softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15076
  • Užívatelia: 3237

Fallout: New Vegas

76 %

Vitajte v post-apo futuristickom Vegas

Jadrový konflikt USA a Číny pre zdroje surovín vyvrcholil vojnou v roku 2077, ktorá na dlhé storočia dopredu poznačila chod celého sveta. Fallout: New Vegas zobrazuje rok 2281, 4 roky po udalostiach z predchádzajúceho dielu Fallout 3, na ktorý však nenadväzuje priamo. Z názvu je zrejmé, že sa dej bude odohrávať prevažne v púšti, konkrétne v štátoch Nevada, Arizona a Kalifornia. Na rieke Colorado je stále vybudovaná Hooverova priehrada poskytujúca krajine pitnú vodu a ochranu pred riekou. Na túto strategickú pozíciu sú však vyvíjané politické aj vojenské tlaky, ktoré vyústili do otvoreného konfliktu medzi trojicou frakcií.

Na jednej strane stojí otrokárska spoločnosť Cézarových légií, na druhej demokratická federácia NCR a na tretej strane je šéf New Vegas, Pán House, ktorý riadi jednotky robotov a stará sa o poriadok. V tomto konflikte sa ocitne aj hlavná postava menom Courier, ktorý je najskôr pri doručovaní balíčku cez Mohavskú púšť prepadnutý a strelený do hlavy, aby bol následne ošetrený a vydal sa na cestu záchrany svojho tovaru. Netrvá ale dlho a zistí, že sa konfliktu nevyhne. Na ceste tak postretá množstvo postáv, z ktorých sa možno stanú jeho priatelia, resp. sa dostane do problémov.

Niekoľko z nich ho bude na ceste aj sprevádzať a on im tak môže rozkazovať, čo majú urobiť. Počas putovania budú hráči plniť rôzne questy a okrem výživného hlavného príbehu tak môžu svoje pole pôsobiska rozširovať rôznymi smermi. Každé rozhodnutie pri postavách má vplyv na konečný výsledok, ktorý môže skončiť rôzne. Fallout: New Vegas sa hrá z pohľadu tretej osoby, umožňuje výber z viacerých úrovní hrateľnosti a nechýba ani Hardcore mód pre skutočných fajnšmekrov, ktorí si potrpia na náročné podmienky. Odmenou im bude trofej, akú veľa ľudí nezíska.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Dual Core 2.0GHz
RAM: 2 GB
GPU: NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series
HDD: 10 GB voľného miesta
Ďalšie: Win 7
Fallout: New VegasJadrová sila

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Úspešné pokračovanie post-apo série
  • Väčšina deja sa odohráva v púšti
  • Vzdialená budúcnosť
  • Pútavý príbeh
  • Boj troch frakcií
  • Pohľad tretej osoby
  • Hardcore mód
  • Rozhodovanie má vplyv na koniec

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Conan Exiles

Conan Exiles

Dark and Light

Dark and Light

Clicker Heroes

Clicker Heroes

Titan Quest

Titan Quest

Finding Paradise

Finding Paradise

V Rising

V Rising

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 0 a 8 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Jadrová sila

Jadrová sila

Post-apo svet

Post-apo svet

Rozkazy

Rozkazy

Sniper

Sniper

Mutant

Mutant

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 3 0 3 1 f  :
 
Nadpis:
Text:

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia