softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15025
  • Užívatelia: 3235

Nejlepšie skiny pre Minecraft na stiahnutie zdarma

Autor: Redakcia  |   Publikované: 5.8.2013 | Zobrazené: 16352x

O tom, že Minecraft je absolútny svetový fenomén sa nemusíme vôbec baviť. Jeho fanúšikovská aj hráčska základňa je nespočetná. Množstvo doplnkov, módov a ďalších dodatočných možností rastie každú sekundu a v silách obyčajného človeka nie je možné obsiahnuť všetky tieto oblasti. Avšak jedna z oblastí je na výslní už dlhú dobu - dokonca snáď už od počiatku samotnej hry. Táto oblasť sa týka vzhľadu hry, respektíve vzhľadu samotnej postavy, ktorá je pre veľa hráčov veľmi dôležitá a za jej netradičný alebo niečím výnimočný vzhľad by neváhali minúť všetky Emeraldy, ktoré schovávajú doma v truhle. Nič také však nebude potrebné, pretože skiny si je možné meniť ako chcete a hlavne zadarmo. V tomto článku sa dozviete kde, ako a za akých podmienok si môžete vyrobiť alebo stiahnuť vlastný skin do Minecraftu. Odsek bude venovaný aj problematike so zobrazením Minecraft skinu v multiplayeri.

Vzhled uloženého skinu

Kde a ako môžete získať MC skin?

Získať nový skin a osviežiť tak vzhľad vašej postavy môžete hneď dvoma rôznymi spôsobmi, ktoré však majú jedného spoločného menovateľa. Skiny si buď môžete vyrobiť, alebo ich stiahnuť už kompletne vyhotovené. Obidva spôsoby sa viažu k takzvaným skin editorom, čo sú malé grafické programy, špeciálne vyvinuté priamo na vytváranie skinov. Umiestnené sú online, takže k nim budete mať prístup kedykoľvek len budete chcieť. Spolu s editormi ponúkajú tieto servery aj databanky skinov, z ktorých si užívatelia môžu vybrať buď na inšpiráciu alebo aj na samotné použitie skinu na svoju hernú postavu.

Vlastní skiny

Výroba skinu pomocou online editorov

Online editory vám maximálne uľahčia prípravu skinu. Na serveroch s Minecraft tematikou ich existuje veľké množstvo a v článku bude predstavených niekoľko najlepších z nich. Editory sú na výrobu skinov maximálne prispôsobené, čo znamená napríklad pridanú mriežku, automatický export do .png alebo jednoduché ovládanie a výber farieb.

NovaSkin

Online editor na stránkach NovaSkin ponúka skutočne vynikajúce rozhranie spoločne s naozaj bohatou databázou skinov. Tie pochádzajú od obyčajných užívateľov, ktorí súhlasili so zverejnením, ako aj od profesionálov, ktorí sa grafikou zaoberajú.

Ak nechcete vyrábať skin kompletne od začiatku, môžete využiť niektorý z prístupných skinov a len ho podľa svojich predstáv upraviť.

NovaSkin

NovaSkin Editor

MinerShoes

Webová aplikácia MinerShoes je vhodná pre všetkých hráčov, ktorí hľadajú intuitívne grafické rozhranie na tvorbu skinov. MinerShoes totiž ponúka prehľadné ovládacie prvky zasadené do zaujímavého editora, ktorému pritom nechýba žiadna z potrebných funkcionalít. Navyše oproti predchádzajúcemu NovaSkinu disponuje plynulejším zobrazením v priebehu úprav, ako aj pri prezeraní vytvoreného skinu.

MinerShoes

MinerShoes editor

TheSkindex

Skindex ponúka syntézu oboch predchádzajúcich editorov. Disponuje tak veľkou databázou už hotových a kompletne nachystaných skinov a k tomu pridáva množstvo editačných funkcií vo skvele štylizovanom editore. Skindex editor nielen skvele vyzerá - jeho činnosť je úplne bezproblémová, ale aj jeho ovládacie prvky sú intuitívne rozmiestnené a výsledný dojem je jednoducho bezchybný.

Skindex

The Skindex editor

Skincraft

Skin editor Skincraft síce patrí o triedu nižšie ako všetky predchádzajúce a vyššie popísané editory, ale pre užívateľa má tiež svoje čaro. Skôr ako editor vyzerá ako klasická flashová hra, bohužiaľ so všetkými svojimi neduhmi. Pred samotným začiatkom musí užívateľ stlačiť tlačidlo play a pretrpieť nudnú úvodnú animáciu. Následne ho čaká zbytočné martýrium pri voľbách rôzneho nastavenia a ďalších špecifikácií. Aj tak je ale možné nakoniec doputovať do relatívne kvalitného editoru, ktorý vám umožní vytvorenie zaujímavého skinu.

SkinCraft

SkinCraft editor

Ako na inštaláciu skinu?

Hneď ako máte skin hotový, ho môžete okamžite nahrať do svojho online profilu (účtu), ktorý sa nachádza na oficiálnych stránkach Minecraftu.

Hotový skin si uložte priamo do svojho PC a to vo formáte .Png. Po uložení si v internetovom prehliadači otvoríte svoj ​​účet na stránke Minecraft.net.

Minecraft.net

Minecraft.net

Na tejto stránke sa prihláste k svojmu účtu a kliknite na odkaz Profile. Hneď druhá časť nastavení sa venuje práve zmene skinu a je orámovaná slovami Change skin. Tu kliknite na tlačidlo Choose File (vyber súbor) a v klasickom adresárovom prieskumníku zvoľte umiestnenie vášho nového skinu. Následne kliknite na button Upload a odošlite súbor na server. Tam dôjde k automatickým zmenám, ktoré ovplyvnia práve vzhľad vašej postavy. Túto zmenu môžete overiť okamžitým prístupom do hry. (Ak ste však uploadovali so spusteným Minecraftom, je potrebné ho zavrieť a znova otvoriť, aby mohli byť zmeny začlenené do hry.)

Značky

Podobné články

Najlepšie módy a stroje pre Farming (Landwirtschafts) Simulator 15

Najlepšie módy a stroje pre Farming (Landwirtschafts) Simulator 15

Half Life hry sú na Steame dočasne zadarmo

Half Life hry sú na Steame dočasne zadarmo

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

Nová NHL 22 bude mať Frostbite engine. Zatiaľ však len pre next-gen konzoly

Brány Skeldalu - prispejte na mobilnú verziu

Brány Skeldalu - prispejte na mobilnú verziu

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Najlepšie survival sandbox PC games – MMO, COOP i single player

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 8 e 7 2 1  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia