softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Dobyvatel

Verze 1.0

Dobyvatel

93 %

Otestujte svoje vedomosti zábavnou formou

Dobyvateľ je jedinečná hra, ktorá otestuje vaše vedomosti a budete sa pritom baviť. Nielenže toho budete musieť veľa poznať, ale tiež budete potrebovať taktizovať.
V hre budete sledovať mapu Českej republiky, ktorá bude rozdelená podľa krajov. Systém náhodne priradí každému hráčovi jeden kraj, v ktorom bude jeho hlavná základňa. Môžete vyzvať ostatných hráčov alebo trénovať proti stroju, ale online súboje sú to, čo robí hru tak zábavnou a jedinečnou. Môžete zápoliť s náhodnými súpermi, ale aj so svojimi priateľmi.
Vašim cieľom bude obsadiť čo najviac krajov, čím zarobíte zlatky. Podľa toho, koľko ich kto na konci má, bude určený víťaz. Vždy ide o súboje troch hráčov. Tí si postupne rozoberajú jednotlivé oblasti v prípade, že sú schopní odpovedať na zložité otázky, ktoré systém náhodne vyberá.
Otázky zahŕňajú niekoľko rôznych tém vrátane histórie, športu, vedy a kopy ďalších odvetví. V klasickej hre sa vyberajú otázky zo všetkých týchto odborov, ale môžete si zahrať aj ďalší druh hry, kde si z jednotlivých kategórií môžete vybrať tie, v ktorých chcete svoje znalosti otestovať.
Okrem vedomostí budete k výhre potrebovať aj dobrú taktiku. Vždy smiete útočiť iba na oblasť, ktorá je hneď vedľa vami obsadeného kraja, ak teda nevyberiete špeciálny útok parašutistov, ktorý však stojí špeciálne peniaze. Nesmierne dôležitá je ochrana hlavného kraja. Na jeho obsadenie síce útočník musí odpovedať trikrát správne a rýchlejšie ako vy, ale ak sa mu to podarí, tak získa všetky vaše územia a hra pre vás končí.
Ide o nesmierne zábavnú a nervy drásajúcu hru, pri ktorej hraní sa dozviete veľa nových a zaujímavých informácií. Má rozsiahlu hráčsku komunitu, takže o súpera nie je núdza. Na nič teda nečakajte a hneď si ju zahrajte.

DobyvatelOtázky z rôznych odborov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Strategické prvky
  • Úchvatná vedomostná hra
  • Rozsiahla komunita hráčov

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

The West

The West

My Free Zoo

My Free Zoo

Nemexia

Nemexia

OGame

OGame

Skyrama

Skyrama

Stardoll

Stardoll

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c c 4 7 3 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Dobyvatel

Dobyvatel

Otázky z rôznych odborov

Otázky z rôznych odborov

Bitky proti priateľom

Bitky proti priateľom

Náučná hra

Náučná hra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 b 9 d 8 b  :
 
Nadpis:
Text: