softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

YouTube zmenil hru: Predstavuje 37 exkluzívnych minihier pre prémiových používateľov

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.12.2023 | Zobrazené: 620x

Služba YouTube, dlhodobo známa ako popredná platforma pre online streamovanie videí, teraz rozširuje svoj vplyv aj na hernú scénu. S novým inovatívnym prístupom k monetizácii prémiového plánu uvádza YouTube 37 exkluzívnych minihier pre svojich prémiových používateľov pod názvom Playables.

V odchýlke od bežného pridávania funkcií si YouTube vybral jedinečnú cestu, kedy informoval prémiových používateľov o novej „herni“, ktorú môžu vyskúšať na základe ich súhlasu. Jednoducho nie je potrebné sťahovanie ani inštalácia; prémioví používatelia sa môžu okamžite ponoriť do sveta hier prostredníctvom aplikácie alebo oficiálnej webovej stránky.

Oficiálne uvedenie hier na YouTube je naplánované na 28. marca 2024, ale knižnica je už k dispozícii na predtestovanie a preskúmanie obsahu. Zabudnite na klasické herné výzvy; tituly ako "Angry Birds Showdown", "Brain Out", "Solitaire" alebo rôzne krížovky a puzzles sľubujú zábavu bez zbytočnej náročnosti.

Herný priemysel už aj s YouTube. Ale len pre predplatiteľov

YouTube sa teraz pridáva k radu technologických gigantov, ktorí už do herného priemyslu vstúpili. Netflix úspešne spravuje svoju vlastnú knižnicu hier, a teraz sa YouTube pokúša zdôrazniť svoju prítomnosť v tomto rastúcom odvetví. Zatiaľ čo iné spoločnosti, ako TikTok a Meta, len pomaly vstupujú do herného priemyslu, YouTube sa rozhodol ísť na to energicky.

Nová herná sekcia na YouTube je zvlášť prekvapujúca, najmä keď vezmeme do úvahy ich minulé vyhýbanie sa testovaciemu poľu materskej spoločnosti. Tento netradičný krok naznačuje, že YouTube má niečo špeciálne v zálohe pre svojich prémiových predplatiteľov. Výsledky tohto kroku sú momentálne neisté, no prémioví používatelia si môžu vychutnať viac ako tridsať minihier, zatiaľ čo sledujú svoje obľúbené videá.

Ako spustiť hry na YouTube?

Pre tých, ktorí chcú začať, je možné nájsť sekciu "Playables" priamo na domovskej stránke YouTube alebo cez odkaz "Playables" v menu Preskúmať na počítači a mobilných zariadeniach. Alternatívne môžete napísať "/playables" za odkaz na YouTube.com. Knižnica hier obsahuje rôzne tituly, vrátane "Daily Solitaire", "The Daily Crossword", "Angry Birds Showdown", "Merge Pirates", "Farm Land", "Words of Wonder", "Endless Siege", "8 Ball Billiards Classic" a "Brain Out".

Hry nebudú vždy dostupné, pretože YouTube uvádza, že budú plne k dispozícii až od 28. marca. YouTube často testuje nové funkcie s prémiovými používateľmi pred ich širokým uvedením. Možno aj to je spôsob, ako YouTube odľahčuje vplyv nedávneho zvýšenia cien prémiového predplatného na 13,99 USD, poskytujúc prémiovým používateľom pridanú hodnotu v podobe exkluzívnych hier.

Podobné články

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo 4

Najlepšie hry pre iPad a tablety s Androidom zadarmo

Najlepšie hry pre iPad a tablety s Androidom zadarmo

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

Age of Empires dostane samostatnú mobilnú hru. Return to Empire bude real-time stratégiou

Age of Empires dostane samostatnú mobilnú hru. Return to Empire bude real-time stratégiou

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c b b 1 e 8  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia