softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Warface: nevídaný úspech MMOFPS

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.5.2013 | Zobrazené: 9697x

MMO strieľačkou Warface sme sa ešte na našom portáli nezaoberali a je to škoda. Vytvorili ju nadaní vývojári z Crytek Kiev na CryENGINE 3, ktorý napríklad poháňa aj najnovšiu lahôdku Crysis 3 alebo zatiaľ bezmenné hustiské RPG od Warhorse studios.

Prvý rok sa nadmieru vydaril

O úspechu FPS, ktoré popisuje súboj dvoch frakcií v blízkej budúcnosti (Warface vs. Blackwood), informovala nedávno infografika na portáli crytek.com a obsahuje veľmi zaujímavé čísla...

Musíme podotknúť, že ide o čísla súvisiace s ruskou mutáciou hry. Na jej spustení v EU sa momentálne intenzívne pracuje. Ako sa teda tomuto potenciálnemu hitu medzi multiplayerovými strieľačkami darí? V Rusku už nejde iba o potenciál, ale o tutovku, posúďte sami:

  1. Rok stačil na získanie 9 miliónov registrovaných hráčov, pričom viac než 2 000 000 z nich hrajú pravidelne každý mesiac.
  2. Hra získala rad ocenení, predovšetkým v oblasti online a sociálnych hier. Výborný ohlas a vysoké hodnotenia však získava aj ako čistá FPS akcia. Chválená je predovšetkým grafika, ale aj návykové a náročné kooperatívne misie.
  3. Hra neustále raste a najviac to vidno na možnostiach prispôsobenia vzhľadu charakterov, no pribúdajú aj nové misie a zbrane. Dnes už môžete dokonca hrať aj za vojačky, čo v dobe vydania nebolo možné.
  4. Celkom bolo vydaných 48 updatov, čo znamená, že hra bola vylepšovaná v priemere raz za týždeň

K dispozícii sú aj ďalšie, skôr zábavné, údaje, ktoré hovoria o zásluhe medikov na oživení 84 miliónov hráčov alebo viac než 9 miliónoch nešťastníkoch, ktorí stúpili na vlastnú mínu. Naopak neprekvapí skutočnosť, že 9 z 10 hráčov Warface sú muži, najčastejšie vo veku 19 až 35 rokov (60%). Čo dodať? Snáď len to, že sa už môžeme pomaly začať tešiť, pretože plná verzia Warface bude čoskoro vydaná aj v Európe a Severnej Amerike.

Pre koho je Warface určený?

Medzi MMOFPS si Warface hľadá svoje miesto pomerne ľahko – je v tomto žánri unikátom. Ponúka klasické PvP boje v rôznych herných módoch, 4 povolania a najmä kooperatívne misie, v ktorých tím, zložený až z piatich hráčov, prechádza veľmi náročnými úlohami, kedy je základom prežitia spolupráca, no zároveň výborné schopnosti jednotlivcov.

Zdroj: www.crytek.comhttp://warface.cz/.

Značky

Podobné články

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Forza Horizon 5 predstavuje vozový park a odhaľuje aj minimálne požiadavky

Najlepšie módy a trucky pre Spin Tires (1. diel)

Najlepšie módy a trucky pre Spin Tires (1. diel)

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Stiahnite si Wolfenstein II: The New Colossus zadarmo

Stiahnite si Wolfenstein II: The New Colossus zadarmo

Diskusia

milan bily milan bily reagovat 22.05 19:15

chcem stahnut hru warface

Honza Honza (administrátor) reagovat 24.01 09:34

Dobrý den, hru určitě vyzkoušejte! Navíc Crytek slíbil vydání samostatného launcheru, takže již nebude zapotřebí využívat hraní skrze internetový prohlížeč. Jinak doporučuji hraní v některém z klanů. Osobně hrajeme za jeden z top klanů (aXe) a úroveň hlavně při CO-OP misích je nesrovnatelná s tím, když hrajete s náhodnými hráči.

Jakub Jakub (administrátor) reagovat 23.05 12:29

Dobrý den, v současné době to nejde, protože uzavřená beta skončila a čeká se na spuštění otevřené betaverze - musel byste hrát na ruských serverech, což mimo jiné vyžaduje alespoň minimální znalost azbuky. :-)

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d a 4 5 9 d  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia