softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14244
  • Užívatelia: 3202

Aktualita: Brány Skeldalu - prispejte na mobilnú verziu

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.4.2013 | Zobrazené: 3545x

Pôvodnej českej RPG legende, Bránam Skeldalu, sa črtá oživenie v podobe mobilnej portácie. Autor hry a zakladateľ pražského štúdia Napoleon GamesJindřich Rohlík, totiž prišiel so zaujímavou ponukou. Hernú verejnosť požiadal formou projektu na Startovači (český variant Kickstarteru) o finančnú podporu na portáciu tejto skvelej hernej záležitosti pre mobilné telefóny využívajúce platformy iOS a Android. Rohlíkovým cieľom je čiastka 180 tis. Kč, ktorá postačí na celú portáciu. Pri dosiahnutí tejto sumy garantuje vykonanie portácie a uvoľnenie portu pre obe platformy úplne zadarmo a bez akejkoľvek ingame reklamy. Čiastka síce nie je zanedbateľná, ale rozhodne nie nedosiahnuteľná. Aktuálne do konca projektu zostáva 52 dní a 47 prispievateľov dohromady prihodilo na konto portu 36,5 tis. Kč.

Nepříjemný soupeř

Brány Skeldalu síce patria medzi legendy herného sveta a obzvlášť toho československého, no vzhľadom na to, že pôvodný projekt uzrel svetlo sveta v roku 1998, neuškodí, aby sme ho mladším ročníkom trochu pripomenuli. RPG Brány Skeldalu je ťahová hra, ktorá hráča privádza do tajomného a hlavne temného prostredia ostrova Roveland. Hráč si postupný plnením úloh vytvoril družinu šiestich bojovníkov, s ktorými sa následne vrhol do boja s mocnými nepriateľmi, monštrami a zákernými čarodejmi. Nemožno nespomenúť na Temný úsvit - meno obojručné sekery a najsilnejšie zbrane v hre, ktorá dokáže úplné zázraky.

Pokiaľ ste titul hrali, máte ho radi alebo vás zaujal, popremýšľajte o prispení na tento zaujímavý projekt: Brány Skeldalu na Startovači. Pre lepšie pochopenie kvality a zábavnosti hry je pod článkom pripravený odkaz na bezplatné stiahnutie plnej verzie originálnej PC.

Značky

Podobné články

Vstúpte do bety Call of Duty: WWII zadarmo

Vstúpte do bety Call of Duty: WWII zadarmo

Nové Black Ops Cold War zverejnilo minimálne HW požiadavky

Nové Black Ops Cold War zverejnilo minimálne HW požiadavky

OpenTTD online play

OpenTTD online play

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Minecraft návod -  crafting a recepty na elixíry 2

Minecraft návod - crafting a recepty na elixíry 2

Zimné zľavy na Steame a Playerunknown’s Battlegrounds v plnej verzii

Zimné zľavy na Steame a Playerunknown’s Battlegrounds v plnej verzii

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 1 e b 6 4  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia