softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14814
  • Užívatelia: 3228

Nové funkcie pre Total Commander 11 uľahčujú prácu s mobilom aj kontextovým menu

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.8.2023 | Zobrazené: 542x

Vynikajúci správca súborov Total Commander sa predstavuje v najnovšej verzii 11. Autor Christian Ghisler nadväzuje na úspešného predchodcu 10.50 a rozširuje funkcie bez toho, aby výrazne zasahoval do chodu aplikácie. Používatelia tak dostanú to, na čo sú zvyknutí s niekoľkými vylepšeniami navyše. Ide prevažne o zdokonalenie už zabehnutých funkcií a väčšie možnosti nastavení.

Total Commander 11 ponúka zástup nových funkcií a optimalizácií ako rýchlejšie zbalenie či rozbalenie archívov ZIP a GZ či kompresiu ZSTD a Brotli. Funkcii kopírovania obsahu pribudla možnosť automaticky premenovať staršie súbory bez prepisu s tým, že novšie súbory budú preskočené.

Jednoduchšia práca s mobilnými úložiskami

Výraznou zmenou a uľahčenie práce s pripojeným mobilom je sprehľadnenie úložiska mobilu. Po novom sa v stavovej lište zobrazuje celková aj dostupná kapacita úložiska, čím sa odstraňuje nutnos využívať Prieskumníka Windows. Súbory z pripojeného mobilu k počítaču si už prehľadne usporiadate, zobrazíte či editujete čisto v Total Commanderi.

Poteší aj pridanie klávesovej skratky Ctrl+Shift+A, pomocou ktorej je vyhľadávanie v súboroch jednoduchšie. Skratka Alt+↓ na druhej strane umožní vyhľadávať v histórii zložiek, čím sa výrazne urýchľuje vyhľadávanie a nájdenie adresárov v zozname. Poteší aj možnosť odstrániť históriu priamo z kontextového menu.

Nové zobrazenie kontextovej ponuky

Zmeny sa dotkli aj zobrazenia kontextovej ponuky adresárov pomocou pravého tlačidla myši. Kliknutím na položku v zozname pravým tlačidlom na myši je možné skopírovať cestu k zložke alebo ju odstrániť.

Ako vždy, aj tentokrát je najnovšia verzia Total Commander 11 k dispozícii zadarmo v skúšobnej verzii na 30 dní. Po uplynutí tejto doby vás program vyzve k zakúpeniu plnej licencie, ktorá je doživotná a vzťahuje sa na všetky budúce aktualizácie programu.

Zakúpenie licencie rozšíri Total Commander o množstvo pluginov ako porovnanie adresárov, vstavaného FTP klienta alebo rozšírené vyhľadávanie.

Total Commander 11 na stiahnutie v 32 a 64-bitovej verzii.

Značky

Podobné články

Návod na sťahovanie videí zo súkromných stránok na Facebooku

Návod na sťahovanie videí zo súkromných stránok na Facebooku

Najlepšie internetové dátové úložiská 2. diel – fotografie a hudba

Najlepšie internetové dátové úložiská 2. diel – fotografie a hudba

Online kancelárske balíky a užitočné editory zadarmo

Online kancelárske balíky a užitočné editory zadarmo

Programy na zálohovanie dát

Programy na zálohovanie dát

Pohodlný prenos súborov z Androido a iPhonu do PC

Pohodlný prenos súborov z Androido a iPhonu do PC

Oblúbené programy v portable verzii

Oblúbené programy v portable verzii

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 e 8 8 a 3  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia