softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14052
  • Užívatelia: 3177

Warface: nevídaný úspech MMOFPS

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.5.2013 | Zobrazené: 9394x

MMO strieľačkou Warface sme sa ešte na našom portáli nezaoberali a je to škoda. Vytvorili ju nadaní vývojári z Crytek Kiev na CryENGINE 3, ktorý napríklad poháňa aj najnovšiu lahôdku Crysis 3 alebo zatiaľ bezmenné hustiské RPG od Warhorse studios.

Prvý rok sa nadmieru vydaril

O úspechu FPS, ktoré popisuje súboj dvoch frakcií v blízkej budúcnosti (Warface vs. Blackwood), informovala nedávno infografika na portáli crytek.com a obsahuje veľmi zaujímavé čísla...

Musíme podotknúť, že ide o čísla súvisiace s ruskou mutáciou hry. Na jej spustení v EU sa momentálne intenzívne pracuje. Ako sa teda tomuto potenciálnemu hitu medzi multiplayerovými strieľačkami darí? V Rusku už nejde iba o potenciál, ale o tutovku, posúďte sami:

  1. Rok stačil na získanie 9 miliónov registrovaných hráčov, pričom viac než 2 000 000 z nich hrajú pravidelne každý mesiac.
  2. Hra získala rad ocenení, predovšetkým v oblasti online a sociálnych hier. Výborný ohlas a vysoké hodnotenia však získava aj ako čistá FPS akcia. Chválená je predovšetkým grafika, ale aj návykové a náročné kooperatívne misie.
  3. Hra neustále raste a najviac to vidno na možnostiach prispôsobenia vzhľadu charakterov, no pribúdajú aj nové misie a zbrane. Dnes už môžete dokonca hrať aj za vojačky, čo v dobe vydania nebolo možné.
  4. Celkom bolo vydaných 48 updatov, čo znamená, že hra bola vylepšovaná v priemere raz za týždeň

K dispozícii sú aj ďalšie, skôr zábavné, údaje, ktoré hovoria o zásluhe medikov na oživení 84 miliónov hráčov alebo viac než 9 miliónoch nešťastníkoch, ktorí stúpili na vlastnú mínu. Naopak neprekvapí skutočnosť, že 9 z 10 hráčov Warface sú muži, najčastejšie vo veku 19 až 35 rokov (60%). Čo dodať? Snáď len to, že sa už môžeme pomaly začať tešiť, pretože plná verzia Warface bude čoskoro vydaná aj v Európe a Severnej Amerike.

Pre koho je Warface určený?

Medzi MMOFPS si Warface hľadá svoje miesto pomerne ľahko – je v tomto žánri unikátom. Ponúka klasické PvP boje v rôznych herných módoch, 4 povolania a najmä kooperatívne misie, v ktorých tím, zložený až z piatich hráčov, prechádza veľmi náročnými úlohami, kedy je základom prežitia spolupráca, no zároveň výborné schopnosti jednotlivcov.

Zdroj: www.crytek.comhttp://warface.cz/.

Značky

Podobné články

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Najlepšie módy pre Fallout 4

Najlepšie módy pre Fallout 4

Xbox One: zvládne aj offline hranie a prinesie nový Kinect

Xbox One: zvládne aj offline hranie a prinesie nový Kinect

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

Minecraft čoskoro prístupný len cez Microsoft účet

World of Warships už čoskoro rozšíria svet World of Tanks

World of Warships už čoskoro rozšíria svet World of Tanks

Najlepšie módy a trucky pre Spin Tires (1. diel)

Najlepšie módy a trucky pre Spin Tires (1. diel)

Diskusia

milan bily milan bily reagovat 22.05 19:15

chcem stahnut hru warface

Honza Honza (administrátor) reagovat 24.01 09:34

Dobrý den, hru určitě vyzkoušejte! Navíc Crytek slíbil vydání samostatného launcheru, takže již nebude zapotřebí využívat hraní skrze internetový prohlížeč. Jinak doporučuji hraní v některém z klanů. Osobně hrajeme za jeden z top klanů (aXe) a úroveň hlavně při CO-OP misích je nesrovnatelná s tím, když hrajete s náhodnými hráči.

Jakub Jakub (administrátor) reagovat 23.05 12:29

Dobrý den, v současné době to nejde, protože uzavřená beta skončila a čeká se na spuštění otevřené betaverze - musel byste hrát na ruských serverech, což mimo jiné vyžaduje alespoň minimální znalost azbuky. :-)

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 1 c 5 4 e  :
 
Odkaz :