softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14244
  • Užívatelia: 3202

Najlepšie aplikácie pre tablety I

Autor: Redakcia  |   Publikované: 21.10.2013 | Zobrazené: 9799x

Najväčšia sila moderných tabletov tkvie v tom, že si na ne môžete nahrať programy, s ktorými tieto malé zariadenia dokážu aj veci, s ktorými pár rokov späť mali problémy aj plnohodnotné počítače. Dnes sme pre vás prichystali krátku prvú ochutnávku aplikácií, ktoré sú jednak kvalitné, po druhé aj obľúbené, ale hlavne veľmi užitočné. A navyše sú všetky aj úplne zadarmo.


Tip: Ak používate svoj ​​tablet hlavne na hranie, mohol by sa vám viac páčiť článok o najlepších hrách pre tablet.

Evernote

Evernote je jeden z najšikovnejších programov na vytváranie a správu poznámok. Zvládne asi všetko, čo by ste kedy mohli s touto agendou potrebovať a ešte vás prekvapí nadštandardnými vymoženosťami, ktoré by ste asi nečakali. Dôležitá je synchronizácia s PC programom rovnakého mena, vďaka ktorému nemusíte používať dva rôzne ekosystémy. Prítomnosť OCR, alebo pokročilého vyhľadávania aj na základe polohy potom povyšujú na úplne novú úroveň. Poznámky je možné zhotovovať aj formou audio záznamov, čo otvára ďalšie možnosti.

Vzhled Evernote

SnapSeed

Editor pre každého, kto si nechce fotky kaziť Instagramom. SnapSeed je pre tablety ako stvorený, pretože umožňuje jednoduché a zároveň zmysluplné úpravy, s ktorými sa nebudete musieť za svoje výtvory hanbiť ani pred ľuďmi, ktorí fotografiám rozumejú. SnapSeed umožňuje orezanie fotky, vyváženie farieb aj mnoho ďalších užitočných úkonov.

SnapSpeed rozhraní

Skype

So Skypom vás asi ani zoznamovať nemusíme, že? Výhodou telefonovania cez tento program je, že si zadarmo zavoláte aj s tabletom, ktorý má iba Wi-Fi a chýba mu 3G modul. Skype pre tablety a mobily samozrejme umožňuje aj volania na PC Skype a pochváliť sa môže hlavne úplne jednoduchým užívateľským rozhraním.

Skype rozhraní

DropBox

Jedným z priekopníkov cloudových úložísk je služba Dropbox, ktorú vďaka tomuto klientovi máte vždy poruke. Môžete si do nej zálohovať dáta zo svojho mobilu alebo naopak čerpať z toho, čo ste si do Dropbox uložili skôr. Pozor ale na FUP pri vašom mobilnom pripojení - odporúčame Dropbox využívať iba tam, kde ste pripojení na rýchlom internete cez Wi-Fi bez obmedzenia prenesených dát.

Dropbox rozhraní

Kindle

Chcete obrovskú, respektíve nevyčerpateľnú zásobáreň kníh, časopisov a vôbec všetkého, čo sa dá vypľuť na papier? Kindle je gigantická knižnica a predajňa digitálnych kníh, ktoré nemusíte konzumovať len na čítačke s e-ink displejom, ale aj na svojom multifunkčnom tablete. V obchode Kindle na vás čaká vyše 1 000 000 kníh, čo by vám malo na pár životov vystačiť.

Kindle rozhraní

Značky

Podobné články

Dual-sim telefóny už nie sú žiadna exotika

Dual-sim telefóny už nie sú žiadna exotika

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Najpoužívanejšie dotykové gestá pre Windows 8 a Windows 8.1 Blue

Návod na vloženie videa na Instagram z PC

Návod na vloženie videa na Instagram z PC

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo

Najlepšie hry pre tablet a smartphone na stiahnutie zadarmo

7 jednoduchých krokov, ako zrušiť email od Seznamu

7 jednoduchých krokov, ako zrušiť email od Seznamu

Inštalácia obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Inštalácia obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 d 7 7 b 8  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia