softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Pro Evolution Soccer bude na stiahnutie zadarmo. Konami mení názov na eFootball

Autor: Michal M.  |   Publikované: 1.8.2021 | Zobrazené: 1481x

Pro Evolution Soccer od japonskej spoločnosti Konami sa lúči so skratkou PES. Od tejto sezóny bude premenovaný na eFootball a dokonca vyjde úplne zadarmo. Pre free-to-play model sa vývojári rozhodli aj preto, aby nalákali viac hráčov a mohol sa ku hre dostať ktokoľvek. Roky už hrajú druhé husle v porovnaní s konkurenčnou sériou FIFA od Electronic Arts, a takýmto spôsobom by mohli nahnať viac rekreačných hráčov ku sebe.

Nejde pritom o žiadny podradný produkt, ale naopak najrealistickejší futbalový zážitok na trhu, ktorý má dôraz na detail a vernejšie spracovanie hry na ihrisku. Oproti arkádovej FIFA hre je tak jasnou voľbou číslo jedna pre hráčov hľadajúcich realistické spracovanie futbalu. To sa ešte umocní tento rok s novým Unreal Enginom, ktorý sa zameria na animácie.

Podpora cross-play medzi zariadeniami

Tie tak budú ešte plynulejšie a najmä dôslednejšie, pokiaľ ide o použitie animácií pri konkrétnych herných situáciách. Z tisícok animácií tak bude technológia Motion Matching vyberať pre daný moment len tie najvhodnejšie. FIFA 22 zase pre tento rok predstavila svoju novinku v podobe HyperMotion technológie, ktorá funguje na algoritme spracúvajúcom animácie podľa reálnych hráčov vďaka simulovanému reálnemu zápasu, kedy mali futbalisti na sebe oblečené Xsense obleky.

Technológia Motion Matching

Hra eFootball bude k dispozícii s touto novou Motion Matching technológiou na všetkých najznámejších platformách. PlayStation 5. PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One aj PC dostanú všetky rovnakú verziu hry a čo je najzaujímavejšie, tak rovnako tak pochodia aj Android a iOS mobilné zariadenia.

S tým súvisí aj pripravovaný cross-play na platformách, kedy budú môcť hrať proti sebe hráči na konzolách a mobiloch, PC a konzolách aj PC a mobilných zariadeniach. Jedinou podmienkou bude pripojenie gamepadu k Androidu alebo Apple mobilnému zariadeniu.

Bývalý PES, teraz už eFootball bude od tejto sezóny úplne zadarmo a futbal tak bude dostupnejší. Konami bude každý rok vydávať veľkú aktualizáciu, ktorá prinesie rad noviniek. Niektoré, tie základné a potrebné pre pohodlné hranie, budú zadarmo, iné, ako napríklad nové módy a režimy budú spoplatnené. Systém ale bude férový a nemalo by ísť o klasický pay-2-win model.

Novinky prídu postupne

Od tohtoročného vydania eFootball 22 bude k dispozícii zo začiatku 9 tímov ako  FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern, Juventus alebo Arsenal. Na rad sa dostane aj online ranked systém MyClub, ktorý bude predstavovať ekvivalent k FUT módu zo série FIFA. Nebude chýbať ani možnosť vytvoriť si vlastný tím.

Novinky ako cross-play matchmaking, Team Building, Online liga alebo podpora ovládačov pre mobily budú prichádzať do hry postupne, rovnako ako aj nové tímy.

Zdroj: Konami

 

Značky

Podobné články

Nové Star Wars hry prejdú od EA k novému švédskemu štúdiu

Nové Star Wars hry prejdú od EA k novému švédskemu štúdiu

Witcher 1 dostane remake v Unreal Engine 5. Máme sa na čo tešiť

Witcher 1 dostane remake v Unreal Engine 5. Máme sa na čo tešiť

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

God of War: Ragnarok a všetko čo zatiaľ vieme pred vydaním

Brány Skeldalu - prispejte na mobilnú verziu

Brány Skeldalu - prispejte na mobilnú verziu

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout je na stiahnutie zadarmo

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout je na stiahnutie zadarmo

Diablo Immortal na PC a mobilné telefóny - všetko, čo potrebujete vedieť

Diablo Immortal na PC a mobilné telefóny - všetko, čo potrebujete vedieť

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 3 c e e 0  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia