele hodí. Vďaka svojej prenosnosti je ideálna na šialené úteky z temných kobiek, ale zároveň nie je všemocná, pretože fakľa vždy zostane na svojom mieste a svieti navždy. Je to šikovný predmet, ktorý sa oplatí nosiť so sebou a tento mód vám ho do hry pridá.

The Flashlight sťahujte TU

Herobrine

Herobrine je tu a jeho vyčíňaniu nezabráni ani neustále uisťovanie zo strany Mojangu, že nikdy neexistoval. Ešte nikdy neboli 4 biele pixely tak desivé.

Herobrine sťahujte TU

Značky

Podobné články

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Nová ťahová RPG King Arthur: Knight’s Tale z Kickstarteru

Nová ťahová RPG King Arthur: Knight’s Tale z Kickstarteru

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

Steam Deck z počítača: Ako na streamovanie hier z PC do konzoly od Valve?

Steam Deck z počítača: Ako na streamovanie hier z PC do konzoly od Valve?

Fallout 4 recenzia

Fallout 4 recenzia

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 5 d 7 b 6  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia