softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13893
  • Užívatelia: 3141

My Little Farmies

Verze 1.0

My Little Farmies

83 %

Vyskúšajte si stredoveký život na vidieku

Predstavte si malebnú krajinu, kde sa preháňajú zvieratá a v diaľke sa točia mlynské kolá. Na poliach dozrieva ovos a všade je čerstvý vzduch. Znie to síce idylicky, ale za tým všetkým je veľa ťažkej práce a potu. V tejto hre si vyskúšate, ako náročná je starostlivosť o vlastné hospodárstvo.
Budete sa snažiť o to, aby vaše spoločenstvo rozkvitalo čo najrýchlejšie. Postavíte nové sídliská a obchody, prilákate nových remeselníkov a budete chovať zvieratá. Taký život nie je práve najjednoduchší. Začnete s malým poľom raže, ale neskôr si sami môžete zvoliť, čo budete pestovať.
Vašu farmu budete mať úplne pod kontrolou. Vy budete riadiť, kde sa budú chovať zvieratá a kde budú polia. Zo získaných surovín môžete vyrábať ďalšie produkty, ktoré vám zarobia viac peňazí. Nechýba možnosť obchodu s ostatnými hráčmi. Tiež sa však o všetko budete musieť starať. Budete sadiť, žať, kŕmiť a rozvíjať farmu.
Ak získate dosť peňazí, tak môžete svoju dedine vyzdobiť rôznymi dekoráciami. Tie neslúžia iba na to, aby lahodili vášmu oku, ale tiež nalákajú do dediny viac návštevníkov. Tí na vás niekedy budú mať požiadavky, za ktorých splnenie získate veľa ďalších peňazí a skúseností.
Všetko je zasadené do stredovekého prostredia, kde budete musieť k svojej práci používať tie najprimitívnejšie nástroje. Sami si môžete vyskúšať, aký tento spôsob života je.

My Little FarmiesProduktívna farma

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Farmárska hra
  • Rôzne úlohy
  • Spravovanie hospodárstva

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Damoria

Damoria

KingsAge

KingsAge

BloodMoon

BloodMoon

SpaceInvasion

SpaceInvasion

Damokles

Damokles

Desert Operations

Desert Operations

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 3 1 5 1 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
My Little Farmies

My Little Farmies

Produktívna farma

Produktívna farma

Starosť o hospodárstvo

Starosť o hospodárstvo

Simulácia stredovekej dediny

Simulácia stredovekej dediny

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 6 8 1 e c  :
 
Nadpis:
Text: