softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13819
  • Užívatelia: 3116

GVG Info

79 %

Správa PC komponentov.

GVG Info slúži predovšetkým administrátorom alebo tým, ktorí sa inštaláciami počítačov buď živia, alebo túto činnosť vykonávajú ako svojho koníčka a chcú mať prehľad, kto má čo na svojom počítači nainštalované.

Určite sa Vám stalo, že Vám zavolal známy, kamarát či zákazník a požadoval po Vás rýchlu informáciu. Pretože ste si ale rýchlo nemohli spomenúť, akú HW alebo SW konfiguráciu má, nakoniec ste sa museli prísť pozrieť, čo Vás stálo nielen čas, ale i peniaze. Väčšinu majiteľov totiž tvoria bežní užívatelia, pre ktorých je otázka typu "Akú verziu ovládačov grafickej karty máte?" prinejmenšom podivuhodná.

Pri probléme potom stačí vedieť meno majiteľa postihnutého počítača a behom niekoľkých okamžikov budete mať dokonalý prehľad, čo všetko bolo v dobe predávania počítača inštalované a v akých verziach. Samozrejme, toho možno docieliť iba pokiaľ si pred odovzdaním počítača prevediete zapísanie informácií do tohoto programu. Zoznamy možno vygenerovať do jednoduchého textového súboru, ktorý možno vytlačiť na ktorejkoľvek tlačiarni a preto je práca s ním tiež pohodlnejšia.
GVG Info

Odporúčame

Podobné programy na stiahnutie

MB Admin Enabler

MB Admin Enabler

Trinity Rescue Kit

Trinity Rescue Kit

The Mop

The Mop

WindowsLayoutSnapshot

WindowsLayoutSnapshot

Windows 7 Taskbar Iconizer

Windows 7 Taskbar Iconizer

Turn Off App

Turn Off App

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 6 3 1 0 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
GVG Info

GVG Info

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 8 e c e 9  :
 
Nadpis:
Text: