softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Nová NHL 21 – čo o nej vieme?

Autor: Michal M.  |   Publikované: 26.7.2020 | Zobrazené: 1526x

Hokejová séria NHL sa rozrastie o nový titul s číslom 21. Aká bude hra síce ešte úplne nevieme, ale od tvorcov sme sa dozvedeli pár zaujímavých informácií o dátume vydania, dostupnosti na zariadeniach aj niečo málo o engine.

Žiaľ, pre hráčov na PC nejde o dobré správy. Už od verzie 2009 je hra výsostne k dispozícii len na konzolách a inak to nebude ani v tomto ročníku. NHL 21 tak zostane na PlayStation 5 a Xbox Series X, rovnako tak aj na starých konzolách. Kompatibilita s novými verziami teší, ale engine zostane ešte starý.

Hlavne táto informácie je pomerne smutná, nakoľko mohlo ísť o prelomový ročník, dokonca aj jubilejný. Ale tak nevadí, možno nabudúce a o rok. EA Sports zároveň adresovali pár slov aj k dátumu vydania. Ten sa posunul, ani nie tak prekvapivo, zo septembra na október kvôli aktuálnej situácii ohľadne koronavírusu.

Vyjadrenie tvorcov k celej situácii: „NHL 21 budete môcť hrať na platformách novej generácie vďaka spätnej kompatibilite. Momentálne sa naplno sústredíme na vydanie NHL 21 pre Xbox One a PS4 a tešíme sa na príležitosti, ktoré nové systémy nových generácií prinesú do budúcna.“

„Mimoriadne udalosti, ktoré nás všetkých tento rok zasiahli, posunuli vydanie na október. Museli sme previesť zásadné úpravy pri vývoji, ktoré sme museli riadiť z našich domovov. Prechod to bol ale veľmi úspešný a s potešením oznamujeme, že hra je na dobrej ceste tak, aby obsahovala všetko, čo sme chceli zakomponovať z pôvodnej vízie. Potrebujeme pár týždňov navyše na vyladenie a odstránenie chýb.“

Úplne prvý náhľad na prevedenie hry aj hrateľnosti sa môžeme tešiť koncom augusta. Koľko noviniek uvidíme a ako bude hra vyzerať, sa tak dozvieme už čoskoro. Tešíte sa na NHL 21?

Značky

Podobné články

Najlepšie módy pre Fallout 4

Najlepšie módy pre Fallout 4

Najlepšie online hry

Najlepšie online hry

Vstúpte do bety Call of Duty: WWII zadarmo

Vstúpte do bety Call of Duty: WWII zadarmo

Playstation 4 vs Xbox One

Playstation 4 vs Xbox One

Vyskúšajte si uzavretú betu Quake Champions zadarmo

Vyskúšajte si uzavretú betu Quake Champions zadarmo

Minecraft návod - crafting a recepty na elixíry

Minecraft návod - crafting a recepty na elixíry

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 4 2 a e 8  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia