softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14035
  • Užívatelia: 3175

Two Point Hospital

Two Point Hospital

Two Point Hospital

89 %

Nemocničný simulátor s najneobyčajnejšími pacientami

Chod nemocnice stojí na spolupráci všetkých zúčastnených od stavbárov, cez údržbárov a recepčné až po doktorov či riaditeľa. V novej hre Two Point Hospital inšpirovanej starým herným počinom Theme Hospital si hráči vyskúšajú, aké je to postaviť si svoje zdravotnícke zariadenie úplne od základov. Nezostanú ale len pri tvorbe interiérov a exteriérov, pretože sú takisto aj manažérmi, takže sa musia postarať o najatie vhodného personálu na rôzne pozície, a zároveň je dobré zabezpečiť aj základné vybavenie typu hasičské prístroje, hygienické potreby, automaty na kávu či jedlo a pod.

Začiatky bývajú rušné, takže hráči operujú len s obmedzeným finančným kapitálom, ktorý musia vhodne investovať. Two Point Hospital je rozdelená na misie, ktoré je dobré plniť hneď od štartu, inak do kasy nepotečú financie na lepšie vybavenie a služby. Ak nie sú spokojní pacienti, nevrátia sa naspäť a tým sa stratia zákazníci, ktorí by nemocnicu inak uživili. Je preto nevyhnutné reagovať na požiadavky, trendy ale aj zdravotné správy z okolia. Two Point County je totiž kraj, kde sa vyskytujú netradičné choroby na veľmi špecifických pacientoch. Roboty s hlavou ako žiarovka, múmie alebo klauni sú len ukážkou absurdností, na ktoré hráči v hre narazia. Po smrti pacientov sa začnú po chodbách potulovať duchovia, s čím si musí poradiť personál nemocnice sám. Strach sa šíri rýchlo a je treba konať, takže si ani hráči, ani postavičky v hre prakticky neoddýchnu.

Two Point Hospital je výborne spracovaná hra z nemocničného prostredia, kde je potreba logicky a dopredu uvažovať a nie je núdza o humorné situácie. Hráči sa na dianie v nemocnici pozerajú zhora v 3D pohľade. S kamerou je možné ľubovoľne hýbať, približovať si činnosti postavičiek a natočiť si uhol pohľadu tak, aby bolo čo najlepšie vidieť podstatné úkony personálu a pacientov.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i3 6100 / AMD FX-4350
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB / NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD RX550, 2GB / AMD Radeon HD 6850 / Integrována: Intel HD Graphics 630
HDD: 5 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 64-bit
Two Point HospitalNemocnica

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Spravovanie nemocnice
  • Budovanie ordinácií
  • Najímanie personálu
  • Staranie sa o pacientov
  • Postavené na humore
  • 3D spracovanie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

The Plan

The Plan

Cosmic DJ

Cosmic DJ

UK Truck Simulator

UK Truck Simulator

Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08

Foundation

Foundation

When Pigs Fly

When Pigs Fly

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 1 7 0 5 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Two Point Hospital

Two Point Hospital

Nemocnica

Nemocnica

Mesto

Mesto

Poradňa

Poradňa

Ordinácia

Ordinácia

Testy

Testy

Podmienky

Podmienky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  d a f d 2 b  :
 
Nadpis:
Text: