softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
 • Užívatelia: 3228

Najlepšie módy pre ETS 2 – druhá časť

Autor: Redakcia  |   Publikované: 25.2.2013 | Zobrazené: 25757x

Prichádza druhé pokračovanie článku o najlepších módoch do obľúbenej hry Euro Truck Simulator 2 (na stiahnutie tu). V prvej časti článku, na prečítanie tu, si môžete stiahnuť vybrané módy a dozvedieť sa, ako ich nainštalovať. Venovali sme sa v ňom modelom ťahačov, novým skinom návesov a benzínok, mapovým módom a rôznym špeciálom. Dnes sa pozrieme na ďalšie vylepšenia pre tento skvelý titul, konkrétne na interiéry truckov, rôzne zvukové úpravy, pridáme ďalšie dve mapy a na záver okorením štyrmi zaujímavými vychytávkami.

Interiéry

Väčšina hráčov hrá ETS 2 z pohľadu z kabíny, takže vidí interiér trucku. Mnoho hráčov sa však sťažovalo, že interiéry nezodpovedajú realite, nie sú dobre spracované alebo by potrebovali oživiť. Preto vznikol celý rad interiérových vylepšení, ktoré verne kopírujú originál. K dispozícii sú aj úpravy rôznych maličkostí, napr. lepšie spätné zrkadlá či osvetlenie kabíny.

 • Volvo interiér – nevyhnutný mód pre všetkých fanúšikov tejto značky. Interiér bude vyzerať presne ako originál.
 • Scania Jägermeister Skin – podarený skin upraví vášho miláčika do čierno-oranžových farieb, v štýle obľúbeného nápoja. S týmto skinom vás na cestách zaručene nikto neprehliadne.
 • MAN interiérové svetlá – chcete si „vytuniť“ interiér svojho trucku? S týmto módom získate elegantné svetlá a podsvietenie kabíny, ktorých krásu oceníte predovšetkým v noci.
 • Balík interiérov v1.0 – balík obsahuje hromadu nových interiérov pre váš truck.

Scania Jägermeister Skin

Zvuky

Zvuky vás nevyhnutne sprevádzajú po celú dobu hrania, pričom niektoré sa vám môžu zdať otravné, iné zas málo realistické. Preto vzniklo niekoľko zaujímavých módov, ktoré sa to snažia napraviť. K dispozícii je už dokonca aj mód, ktorý naživo streamuje vysielanie rozhlasových staníc.

 • Realistické zvuky dažďa – mód upravuje zvuky dažďa v interiéri, takže pokiaľ sa vonku rozprší, pocítite to na vlastné uši.
 • Nový zvuk klaksónu v2.0 – ak vás otravuje zvuk vášho klaksónu, zmeňte ho. Tento je navyše oveľa hlučnejší a údernejší. Vlastne, skôr než nákladné auto, pripomína lodnú sirénu.
 • Zvuk dieselového motoru – váš truck dostane vydarený zvuk pravého dieselového motoru. Ide o povinnosť pre všetkých nadšencov do motorov!
 • Stream rádia – skutočná perlička pre fanúšikov rádiových staníc. Počas jazdy môžete počúvať aj niektoré slovenské či české stanice, napr. Expres, Impuls, Oldies Radio, Dance Radio, RockZone, Bonton a ďalšie. Súbor live_streams.sii skopírujte do priečinka ETS 2, ktorý máte v dokumentoch.

Realistické zvuky dažďa

Ďalšie mapy

Nakoľko mapy v hre nie sú nekonečné, môže sa stať, že časom omrzia. Preto vychádzajú stále nové mapové podklady s vynoveným okolím a ďalšími atraktívnymi lokalitami. Vybrali sme pre vás dve rozširujúce destinácie.

 • Italy map 1.4 – už z názvu je jasné, o čo pôjde. Nové a vylepšené mapy Talianska. V prípade, že máte túto krajinu v láske, s inštaláciou neváhajte ani chvíľu.
 • Russia map v1.0 – predstavenie tiež nie je nutné. Pozriete sa do vzdialených končín starej Rusi.

Mapa Itálie

Ostatné

Pre hru existuje ešte mnoho všemožných módov. O tom, že sa fanúšikovia naozaj činia svedčí aj fakt, že nový mód vyjde približne každý deň. My sme pre vás vybrali niekoľko z nich.

 • Special Trailer V1 – mód pre všetkých zručných hráčov. Náves je totiž veľký a je na ňom naložený dlhý autobus. Vskutku tvrdý oriešok!
 • Realistické textúry vozovky – v prípade, že vás už omrzeli textúry ciest, po ktorých brázdite Európu, isto vám príde vhod tento mód s novými realistickejšími textúrami.
 • Moderné garáže – ľahko upgraduje vašu garáž do nového šatu. Po chvíli sa budete cítiť ako doma.
 • Vylepšená AI dopravy – zvýši umelú inteligenciu ostatných vodičov.

Special Trailer

Značky

Podobné články

F1 2022 prinesie rad skvelých noviniek - nové trate, splitscreen či podporu virtuálnej reality

F1 2022 prinesie rad skvelých noviniek - nové trate, splitscreen či podporu virtuálnej reality

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Najlepšie módy a stroje pre Farming Simulator 2015 (2. Diel)

Crysis Remastered PC 2020

Crysis Remastered PC 2020

Steam Deck kompatibilita hier, dátum vydania a hardvérové požiadavky

Steam Deck kompatibilita hier, dátum vydania a hardvérové požiadavky

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Minecraft crafting - návod na výrobu vecí

Minecraft crafting - návod na výrobu vecí

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 3 d b e 7  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia