softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15030
  • Užívatelia: 3236

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Autor: Michal M.  |   Publikované: 18.8.2021 | Zobrazené: 1155x

Najobľúbenejší poľnohospodársky simulátor Farming Simulator 22 príde pre tento rok s radom skvelých noviniek. Vývojári z Giants Software ho navyše už roky pripravujú na ich vlastnom Giants Engine, ktorý im umožňuje prevádzať nápady do reality. Aj tentokrát by tak malo ísť o doposiaľ najrealistickejší zážitok, ktorý bude optimalizovaný a vyladený tak, ako žiadna predošlá časť.

Najväčším prekvapením je ale zapracovanie pripomienok od hráčov, ktorí sa dožadovali prepracovaného režimu stavby. Ten prešiel radom zmien a po novom sa bude podobať na simulátory ako Planet Zoo alebo Planet Coaster. Čo je ale podstatné, už sa nebude musieť prepínať medzi režimom stavby a nástrojom pre úpravu krajiny. Proces sa tak zautomatizuje a aj nováčikovia v sérii budú mať látku prístupnejšiu.

Zväčší sa aj počet položiek, ktoré je možné pridať na hernú plochu a hra bude celkovo prehľadnejšia. Editovanie krajiny bude jednoduchšie aj vďaka štetcu, ktorému je možné meniť veľkosť, čím sa docieli intuitívnejšie rozmiestňovanie predmetov a budov v krajine.

Nové budovy aj detaily osvetlenia

Pribudnú desiatky nových stavieb ako silá, bioplynové stanice, nové typy ohrád, skleníky, generátory, sady, továrne a pod. Prostredie bude ešte detailnejšie a to aj vďaka doplnkom ako vysádzanie stromov, nasadenie dekoračných rastlín alebo osvetlenie, ktoré tak bude znamenať nefalšované zážitky z nočného hrania.

Správne fungovanie farmy bude závisieť od prepojenia jednotlivých segmentov. Veľké zvieratá budú potrebovať väčšie ohrady, rastliny budú náročnejšie na precíznejšie zavlažovanie a pod. Úplnou novinkou bude výstavba plotov, kedy postačí do zeme zapichnúť jeden kôl a zvyšok plota potiahnuť požadovaným smerom. Súčasťou hry budú aj interaktíve brány.

Dátum vydania

Pokiaľ ide o technologické novinky, tak príde DirectX 12, ale len pre PC, MSAA metódy, zapracovalo sa na vykresľovaní tieňov a celkovo bude hra ponúkať ten najrealistickejší zážitok. Dátum vydania Farming Simulator 22 je stanovený na 22. novembra a nebude chýbať ani čeština. Hra vyjde na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, službe Stadia alebo aj na OS Mac.

ZdrojFarming Simulator

 

Značky

Podobné články

Bude FIFA 23 multiplatformná s podporou crossplayu?

Bude FIFA 23 multiplatformná s podporou crossplayu?

Angry Birds Séria

Angry Birds Séria

Ako loviť a skrotiť zvieratá vo Fortnite?

Ako loviť a skrotiť zvieratá vo Fortnite?

Xbox One: zvládne aj offline hranie a prinesie nový Kinect

Xbox One: zvládne aj offline hranie a prinesie nový Kinect

Ako získať vyššie MMR? Tu je 8 tipov, ako sa zlepšiť v hre

Ako získať vyššie MMR? Tu je 8 tipov, ako sa zlepšiť v hre

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 4 6 f 8 1  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia