softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14640
  • Užívatelia: 3221

Assassin’s Creed Valhalla nás zavedie do Nórska a Británie

Autor: Michal M.  |   Publikované: 2.5.2020 | Zobrazené: 1096x

Najnovšia hra zo série Assassin’s Creed od Ubisoftu ponesie názov Valhalla. Znamená to, že sa konečne pozrieme na sever a jeho mytológiu. Tento ťah je od tvorcov pomerne logický, keďže sme sa už pozreli do antického Grécka, renesančného Talianska, objavovali sme Egypt za čias Ptolemaiovcov v Odyssey a okúsili sme aj vody Pirátov v hre Black Flag. Dej sa bude odohrávať v stredoveku a Vikingovia sa pozrú najmä do Británie, ktorú si budú chcieť podrobiť.

Eivar - Valhalla

Práve posledná hra zo série, ktorou je Odyssey z roku 2018, pridala RPG prvky, ktoré sa aj teraz budú rozvíjať a my si tak budeme môcť opäť vylepšovať svoju postavu podľa toho, ako sa nám páči s ňou bojovať. Na hre momentálne pracuje spolu s Ubisoftom celkovo 15 štúdií! Vyjde na všetkých dostupných platformách, ako PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a bude to niekedy v čase prázdnin. Valhallu má na starosti Ashraf Ismail – kreatívny riaditeľ, ktorý stojí za titulmi Black Flag a Origins.

Vašou postavou bude Eivor – vikingský vodca a jeho dobyvačné chúťky si vyskúšate v stredovekom Anglicku okolo roku 873 nášho letopočtu. S ním budete môcť plieniť, drancovať, objavovať nové a neprebádané územia alebo viesť výboje z Nórska rovno do Wessexu ovládaného Alfrédom Veľkým. Už tradične budú vaše rozhodnutia ovplyvňovať to, ako sa bude vyvíjať dej.

Ako v predošlej hre, aj teraz si môžete zvoliť, či budete hrať za mužskú alebo ženskú postavu. V ruke máte možnosť držať najrôznejšie zbrane, od jednoručných mečov, cez obojručné sekery, štíty, luky a pod. Nebudú chýbať ani lode, na ktorých sa budete plaviť z jednej lokality na druhú. Za súboje a prechádzanie lokalít získavate skúsenosti a rôzne vybavenie, ktoré môžete ďalej používať v boji.

Smutnou správou je, že hra nebude mať multiplayer ani možnosť kooperácie. Na druhej strane ponúkne obrovský herný svet a možnosť zdieľať svoje postavy s ostatnými hráčmi. Vytváranie charakteru totiž ponúka najrozmanitejšie možnosti, od úpravy vlasov, cez tetovania, oblečenie a pod. Samozrejmosťou je vtáčí spoločník, ktorým bude v tomto prípade havran spätý s Ragnarom Lothbrokom. Za pár dní, presnejšie 7. mája dorazí prvý gameplay z hry!

 

Značky

Podobné články

Ako spúšťať staré hry v DOSBoxe - návod

Ako spúšťať staré hry v DOSBoxe - návod

Veverica s pištoľou je hitom internetu. Nová hra prinesie nevídanú zábavu

Veverica s pištoľou je hitom internetu. Nová hra prinesie nevídanú zábavu

Preview The Elder Scrolls Online

Preview The Elder Scrolls Online

Diablo 2 Remaster - novinky

Diablo 2 Remaster - novinky

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 7 1 d b 0  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia