softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15030
  • Užívatelia: 3236

Assassin’s Creed Valhalla nás zavedie do Nórska a Británie

Autor: Michal M.  |   Publikované: 2.5.2020 | Zobrazené: 1544x

Najnovšia hra zo série Assassin’s Creed od Ubisoftu ponesie názov Valhalla. Znamená to, že sa konečne pozrieme na sever a jeho mytológiu. Tento ťah je od tvorcov pomerne logický, keďže sme sa už pozreli do antického Grécka, renesančného Talianska, objavovali sme Egypt za čias Ptolemaiovcov v Odyssey a okúsili sme aj vody Pirátov v hre Black Flag. Dej sa bude odohrávať v stredoveku a Vikingovia sa pozrú najmä do Británie, ktorú si budú chcieť podrobiť.

Eivar - Valhalla

Práve posledná hra zo série, ktorou je Odyssey z roku 2018, pridala RPG prvky, ktoré sa aj teraz budú rozvíjať a my si tak budeme môcť opäť vylepšovať svoju postavu podľa toho, ako sa nám páči s ňou bojovať. Na hre momentálne pracuje spolu s Ubisoftom celkovo 15 štúdií! Vyjde na všetkých dostupných platformách, ako PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a bude to niekedy v čase prázdnin. Valhallu má na starosti Ashraf Ismail – kreatívny riaditeľ, ktorý stojí za titulmi Black Flag a Origins.

Vašou postavou bude Eivor – vikingský vodca a jeho dobyvačné chúťky si vyskúšate v stredovekom Anglicku okolo roku 873 nášho letopočtu. S ním budete môcť plieniť, drancovať, objavovať nové a neprebádané územia alebo viesť výboje z Nórska rovno do Wessexu ovládaného Alfrédom Veľkým. Už tradične budú vaše rozhodnutia ovplyvňovať to, ako sa bude vyvíjať dej.

Ako v predošlej hre, aj teraz si môžete zvoliť, či budete hrať za mužskú alebo ženskú postavu. V ruke máte možnosť držať najrôznejšie zbrane, od jednoručných mečov, cez obojručné sekery, štíty, luky a pod. Nebudú chýbať ani lode, na ktorých sa budete plaviť z jednej lokality na druhú. Za súboje a prechádzanie lokalít získavate skúsenosti a rôzne vybavenie, ktoré môžete ďalej používať v boji.

Smutnou správou je, že hra nebude mať multiplayer ani možnosť kooperácie. Na druhej strane ponúkne obrovský herný svet a možnosť zdieľať svoje postavy s ostatnými hráčmi. Vytváranie charakteru totiž ponúka najrozmanitejšie možnosti, od úpravy vlasov, cez tetovania, oblečenie a pod. Samozrejmosťou je vtáčí spoločník, ktorým bude v tomto prípade havran spätý s Ragnarom Lothbrokom. Za pár dní, presnejšie 7. mája dorazí prvý gameplay z hry!

 

Značky

Podobné články

Game of Thrones – nielen seriálový fenomén

Game of Thrones – nielen seriálový fenomén

Kompletný zoznam Hrdinov do hry FIFA 23

Kompletný zoznam Hrdinov do hry FIFA 23

Minecraft crafting - ako vyrobiť dvere, tehly a postele

Minecraft crafting - ako vyrobiť dvere, tehly a postele

Módy pre GTA 5

Módy pre GTA 5

Valorant pri oficiálnom vydaní aj s novým trailerom a postavou!

Valorant pri oficiálnom vydaní aj s novým trailerom a postavou!

Najlepšie módy a vozidlá pre Spin Tires (2. diel)

Najlepšie módy a vozidlá pre Spin Tires (2. diel)

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b c 8 f 9 d  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia