softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15057
  • Užívatelia: 3236

Vtipy a hlášky Chucka Norrise v mobilnej akčnej hre

Autor: Redakcia  |   Publikované: 2.5.2017 | Zobrazené: 2533x

Hľadáte mobilnú akčnú hru so svojím obľúbeným hrdinom? Vaša cesta je na konci, pretože vývojári z flaregames do sveta vypustili bojovku Nonstop Chuck Norris. A áno, v hlavnej úlohe nie je nikto iný, ako legendárny herec a karatista Chuck Norris. Ak máte na vašom mobilnom zariadení značku jablka alebo malého robota, smelo inštalujte.

Nezastaviteľný Chuck Norris

Hra Nonstop Chuck Norris prináša skutočne nekonečnú zábavu. Začnete ako "obyčajný" Chuck Norris na leveli 1 a postupne sa môžete prepracovať až do nekonečna. Dvakrát. V každom leveli na vás čaká niekoľko typov nepriateľov, ktorým pochopiteľne musíte ukázať niečo zo svojej zbierky drvivých trikov. Päste nahradí baseballová pálka, selfie tyč a mnoho ďalšieho. Za zlikvidovaných zločincov si totiž budete môcť odomknúť nové zbrane, kusy oblečenia a hlavne lepšie schopnosti. Dočkáte sa tak slávneho Roundhouse kick, červené pásky na čelo, prípadne žltého obleku z filmu Enter the Dragon (referencie na veľké priateľstvo medzi Chuckom a Brucom Lee).

Vtipy o Chuckovi Norrisovi

Vývojári sa pri tvorbe hry nezamerali iba na poriadny akčný nárez, ale aj na samotnú postavu legendárneho a nezničiteľného Chucka. Obrovská zásoba vtipov o tom, ako urobí všetky kľučky na svete, ako sa pri závode dokáže dobehnúť, prípadne ako sa stal svojím otcom má v hre svoje miesto. Počas prechádzania levelov sa tak budete pravidelne smiať nad skvelými hláškami a vtipmi. Oboje je síce v angličtine, ale to by nemal byť väčší problém.

Nonstop Chuck Norris plakát Nonstop Chuck Norris kick

Nonstop Chuck Norris pre Android a iOS

Akčnú hru s obľúbeným Texas Rangerom, prezidentovým mužom, prípadne Delta Force špeciálom si môžete zahrať ako na mobilných prístrojoch s Androidom, tak aj s konkurenčným iOS. Na oba systémy ju môžete stiahnuť zadarmo. Počas hrania sa potom objaví ponuka s mikrotransakciami, ktoré ale nijako neovplyvnia priebeh hry.

Značky

Podobné články

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Najlepšie aplikácie pre tablety I

Najlepšie aplikácie pre tablety I

Za 10 dolárov 1000 hier: Pomôžte Ukrajine kúpou skvelého herného balíčka

Za 10 dolárov 1000 hier: Pomôžte Ukrajine kúpou skvelého herného balíčka

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Powerbanka  - akú kapacitu v mAh vybrať?

Powerbanka - akú kapacitu v mAh vybrať?

Na Twitch prichádza Premier League, NHL, NBA aj UFC

Na Twitch prichádza Premier League, NHL, NBA aj UFC

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 e 8 7 c a  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia