softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13894
  • Užívatelia: 3141

Najlepšie vozidlá pre SpinTires (2. diel)

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.10.2014 | Zobrazené: 7119x

Dnes tu pro vás máme pokračovanie veľmi obľúbeného článku o módoch pre Spintires. Fenomenálny off-roadový simulátor, ktorý sa sústreďuje na riadenie ťažkých vozidiel v často neprejazdnom teréne, je rajom pre modderov, podobne ako český Euro Truck Simulator 2. Tvorcovia módov sa sústredia hlavne na vytváranie krásnych modelov vozidiel, pretože tých nie je v žiadnom simulátore nikdy dosť. Dnes sa preto zameriame iba na nové textúry a práve celé trucky, vďaka ktorým vás Spintires udrží pri monitore o ďalšiu kopu hodín dlhšie.

Textúry

Nové textúry sa inštalujú ľahko. Nájdete ich vo formáte .dds a stačí ich vložiť do zložky: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\TexturesCache.

 

Hasičský MAZ

Červený MAZ s bielymi pruhmi evokuje hasičov alebo letiskovú cisternu, avšak v tomto prípade sú zmeny samozrejme len kozmetické. Hasenie lesných požiarov však ako nápad nevyzerá vôbec zle a do konceptu SpinTires by bezpochyby skvele zapadal.

Červeno-biely MAZ sťahujte TU

Zelený KAMAZ

Proste zelená kabína Kamazu, nič viac, nič menej. Obľúbený nákladiak si môžete užiť v novej farbe, ktorá mu pristane.

Zelený KAMAZ sťahujte TU

Ďalšie vydarené modely

A teraz sa pozrieme na päticu podarených modelov vozidiel, ktoré vám nahradia niektoré existujúce modely v Spintires. Ich inštalácia je opäť jednoduchá. Rozbaľte si stiahnutý archív a pozrite sa, či sa vám tam objavilo viacero zložiek, alebo len jedna, Media. Ak je to zložka Media, tak jej obsah nahrajte do rovnomennej zložky (viď cesta nižšie). Ak je tam zložiek viac, ide už o samotné zložky, ktoré prekopírujete do hry (takže sú to podzložky Media). cesta je: ProgramFiles\Steam\SteamApps\common\Spintires\Media.

Chevrolet 3100 pickup

Po druhej svetovej vojne nastúpil v Chevrolete nový dizajnový rad a jedným z ich zástupcov je aj tento krásavec. Pickup (v trochu nevhodnom sfarbení) pre Spintires má vlastnú sadu zvukov a príslušenstva. Ak budete chcieť zmeniť trochu šialenú farebnú kombináciu, budete musieť premenovať súbor v Media\classes\trucks z uaz.xml na niečo iné a naopak premenovať požadovaný farebný variant na uaz.xml a nahrať ju do tejto zložky. Naviac je potrebné ešte zmazať cache v Users\UžívateľskéMeno\AppData\Roaming\SpinTires.

Chevrolet 3100 pickup sťahujte TU

GAZ Sadko

Šikovný kamión GAZ Sadko si poradí aj s veľmi ťažkým terénom, čo vám v Spintires príde vhod doslova na každom metri. Nemožno použiť so všetkým príslušenstvom, ale nahrádza to podareným dizajnom.

GAZ Sadko sťahujte TU

JEEP Cherokee XJ kamufláž

A späť do USA, tentoraz za Jeep Cherokee v slušivej vojenskej kamufláži. Džíp má vlastné animácie aj zvuky motora a ponúka akčné zvezenie v ťažkom teréne.

JEEP Cherokee XJ s kamuflážou sťahujte TU

Western Star 4900

Tento obrovský americký nákladiak nevyzerá, že by si s terénom poradil, o to väčšou výzvou je pre skúsených hráčov Spintires.

Western Star série 4900 sťahujte TU

T-150 K

Kolesová verzia obľúbeného pásového traktora je spoľahlivým partnerom pre vaše off-roadové radovánky. Jeho výrazný dizajn len tak nezabudnete a s terénom si poradí jedna báseň.

T-150 K sťahujte TU

Značky

Podobné články

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

Najobľúbenejšie módy pre Euro Truck Simulator 2

Najobľúbenejšie módy pre Euro Truck Simulator 2

Minecraft crafting - návod na výrobu vecí

Minecraft crafting - návod na výrobu vecí

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herných mechanizmov

Fortnite Episode 2 je plný nového obsahu a herných mechanizmov

Angry Birds Séria

Angry Birds Séria

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c d f 5 8 5  :
 
Odkaz :