softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14002
  • Užívatelia: 3167

Howrse

Verze 1.1

Howrse

79 %

Vychovajte si vlastného koňa alebo poníka

Kone sú bezpochyby majestátne zvieratá. Ich chov je síce relatívne bežnou záležitosťou, ale každý chovateľ k nemu pristupuje inak. Tí najváženejší robia všetko pre to, aby ich plemená boli čo najčistejšie a najvzácnejšie. Vy sa vžijete do úlohy takého chovateľa a skúsite si, aké to je, keď máte riadiť celú stajňu.
Kone i poníky vyžadujú veľa starostlivosti. Budete ich kŕmiť, umývať, trénovať s nimi a budovať pre nich tie najlepšie podmienky. Vaše stajne musia byť riadne spravované, a preto budete potrebovať aj zamestnancov. Aj vo svete koní však všetko stojí peniaze. Tie môžete zarobiť na pretekoch, ak teda vaše zvieratá budú úspešné.
Okrem výcviku koní sa budete musieť učiť aj vy. Čaká na vás rad testov so zaujímavými otázkami, ktoré sa týkajú chovu koní a poníkov. Mnoho z nich je veľmi komplikovaných a náročných. Aby sa vám podarilo testy dokončiť, tak budete musieť o svete koní vedieť úplne všetko.
Po čase budete mať možnosť založiť vlastné jazdecké centrum. V ňom môžete zostaviť dráhu a organizovať preteky, pri ktorých budú pravidlá úplne vo vašej réžii. Všetci chovatelia chcú, aby ich zvieratá boli čo najzdravšie a najsilnejšie. K tomu budete musieť študovať aj genetiku a krížiť rôzne plemená. Záleží len na vás a prírode, aké vlastnosti budú mať novonarodené zvieratá.
Howrse je veľmi podarená chovateľská hra, v ktorej sa budete zaoberať všetkým, čo teší aj trápi všetkých majiteľov stajní. Zúčastníte sa rady závodov a budete sa snažiť vychovať tie najlepšie kone. Podarí sa vám to?

HowrseChov koní a poníkov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Chov koní a poníkov
  • Stavba a správa stajní
  • Veľa závodov a úloh

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Monsters Game

Monsters Game

GunWest

GunWest

KIV. Boží král

KIV. Boží král

KingsAge

KingsAge

Silent Hunter Online

Silent Hunter Online

GoodGame Big Farm

GoodGame Big Farm

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 7 9 c c 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Howrse

Howrse

Chov koní a poníkov

Chov koní a poníkov

Zaujímavé plemená

Zaujímavé plemená

Prevádzka stajní

Prevádzka stajní

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  d 5 8 2 9 1  :
 
Nadpis:
Text: