softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14640
  • Užívatelia: 3221

Farming Simulator 22 prichádza s novým stavebným režimom

Autor: Michal M.  |   Publikované: 18.8.2021 | Zobrazené: 674x

Najobľúbenejší poľnohospodársky simulátor Farming Simulator 22 príde pre tento rok s radom skvelých noviniek. Vývojári z Giants Software ho navyše už roky pripravujú na ich vlastnom Giants Engine, ktorý im umožňuje prevádzať nápady do reality. Aj tentokrát by tak malo ísť o doposiaľ najrealistickejší zážitok, ktorý bude optimalizovaný a vyladený tak, ako žiadna predošlá časť.

Najväčším prekvapením je ale zapracovanie pripomienok od hráčov, ktorí sa dožadovali prepracovaného režimu stavby. Ten prešiel radom zmien a po novom sa bude podobať na simulátory ako Planet Zoo alebo Planet Coaster. Čo je ale podstatné, už sa nebude musieť prepínať medzi režimom stavby a nástrojom pre úpravu krajiny. Proces sa tak zautomatizuje a aj nováčikovia v sérii budú mať látku prístupnejšiu.

Zväčší sa aj počet položiek, ktoré je možné pridať na hernú plochu a hra bude celkovo prehľadnejšia. Editovanie krajiny bude jednoduchšie aj vďaka štetcu, ktorému je možné meniť veľkosť, čím sa docieli intuitívnejšie rozmiestňovanie predmetov a budov v krajine.

Nové budovy aj detaily osvetlenia

Pribudnú desiatky nových stavieb ako silá, bioplynové stanice, nové typy ohrád, skleníky, generátory, sady, továrne a pod. Prostredie bude ešte detailnejšie a to aj vďaka doplnkom ako vysádzanie stromov, nasadenie dekoračných rastlín alebo osvetlenie, ktoré tak bude znamenať nefalšované zážitky z nočného hrania.

Správne fungovanie farmy bude závisieť od prepojenia jednotlivých segmentov. Veľké zvieratá budú potrebovať väčšie ohrady, rastliny budú náročnejšie na precíznejšie zavlažovanie a pod. Úplnou novinkou bude výstavba plotov, kedy postačí do zeme zapichnúť jeden kôl a zvyšok plota potiahnuť požadovaným smerom. Súčasťou hry budú aj interaktíve brány.

Dátum vydania

Pokiaľ ide o technologické novinky, tak príde DirectX 12, ale len pre PC, MSAA metódy, zapracovalo sa na vykresľovaní tieňov a celkovo bude hra ponúkať ten najrealistickejší zážitok. Dátum vydania Farming Simulator 22 je stanovený na 22. novembra a nebude chýbať ani čeština. Hra vyjde na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, službe Stadia alebo aj na OS Mac.

ZdrojFarming Simulator

 

Značky

Podobné články

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

Najlepšie módy pre World of Warplanes (WoWp)

Najlepšie módy pre World of Warplanes (WoWp)

Nejlepšie módy pre Minecraft

Nejlepšie módy pre Minecraft

Pozrite si nové zábery z Command & Conquer Remastered Collection

Pozrite si nové zábery z Command & Conquer Remastered Collection

Valve chystá niekoľko nových hier

Valve chystá niekoľko nových hier

Tipy a triky pre Euro Truck Simulator 2

Tipy a triky pre Euro Truck Simulator 2

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 c 0 5 9 4  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia