softmania.sk

 • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14640
 • Užívatelia: 3221

Overwatch návod - Soldier 76

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.3.2017 | Zobrazené: 1788x

Multiplayerová hra od světoznámého studia Blizzard patří mezi stále oblíbenější herní tituly a to nejenom z hlediska přímého hraní, ale i v rámci streamování (Twitch, YouTube). Ostatně progamingovou scénu si nenechaly ujít známé týmy jako EnVyUs, Fnatic, Cloud9, Team Liquid a další. Statistiky navíc hovoří o více než 25 milionech unikátních hráčů (hru si alespoň jednou vyzkoušeli).

Multiplayerová hra od svetoznámeho štúdia Blizzard patrí medzi stále obľúbenejšie herné tituly a to nielen z hľadiska priameho hrania, ale aj v rámci streamovania (Twitch, YouTube). Progamingovúscénu si nenechali ujsť známe tímy ako EnVyUs, Fnatic, Cloud9, Team Liquid a ďalšie. Štatistiky navyše hovoria o viac ako 25 miliónoch unikátnych hráčov (hru si aspoň raz vyskúšali).

Séria článkov s titulom "Overwatch návod" sa postupne zameria na jednotlivých hrdinov a hráčom prinesie detailný návod na ich správne hranie a chýbať nebudú ani postrehy z kompetitívnych zápasov. Celú sériu potom práve štartuje hrdina z najpovolanejších - Soldier 76.

 

Popis vlastností - Soldier 76

Soldier 76 patrí medzi najviac ikonických hrdinov hry Overwatch. Spadá totiž do sekcie ofenzívnych (útočných) hrdinov a počas zápasov tak tvorí jednu z najdôležitejších súčastí šesťčlenného tímu. Jeho obľúbenosť potom tiež pramení z relatívnej jednoduchosti, s akou s ním môžu ísť hráči do boja. Rovnako ako u čohokoľvek iného, aj u Soldier 76 je cesta k jeho skutočnému ovládnutiu dlhá a vyžaduje dostatok cviku a premýšľania.

 

 • Počet HP: 200 HP
 • Štít: 0
 • Veľkosť zásobníku: 25 nábojov
 • Sekundárny útok: Helix rakety
 • Cooldown sek. útoku: 8 sekúnd
 • Špecialita: Biotické pole (lieči), Šprint
 • Cooldown špeciality: 15 sekúnd
 • Ult. schopnosť: TacticalVisor (aimbot)

 

Soldier 76 disponuje automatickou zbraňou s kapacitou 25 nábojov a sekundárnym útokom v podobe Helix rakiet. S 200 životmi síce nie je nesmrteľný, ale špecialita v podobe biotického poľa (po umiestnení na zem lieči v okruhu 5 metrov) a schopnosť šprintovať ho často zachráni aj z inak bezvýchodiskových situácií. Jeho ultimátnej schopnosti TacticalVisor hráči bežne hovoria aimbot, pretože ide prakticky o dokonalú kópiu tohto tradičného cheatu. Po aktivácii schopnosti hra sama mieri na hlavy nepriateľov a stačí len držať spúšť.

Užitočné rady:

 • Nezabudnite na šprint.
 • Pri šprintovaní nemožno prebíjať.
 • Útočte z vyvýšených miest.
 • Strážte si chrbát, pozícia by mala byť brániteľná.
 • Typicky sa snažte schovať za štítom/tankom.
 • TacticalVisor nefunguje na D.Vu., ani na Reinhardtov štít.
 • Helix rakety strieľajte do krajiny, nie do postavy.
 • Pokiaľ to ide, mierte na Healerov.

Počas hrania musia hráči šikovne kombinovať jednotlivé schopnosti a vlastnosti tejto postavy. Občas musia utiecť pomocou šprintu, inokedy sa stačí len vyliečiť a niekedy súboj rozhodne správne zacielená spŕška Helix rakiet. V každom prípade sa hráči musia držať niekoľkých základných postupov, ktoré sú dôležité pre ich prežitie a víťazstvo ich tímu. Prvý bod sa týka pozície, druhý sa potom zameriava na správny štýl streľby.

Pozícia hráča s postavou Soldier 76 by mala byť vo väčšine prípadov v zadnej línii. Odtiaľ dokáže efektívne zacieliť paľbu a súčasne sa kryť za Reinhardtovým štítom. Ideálne umiestnenie je potom na niektorom z mnohých vyvýšených miest.

Soldier 76

Streľba sa delí na dve rôzne varianty. V tej prvej hráč iba drží spúšť a po vyprázdnení zásobníka prebije na nový. Táto taktika je účinná proti veľkým nepriateľom (Roadhog, Reindhardt a ďalší), prípadne proti štítom (po ich zničení sa klasicky celý tím vrhá vpred a snaží sa zlikvidovať protivníka). Druhá možnosť spočíva v zacielení a dávkovaní streľby. Hráč môže vystreliť dávku o troch nábojoch bez toho, aby zbraň stratila dokonalú presnosť. Tento spôsob streľby prináša skvelé výsledky pri zamierení na malých a pohyblivých nepriateľov (Tracer, Lúcio a iní), prípadne pri streľbe na hlavu (oveľa väčší dmg na jeden zásah).

Posledná rada sa týka použitia ultimátnej schopnosti - skoro vo všetkých prípadoch sa nevypláca jej okamžité spustenie bez toho, aby sa hráč poriadne rozhliadol. D.Va dokáže svojou matricou pohltiť všetky strely, Reinhardtov štít ochráni celý tím a Roadhogov hák si Soldiera rýchlo pritiahne, čo končí hráčovou smrťou a vyplytvaním ultimátnej schopnosti. Vždy sa teda dobre pozrite, nájdite si kvalitné a relatívne bezpečné miesto, vyberte si prvý cieľ a spustite cheat menom TacticalVisor.

Značky

Podobné články

Nejlepšie skiny pre Minecraft na stiahnutie zdarma

Nejlepšie skiny pre Minecraft na stiahnutie zdarma

Novinka Rogue Company poteší hráčov na všetkých platformách

Novinka Rogue Company poteší hráčov na všetkých platformách

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Najoriginálnejšie Minecraft mapy: Týchto 15 kúskov vám ozvláštni hru

Najoriginálnejšie Minecraft mapy: Týchto 15 kúskov vám ozvláštni hru

Fallout 4 recenzia

Fallout 4 recenzia

Čo je Long Driven Shot a ako vystreliť po zemi v hre FIFA?

Čo je Long Driven Shot a ako vystreliť po zemi v hre FIFA?

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c b a 1 5 2  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia