softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Nové Call of Duty Vanguard príde už túto jeseň. Predstavuje sa prvým trailerom

Autor: Michal M.  |   Publikované: 25.8.2021 | Zobrazené: 642x

Tak sme sa konečne dočkali oficiálneho oznámenia novej hry zo série Call of Duty s podtitulom Vanguard. Activision zverilo vývoj skúseným tvorcom zo Sledgehammer Games, pričom im so zombie módom pomáhajú vývojári zo štúdia Treyarch.

Call of Duty Vanguard príde s radom skvelých noviniek a zasadená bude do obdobia druhej svetovej vojny. Odohrávať by sa mala na bojiskách v Európe a v Pacifiku a celkovo si pri vydaní tvorcovia pripravili 20 máp, ktoré budú slúžiť pre kampaň aj multiplayer.

Okrem nových artworkov vydalo štúdio Activision aj teaser trailer doplnený najnovšie aj o prvý oficiálny trailer, ktorý bližšie ukazuje jednotlivé boje aj to, čo od hry očakávať. Skvelou novinkou bude prostredie reagujúce na výbuchy, guľky a pod. Podobne ako séria Battlefield, aj Call of Duty tak vsádza na realistické spracovanie súbojov, čo prenesie aj do historickej akurátnosti.

Okrem kampane alebo multiplayeru nemôže chýbať ani zombie kooperácia, ktorá sa stala počas rokov mimoriadne obľúbenou inštanciou hier zo série CoD. Samozrejmosťou bude vylepšovanie zbraní, ktoré je už v hre taktiež dobre zaužívané, ale rad dôjde aj na niekoľko výživných noviniek.

Multiplayer bude obsahovať squad mód podobný battle-royale módu a zmenami prešiel aj engine známy z predošlej hry zo série Call of Duty. Multiplayer bude disponovať aj úplne novým módom Champion Hill, kde bude proti sebe bojovať osem tímov v jedno, dvoj a trojčlenných družstvách. Vanguard bude prepojený s free-to-play titulom Warzone a spoločne budú zdieľať herný obsah v podobe máp, zbraní aj herných postáv.

Hrateľné postavy: Sergeant Arthur Kingsley, Lieutenant Polina Petrova, Captain Wade Jackson, Second Lieutenant Lucas Riggs.

Hra bude k dispozícii na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a Xbox One. Dátum vydania je stanovený na jeseň 5. novembra 2021.

Zdroj: Activision

Značky

Podobné články

Zistite, koľko ste minuli peňazí v hre Legaue of Legends

Zistite, koľko ste minuli peňazí v hre Legaue of Legends

Overwatch - Year of the Rooster update online

Overwatch - Year of the Rooster update online

PS4 ovládač bude možné pripojiť aj k novej konzole PlayStation 5

PS4 ovládač bude možné pripojiť aj k novej konzole PlayStation 5

Najlepšie výučbové programy pre deti

Najlepšie výučbové programy pre deti

Fallout 4 recenzia

Fallout 4 recenzia

OpenTTD online play

OpenTTD online play

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 a e 8 2 3  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia