softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Najlepšie hry pre Váš tablet (4. diel)

Autor: Redakcia  |   Publikované: 9.7.2014 | Zobrazené: 9303x

Už štvrtým dielom nášho seriálu o hrách pre tablety a smartphony pokračujeme v našom pravidelnom magazíne. Dnes tu máme jeden z ďalších klonov legendárneho Flappy Birda, jednu obľúbenú behaciu hru, strieľačku z Českej republiky, ďalšiu onlinovku od SuperCell alebo super lovecký simulátor.

Dead Trigger 2

Asi najlepšie vyzerajúca strieľačka (vo svojej dobe) na mobilných zariadeniach sa dočkala pokračovania, v ktorom je latka posunutá ešte oveľa vyššie. Dead Trigger 2 od českých vývojárov je ale lepšia ako predchodca totálne vo všetkom. Automatická streľba uľahčuje hrateľnosť, ktorá je inak pri FPS dosť problematická, veľmi motivujúce je odomykanie a kupovanie nového vybavenia a zbraní. Opäť strieľate zombie, ale tentoraz si to užijete o poznanie viac, ako u prvého dielu. Jedna z najlepších hier na tablety a mobily vôbec.

Mr Flap

Flappy Bird nikdy nezomrie a to hlavne vďaka nekonečnému úsiliu ostatných tvorcov okopírovať ho. Lenže totálne kópie už vyšli z kurzu. Tvorcovia hry Mr Flap to včas odhalili a vytvorili len zdanlivo podobnú hru. Opäť ovládate ťažko riaditeľného vtáka, ale tentoraz lieta v kruhu. Otvory na prelete sa navyše pohybujú a celý nápad je dovedený k dokonalosti. Odporúčame aj hráčom, ktorí by o "flappyho" ani nezavadili.

Despicable Me

Spojte bežeckú hru s obľúbeným Mimoňom z obľúbeného animáku a máte hit. Graficky skvele spracovaná hra využíva prostredie z druhého filmu Despicable Me a hrá sa jednoducho báječne. Odomykáte si rôzne vynálezy, pri behu zbierate banány a putujete cez niekoľko extrémne rozmanitých prostredí (obchodný dom, brloh El Macha,…).

Frozen Free Fall

Princíp "spoj tri" z hry Bejeweled ožil na mobiloch a tabletoch vďaka presladenej Candy Crush Saga, ale nejde o jedinú kvalitnú hru tohto strihu. Vo Frozen Free Fall ide o to isté, teda spájať čo najviac rovnakých kameňov, ale tentoraz je hra zasadená do prostredia obľúbeného Disney animáku Frozen (Ľadové kráľovstvo). Ak vás už Candy Crush Saga nudí, alebo máte radi tento film, určite vás Frozen Free Fall nadchne.

Boom Beach

Supercell je tvorcom top hitov ako je Hay Day alebo Clash of Clans. S Boom Beach sa z farmy alebo fantasy prostredia presúva na bojisko podobné druhej svetovej vojne, respektíve priamo vylodeniu v Normandii. Vašou úlohou je vybudovať pobrežnú (doslova plážovú) pevnosť, ktorá odolá nájazdom ostatných hráčov. A samozrejme sa dočkáte aj plienenia základní ostatných hráčov. V podstate ide o princíp veľmi podobný Clash of Clans, takže je jasné, že dostanete bezchybne navrhnutú stratégiu v peknej grafike a silnými online prvkami.

Deer Hunter 2014

Lovecké hry pred rokmi leteli na PC, ale Deer Hunter 2014 ukazuje, že ich novým domovom budú bezpochyby aj dotykové zariadenia a tablety zvlášť. Lovenie divokej a nebezpečnej zveri je tu na pomedzí adrenalínu a trpezlivosti. Do každej misie musíte ísť s vopred odomknutým konkrétnym vybavením, aby ste vôbec mali šancu ju dokončiť, takže hra sa nesústredí iba na onen brutálny stret s prírodou, ale aj na medzihru, v ktorej za ťažko vydreté peniaze nakupujete lepšie a lepšie zbrane a vybavenie. Ale pozor, ani príroda nie je bezbranná.

Značky

Podobné články

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Na mobily mieri nová licencovaná strategická hra zo sveta Pána prsteňov

Návod na editovanie odoslanej správy na WhatsAppe

Návod na editovanie odoslanej správy na WhatsAppe

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Ako sa dostať na Skype – problém s prihlásením

Ako sa dostať na Skype – problém s prihlásením

Náhodné prehrávanie na Spotify sa dá prispôsobiť. Ako na to?

Náhodné prehrávanie na Spotify sa dá prispôsobiť. Ako na to?

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 1 e e 7 a  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia