softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13896
  • Užívatelia: 3141

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

93 %

Ponorte sa do gotického sveta v hardcore hre

Máte radi dungeony, kde sa so svojimi postavami predierate cez hordy nepriateľov, bossov a snažíte sa prejsť príbehom až do konca? Darkest Dungeon vás zavedie do gotického sveta, kde zistíte, že hry nemusia byť len dopredu rámcované a striktne sa držať pravidiel žánru, ale že spojenie RPG, roguelike hry, gotického štýlu a ťahovej stratégie môže priniesť priam neuveriteľný herný kúsok, ktorému sa naprieč hrami veľa titulov nepodobá.

Všetko je v krásnej ručne maľovanej grafike, ktorá si odniesla množstvo ocenení v súťažiach a nielen, že dotvára ponurú, temnú a chladnú atmosféru sveta, ona je bez problémov ich strojcom. Tvorcovia sa vyhrali s každým aspektom hry, aby ste si mohli užiť reálne problémy, ktoré môžu trápiť hrdinov vo fantasy svetoch. Bojovanie proti zombíkom, hnijúcim nepriateľom a monštrám od výmyslu sveta totiž na postavách zanechá rany, ktoré nie sú len na tele, ale aj na duši a v hlave. Tie tak trpia mániami, záchvatmi a ďalšími psychickými poruchami, ktoré si musia po bojoch aj patrične liečiť. Ak sa totiž silne veriaci rytier ocitne na pokraji smrti, môže sa stať, že sa po výprave zavrie do kostola, kde sa bude utešovať ranami bičom, modlitbami a nie je vylúčené, že z toho nakoniec zošalie. Práve takéto náhodné prvky dodávajú hre to, čo ostatným v žánri chýba.

Tvorcovia Darkest Dungeon vedeli, prečo dávajú hre také meno, aké má. Nie je to však len o temnote, ale aj o cynizme a nadhľade na tematiku. Zábavný prvok do hry vnáša rozprávač, ktorý komentuje dianie a nikdy neviete, či je na vašej strane, alebo sa vám smeje. Je pravda, že väčšinou to spojí a komentáre sú naozaj trefné. Všetky kobky, hrady a iné miesta sú procedurálne generované, takže aj po viacnásobnom prejdení hra stále dokáže prekvapiť a ponúknuť skvelý herný zážitok. 

Darkest DungeonZoslanie kúzla

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Gotická tematika
  • 2D pohľad
  • Nádherná ručne kreslená grafika
  • Spojenie temnej atmosféry a cynizmu
  • Prvok náhody hýbe dejom
  • Postavy trpia psychickými poruchami
  • Cynický rozprávač

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Tyranny

Tyranny

Echo of Soul

Echo of Soul

Space Hack

Space Hack

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon

X-Blades

X-Blades

The Bards Tale

The Bards Tale

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 a d 7 b 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Zoslanie kúzla

Zoslanie kúzla

Útok

Útok

Kováč

Kováč

Skilly

Skilly

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 d 4 d 6 7  :
 
Nadpis:
Text: