softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13812
 • Užívatelia: 3106

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

83 %

Návrat ku koreňom sa podaril na výbornú a séria tak má stále čo ponúknuť

Poslednými dielmi akoby Ubisoftu dochádzal diel v hernej sérii Assassin’s Creed a hráči to dali jasne najavo väčšou nespokojnosťou. Origins tak musel dokázať, že táto značka ešte rozhodne nie je za zenitom a po nádherných traileroch sme dostali skvelé pokračovanie, tentokrát sa odohrávajúce v starovekom Egypte. Na tróne je Kleopatra, zálusk majú aj Ptolemajovci a ani samotný Cézar ešte nepovedal posledné slovo.

Hlavnou postavou je Bayek, Medžaj, a teda ochranca verejného poriadku, ktorý spolu so svojou ženou Ayou, pobočníčkou Kleopatry, prídu o dieťa. Táto udalosť rozpúta reťazovú reakciu a bude mať za následok krvavú pomstu všetkým, ktorí sa na vražde podieľali. Bayek je ostrieľaný bojovník bez zábran s inteligentným prístupom k situáciám, čo mu umožňuje viesť tiché súboje a zakrádať sa tak od jednej nič netušiacej obete k druhej. Hráči si môžu svojho bojovníka levelovať a vylepšovať podľa štýlu hrania. Celkovo sa dajú vložiť skúsenosti a body do troch vetví skillového stromu. 

Spoločnosť Bayekovi robí štít a množstvo zbraní ako sekery, meče, luky či oštepy. Všetky sa dajú meniť počas boja jediným tlačidlom, čo výrazne uľahčuje súboje a robí ich akčnejšími a dynamickejšími. S Bayekom potom hráči musia plniť rôzne misie, no môžu sa vydať aj inou cestou a hru si užiť aj s úlohami vedľajšími. Origins totiž ponúka otvorený herný svet, kde je možné robiť prakticky čokoľvek. Hráči sa budú pohybovať medzi starovekými mestami, oázami, ako aj púšťami a nahliadnu do kobiek, jaskýň a iných temných miest, ktoré skrývajú tajomstvá ale aj zaujímavé odmeny.

Tvorcovia dali veľa námahy do vytvorenia realistického sveta plného tajomna a mystična, čo sa im podarilo na výbornú. Nebude chýbať presúvanie sa medzi časovými obdobiami, takže sa hráči ocitnú v starovekom Egypte, aby sa za chvíľu ocitli v prítomnosti a riešili problémy pomocou najnovších technológií. Našťastie je hra zasadená primárne do minulosti a novovek tvorí len jemný doplnok. Assassin’s Creed Origins ponúka skvelý herný svet, množstvo akcie, pútavý príbeh a výborne napísané postavy, ktoré posledným dielom chýbali.

Assassin’s Creed OriginsEgypt a Rimania

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Staroveký Egypt a cesta pomsty
 • Rozšírenie AC univerza
 • Levelovanie postavy
 • Otvorený herný svet
 • Temná a mystická atmosféra
 • Skvelý pomer medzi históriou a fantasy svetom
 • Prelínanie časových liniek
 • Vyladený súbojový systém
 • Nádherná grafika a prostredie

Odporúčame

Značky

Podobné programy na stiahnutie

Kabus 22

Kabus 22

Brutal Legend

Brutal Legend

Enemy Territory: Quake Wars

Enemy Territory: Quake Wars

Disputed Space

Disputed Space

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter

Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter

Devotion

Devotion

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 2 a c 8 c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

Egypt a Rimania

Egypt a Rimania

Kolos

Kolos

Na púšti

Na púšti

Sfinga

Sfinga

Súboj

Súboj

Nočná misia

Nočná misia

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 2 9 f 7 5  :
 
Nadpis:
Text: