softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14495
  • Užívatelia: 3215

Dota 2 víta nového hrdinu. Bude ním Marci, obľúbená postava z anime od Netflixu

Autor: Michal M.  |   Publikované: 19.10.2021 | Zobrazené: 840x

Moba hra Dota 2 s najväčšími odmenami v rámci turnajov prinesie do hry nového hrdinu. Spoločnosť Valve tak oznámila v rámci desiateho ročníka prestížneho turnaja The International, ktorý sa tento rok konal v Rumunsku a bez divákov. Hráči bojovali o viac ako 40 miliónov amerických dolárov. Novým hrdinom, alebo presnejšie hrdinkou, bude Marci – známa a rozkošná postava z animovaného seriálu Dota: Dračia krv od Netflixu.

Marci sa predstavila v rámci krátkej 3D ukážky, kde ukazuje svoje vražedné schopnosti, ale aj šibalský a nevinný úsmev. V seriáli toho veľa nenahovorila a rovnako prebieha jej pôsobenie aj v krátkom videu. Zo schopností, akými sa prezentuje, môžeme usudzovať, že pôjde o hrdinku vhodnú na mozíciu midlanera, carry alebo offlinky.

Animáciu vytvorilo Studio Mir, ktoré pracovalo aj na anime seriáli od Netflixu. Film vytvorili v Source 2 engine, na ktorom beží aj celá hra Dota 2 a môžeme vidieť 2D a najmä 3D animácie. Marci predstavuje v seriáli Dračia krv spoločníčku obľúbenej postavy Mirany, s ktorou sa vydávajú na cestu spoločne s postavou Dragon Knighta.

Ten už v hre Dota 2 dostal svoju vlastnú persónu a bolo len otázkou času, kedy Valve prinesie zo seriálu do herného sveta viac. Spoločnosť stojaca za hernou platformou Steam tak musela byť so seriálovým spracovaním spokojná, pretože všetko nasvedčuje tomu, že sa z anime série dočkáme aj ďalšieho herného obsahu. Už teraz vieme, že v blízkej budúcnosti vyjde aj druhá séria.

Čo zatiaľ nevieme, je presný dátum vydania novej postavy. Očakávať ju ale po predošlých skúsenostiach pri vydávaní nových hrdinov môžeme očakávať v najbližších mesiacoch, napríklad ako darček k Vianociam. Po turnaji The International totiž Valve vždy príde s novou aktualizáciou, ktorá viac či menej prekope základy hry a pridá množstvo noviniek či úplne zmení métu.

Značky

Podobné články

Najoriginálnejšie Minecraft mapy: Týchto 15 kúskov vám ozvláštni hru

Najoriginálnejšie Minecraft mapy: Týchto 15 kúskov vám ozvláštni hru

Ako zmeniť skiny v Minecrafte na PC aj mobilnej verzii?

Ako zmeniť skiny v Minecrafte na PC aj mobilnej verzii?

TOP 15 najočakávanejších video hier na PC roku 2022

TOP 15 najočakávanejších video hier na PC roku 2022

Módy pre Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Módy pre Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Minecraft návod -  crafting a recepty na elixíry 2

Minecraft návod - crafting a recepty na elixíry 2

American Truck Simulator

American Truck Simulator

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 a 1 b 7 a  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia